Skocz do zawartości
IGNORED

Proszę o poradę w sprawie wyboru ..


Gość Stivi89

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Stivi89

(Konto usunięte)

Witam.

 

Sprzedałem swój obecny sprzęcik i mi pozostały tylko kulumny i chciałbem do nich kupić wzmacniacz i kompakt w cenie 0d 1500-2500zł za jeden element. Nie lubię gdy kłują wsokie w uszy. Na pewno odpada Onkio ,Denon.

Proszę o rozsądne doradzenie a nie jakieś pierdy lub gadanie nie na temat.Bo już w paru wątkach się spotkałem z upierdliwymi ludźmi.Na bazie waszych propozycji będe kupował sprzęcik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz określić jakiej muzyki słuchasz najczęściej, co preferujesz a na czym ci mniej zależy, np. dynamika kosztem mniejszej przestrzeni, itd. za mało danych...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stivi89

(Konto usunięte)

Muzyki słycham takiej:No to Pink Floyd,Andreas Vollenweider, Jean Michel Jarre, Dire Straits, Sandra, Enigma 1,2,3, Alphaville, Pet Shop Boys, Santana ,Genesis, Chris Rea, Chris Isaak, Stratosfer, Mike oldfild, Sade, Julio Iglesias, Queen ,Ennio Morricone Michael jackson, Georg Michael I wiele innych w tym nurcie. Nie lubię wygórowanej, ostrej jak zyletka wysokich,bas ma być mięsisty szybki a zarazem mieć to coś co lubię .Oczywiście słucham na source direct.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze po Twoim opisie zes sie uwziol na te B&W wiec szukaj czegos z czym to zagra, bo inaczej znowu bedzie wiercic po uszach, pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stivi89, 3 Paź 2009, 16:33

 

>Witam.

>

>Sprzedałem swój obecny sprzęcik i mi pozostały tylko kulumny i chciałbem do nich kupić wzmacniacz i

>kompakt w cenie 0d 1500-2500zł za jeden element. Nie lubię gdy kłują wsokie w uszy. Na pewno odpada

>Onkio ,Denon.

>Proszę o rozsądne doradzenie a nie jakieś pierdy lub gadanie nie na temat.Bo już w paru wątkach się

>spotkałem z upierdliwymi ludźmi.

 

Masz rację, to się staje plagą tego forum. Po prostu zignoruj to, a jak Ci ktoś będzie śmiecił w założonym przez Ciebie wątku, to zawsze możesz go zablokować.

 

>Na bazie waszych propozycji będe kupował sprzęcik.

 

Nie rób tego błędu! Każdy ma swój gust i na podstawie własnych upodobań dokmonuje wyborów. Nie wiesz czy cudze upodobania są zgodne z Twoimi, więc nie ufaj na ślepo cudzym poradom, potraktuj je raczej jako wskazówki ogólne pozwalające odrzucić ewidentne zbuki i wyselekcjonować grupę urządzeń godnych dalszego sprawdzenia, a ostatecznych wyborów dokonuj na podstawie własnych odsłuchów.

 

Stivi89, 3 Paź 2009, 16:53

 

>Muzyki słycham takiej:No to Pink Floyd,Andreas Vollenweider, Jean Michel Jarre, Dire Straits,

>Sandra, Enigma 1,2,3, Alphaville, Pet Shop Boys, Santana ,Genesis, Chris Rea, Chris Isaak,

>Stratosfer, Mike oldfild, Sade, Julio Iglesias, Queen ,Ennio Morricone Michael jackson, Georg

>Michael I wiele innych w tym nurcie. Nie lubię wygórowanej, ostrej jak zyletka wysokich,bas ma być

>mięsisty szybki a zarazem mieć to coś co lubię .Oczywiście słucham na source direct.

 

Gdybym był w Twojej sytuacji to kupiłbym wzmacniacz lampowy Yaqin MC10L i do tego jakieś przyzwoite CD. A powiedz mi czy chcesz sprzęt nowy czy używki wchodzą w grę? Kupując sprzęt z drugiej ręki możesz zdobyć znacznie lepiej grające urządzenia dysponując tym samym budżetem. A potem nie stracisz przy odsprzedaży tyle ile byś stracił na nówkach zakupionych w salonie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kompaktow w okolicach 2,5kzl za nowy, to dla mnie jedne z brzmiących najbardziej analogowo robi Usher. Mam model sprzed pieciu lat i ani mysle o zmianie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stivi89

(Konto usunięte)

1. Sprzęt ma być właśnie używany ale raczej z pewnego źródła.

2. Lubię Sonego miałem go bardzo dłógo i mi ten dzwięk się spodobał gdybym miał możliwość to bym se kupił Ta-Fa5ES.

3. A co powiecie pańśtwo na Zestaw Primare A20 i D20 oczywiście używki.

4. Może Luxman A-384 To jest hybryda z lampą lub model L-510

5. Nad oczywiście też moze być tylko nie te nowe z plastikowymi frontami.

6. Dlaczego nie chcę zmienić kolumn??? Bo mi się podoba takie brzmienie.

7. Kable to już kupiłem w czoraj nowe Van Den Hula C-122 Myślę że są b.dobre do tych kolumienek i na obecnym amplitunerze Sony STR-DE840QS grają zaj......

post-25069-100004175 1254673491_thumb.jpg

post-25069-100004176 1254673491_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w domu przez tydzień Primare A20. Nie zrobił na mnie dobrego wrażenia, nijakość podniesiona do potęgi. nudny że usnąć można.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver, 4 Paź 2009, 18:28

 

>Nie rób tego błędu! Każdy ma swój gust i na podstawie własnych upodobań dokmonuje wyborów. Nie wiesz >czy cudze upodobania są zgodne z Twoimi, więc nie ufaj na ślepo cudzym poradom, potraktuj je raczej >jako wskazówki ogólne pozwalające odrzucić ewidentne zbuki i wyselekcjonować grupę urządzeń godnych >dalszego sprawdzenia, a ostatecznych wyborów dokonuj na podstawie własnych odsłuchów.

 

>Miałem w domu przez tydzień Primare A20. Nie zrobił na mnie dobrego wrażenia, nijakość podniesiona

>do potęgi. nudny że usnąć można.

 

Czyli Primare A20 to ewidentny zbuk?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ładnie i solidnie wykonany, ale dźwiękowo może nie zbuk (bo nie wnerwia), ale nic ciekawego. Ja bym go nie kupił, choć wiem że ma i zagorzałych zwolenników (na pewno zaraz będą mnie chcieli zjeść, ale i tak nie zmienię zdania).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver, 4 Paź 2009, 19:13

 

>Dla mnie ładnie i solidnie wykonany, ale dźwiękowo może nie zbuk (bo nie wnerwia), ale nic

>ciekawego. Ja bym go nie kupił, choć wiem że ma i zagorzałych zwolenników (na pewno zaraz będą mnie

>chcieli zjeść, ale i tak nie zmienię zdania).

 

Ja Cię nie zjem:) Ale też całkowicie się z Tobą w kwestii Primare nie zgodzę. Mam go w zestawieniu właśnie z D20 od jakiegoś roku i dla mnie to naprawdę udany i fajnie brzmiący zestaw. Ale jak sam pisałeś różni ludzie, różne gusta, więc na tym poprzestańmy:)

pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go miałem bez D20, a natknąłem się na opinie że z D20 ten wzmacniacz pokazuje się z lepszej strony. Generalnie ludzie twierdzą że wzmacniacze Primare nie dorównują poziomem ich źródłom, po kontaktach z cedekiem D30 jestem skłonny przychylić się do takiej opinii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.