Skocz do zawartości
IGNORED

Nowe zwrotnice do Tannoy M3


grzecho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od jakiegoś czasu szukam informacji po sieci na temat upgrade zwrotnicy , sposobu wytłumienia i co tam jeszcze można w tych paczkach ulepszyć.W zasadzie do tego modelu niewiele znalazłem. Może ktoś z szanownych forumowiczów ma jakieś doświadczenia w tym temacie???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sam zadalem pytanie chwile temu o tannoya 605 ;) Dodam ze glosniki w moich kolumnach nie maja kompletnie zadnych oznaczen Na forum nikt nie odpowiedzial. Napisalem do producenta, tenze stwierdzil, ze takze juz nie maja danych tych kolumn wiec zaryzykowalem i zakupilem lepsze elementy do zwrotnicy ( ceramiczny rezystor oraz kondensator mkt ), kable qed Qontour koszt wszystkiego wraz z przesylka ok 18 funtow. Jeden wieczor i wszystko podmienione. Powiem ze jest duza poprawa w brzmieniu kolumn. Zwlaszcza to, na czym mi najbardziej zalezalo - wysokie tony, duzo bardziej przejrzyste ( nie wiem ale wydaje mi sie ze wiekszosc tannoi gra jakby zza jakiejs zaslony :) ). Podsumowujac polecam zaczac od wymiany elementow, chyba ze jakas przyjazna dusza zaprojektuje ci/poleci zwrotnice pasujacej do twoich glosnikow. Sam obecnie szukam jeszcze jakiejs dobrej duszy, ktora pomoze mi z doborem cewki ( nie mam jej jak pomierzyc ).

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.