Skocz do zawartości
IGNORED

HK 970 + mission m35i


strusiu1987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

jestem tu nowy i właśnie zakupiłem wzmacniacz hk970 i chciałbym dokupić do tego kolumny mission m35i

 

Wcześniej miałem od nowości technicsa Su-G91 z altonami 110 Disco.

W tamtym zestawie podobał mi się mięsisty i otaczajacy bas, chciałbym uzyskac podobny efekt z missionami.

Mam salon 20mk.

Słucham głównie utworów typu dance, techno, hause

Jestem miłośnikiem soczystego miękkiego basu :)

chciałem kupić JBL ES80 lub ES90 ale cena mnie troszeczke przeraża, a nie wiem czy tańsze missiony nie będą może nawet lepsze...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrają inaczej - możliwe że fajniej niż JBL- jak dla mnie to trochę przereklamowany amerykański wynalazek i po przeczytaniu wielu wielu opinii na ich temat raczej bym ich nie zakupił:)

 

Oczywiście pozostaje posłuchanie. Jeśli masz wydac sporo sporo więcej to faktycznie lepiej będzie zakupic inne kolumny- niekoniecznie nowe- używane zagrają lepiej - mechanika gotowa do "grania";]]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jestem miłośnikiem soczystego miękkiego basu :)"

no to wszelakie niskie JBL'e masz już z głowy

 

poniżej 3 tys. możesz znaleźć jeszcze Monitor Audio BR6 - również świetny bas, średnica i góra na dobrym poziomie, w tej cenie to best buy moim zdaniem z dobrych i jednocześnie "mocnych" podłogówek

z tańszych kolumn możesz poszukać:

Magnat Quantum 605/607, Heco Metas 500/700 - obydwie świetny bas, dosyć "uniwersalne brzmienie", ewentualnie jeszcze do takiej muzyki proponowałbym Yamaha NS 555 lub 777 - tutaj nawet jeszcze lepszy bas, bardziej miękkie granie od w/w, przyjemna barwa, wada to dosyć okrojona góra ale przy słabszych jakościowo nagraniach jakie bardzo często się zdarzają w tej muzyce (niekoniecznie mp3) to właśnie spora zaleta

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchałem HK970 z ww. kolumnami więc się nie wypowiadam.Do tej listy mogę Ci polecić Celestion F38, tych akurat słuchałem.W połączeniu z HK będzie to wszystko o co Tobie chodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do twojego salonu te mission mogą być nawet troszkę za mocne,co do m35i mają potężny bas.Wszystko jednak zależy od akustyki pokoju.Sam mam kolumny tego producenta i bardzo sobie chwalę reprodukcję dzwieku w ich wykonaniu.Jak zapewne wiesz jest to firma z dużymi tradycjami i znakomitymi produktami niejednokrotnie wyróżnianymi,a jednocześnie solidnie i dokładnie wykonanymi i dziwi mnie niejenokrotnie fakt iż na forum polecaja produkty innych nie zawsze tak dobrych i sprawdzonych producentów ale za to "TRENDY".Pozdrawiam i życzę udanych odsłuchów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem kiedys mission. m33. natomiast m35 pewnie maja mocny bas ale ogolnie brzmienie troche przejaskrawione i takie elektroniczne, w dodatku krzykliwe i bez zaokrąglenia. nie podobały mi sie, robią dobre pierwsze wrazenie ale na dluzsza mete nie bardzo. szukałbym cos z second hand

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 3 tyś.

 

Biją tamte Missiony na głowę, pytanie tylko czy przeżyją bezpiecznie podróż do Polski. Najlepiej się zgadać z sprzedającym i wszystko dobrze ustalić przed i po zakupie. ;)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór padł na mission m35i

 

Słyszałem wiele dobrego na temat ich brzmienia, które mam nadzieje będzie mi odpowiadać :)

JBL faktycznie gra dosyć słabo jak na głośnik w takiej cenie i design mają słaby.

Po co przpłacać :D

Mam tylko nadzieje że missiony zgrają sie dobrze z Harmanem.

Jak przyjdą to napisze coś na ich temat.

 

Dzięki za pomoc

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sluchalem chwilowo M34i z niskiem Denonem PMA-510 i DCD-510 i niskiego basu to tam nie bylo za grom. W tej chwili zaczelem sie zastanawiac w co sa ladowane te wszystkie pieniadze? Mam chyba z 2 razy tanszy sprzet, a gra 2 razy lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odsłuchu wrażenie na mnie wywarł głównie wokal, wysokie tony przy głośniejszym słuchaniu troszeczke już nie domagają, ale napewno jest duzo lepiej jak w moich poprzednich altusach :)

Bass no coż... nie wiem co wolałem wcześniej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie rozsmieszaj. Bas Altusowy to chyba najgorszy jaki jest :) W porownaniu do normalnych kolumn domowych. Nie mowimy tu o napazaniu i imprezach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem bas altusa był nieco lepszy, i nie chodzi mi teraz o głośne granie, był pełniejszy,

Fakt że w niektórych momentach mission pokazuje bas przy którym czuć na sobie fajne wibracje czego akurat altus niepotrafił :) moze kwestia jeszcze wygrzania... dopiero godzinke odsłuchiwałem, reszta oczywiście o niebo lepsza jak w altusach ale tam był jednak głośnik niskotonowy 30cm a tu tylko 16cm, kwestia gustu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.