Jump to content
IGNORED

amplitunery CA 340R/540R a HK155/255?


majkell^

Recommended Posts

Witam.

 

Nie ukrywam że mam mało czasu i na forum nie było mnie długo stąd założyłem wątek "na skróty" -prosze o wyrozumiałość:-)

Chcę rozbudować swój minimalistyczny zestaw stereo (CA 640A+cdHK710+dvdHK21+tannoyM1) o KD.Nie jestem zbyt wymagający i nie zależy mi na topowych modelach.Mam salonik 20 m2.Rozwazam zakup pomiędzy 340A/540A a HK155/255.Zestaw stereo (jak sami widzicie) służy mi do spokojnych odsłuchów a planowane KD chcialbym używać do koncertów i czasami do filmów.Szukam większego wykopu, "mięska"(głównie basu) ale nie bez przesady.Czy różnica w dźwięku między tymi klockami jest duża?Jak się ma CA340R do 540R i CA do HK w tym budżetowym przedziale??Pewnie słuchaliście tych klocków.A i dorzućcie kilka modeli kolumn podłogowych wartych zainteresowania w cenie do 2200pln? Tak jak napisałem wcześniej nie mam czasu na odsłuchy 15 klocków i 30 kolumn dlatego zawężam tematykę do tych dwóch firm.Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.