Jump to content
IGNORED

JBL northridge E60 + Yamaha RX-V365?

Sav!O

Recommended Posts

Witajcie, szukałem niedrogiego zestawu (ampli AV + narazie stereo kol) i niedrogiego do zwyczajnego oglądania filmów i słuchania muzyki.

Zainteresowało mnie JBL northridge E60 + Yamaha RX-V365.

Teraz mam pytanie do was czy to będzie dobre połączenie i czy może ktoś ma takie. Jak nie to co mogę zdobyć do 2k (inne propozycje też mile widziane bo różnice w cenach są ogromnie czasami pomiędzy sklepami).

... możę Yamaha + Tonsil Premium Front?

Co wy na to? help.

sav!O, 29 Wrz 2009, 23:20

>wolałbym coś brand new ... mogę się ewentualnie skusić na Yamaha RX-V465 jeżeli jest aż taka

>różnica ... nie wiem tylko gdzie znaleźć taki zestaw do odsłuchu ale posilę się komentami.... hmmm

Yamaha 365 to praktycznie ta sama konstrukcja co 465 i 565 ... a nawet 665. Z dobrych ampli to 661 , 663 , 765 (lub oczywiście wyższe).

Jak chcesz nowe to niestety za 2k z hakiem wszystko jest podobnej, niskiej jakości, szczegółnie kolumny. Może Prism jakoś tam wygląda, ale dźwięk jak z piwnicy - to jakaś kompletna pomyłka. Dodają je jako gratis do amplitunera i odtwarzacza DVD. Jak naprawdę mam być nowe, musisz wiedzieć że za 2 lata twój sprzęt warty będzie może 60% dzisiejszej ceny. Zreszta zam zobacz cene tego kompletu - jest na kup teraz:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.