Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  114 członków

Lector Klub
IGNORED

Klub Lector


czarnypsiak

Rekomendowane odpowiedzi

Stas jak spisuje się listwa?

Testuję Lector Edison 230 już dwa tygodnie i jest co raz lepiej . Pojawiła się większa przestrzeń , lepsza stereofonia i źródła pozorne są bardziej „namacalne” . Bas stał się obszerniejszy , ale nie rozwlekły . Listwa nie „przyciemnia” dźwięku .

 

Stas jak spisuje się listwa?

Testuję Lector Edison 230 już dwa tygodnie i jest co raz lepiej . Pojawiła się większa przestrzeń , lepsza stereofonia i źródła pozorne są bardziej „namacalne” . Bas stał się obszerniejszy , ale nie rozwlekły . Listwa nie „przyciemnia” dźwięku .

 

Gratuluję udanego zakupu.Na jakich żarówkach grasz?

Na razie , co firma dała - JJ ECC81.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak często pojawia się na rynku używany odtwarzacz Docet Lector cdp 707?

Może warto poczekać na jakąś używke za przyzwoite pieniądze?

 

O ile interesuje cie uzywka to goraco polecam moj byly egzemplarz 707 do nabycia w sklepie ELITE AUDIO w UK, lub na ich stronie EBay UK . 707 wymienilem na transport / DAC Lectora, ktory okazal sie grac zdecydownie gorzej niz ta 707.

Bylem zmuszony o czym pisalem tutaj wyslac transport i DAC do Wloch na upgrade i ogolny serwis bo nie moglem uwierzyc ze oddzielne komponenty graja tak slabo. Nadal czekam na odeslanie, zobaczymy czy sie oplaci inwestycja czy tez nie.

Raz jeszcze powtorze. W dziedzinie wybrzmien, nasycenia, faktury dzwieku i zaangazowania emocjonalnego nie slyszalem lepszego odtwarzacza niz 707

 

https://www.eliteaudiouk.com/product-page/lector-cdp-707-with-psu-3

 

O ile szukasz nowego egzemplarza to kontakt z dealerem w Polsce najprawdopodobniej bedzie najkorzystniejszy, negocjuj cene!

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Maciej Zadorozny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

O ile interesuje cie uzywka to goraco polecam moj byly egzemplarz 707 do nabycia w sklepie ELITE AUDIO w UK, lub na ich stronie EBay UK . 707 wymienilem na transport / DAC Lectora, ktory okazal sie grac zdecydownie gorzej niz ta 707.

Bylem zmuszony o czym pisalem tutaj wyslac transport i DAC do Wloch na upgrade i ogolny serwis bo nie moglem uwierzyc ze oddzielne komponenty graja tak slabo. Nadal czekam na odeslanie, zobaczymy czy sie oplaci inwestycja czy tez nie.

Raz jeszcze powtorze. W dziedzinie wybrzmien, nasycenia, faktury dzwieku i zaangazowania emocjonalnego nie slyszalem lepszego odtwarzacza niz 707

 

https://www.eliteaudiouk.com/product-page/lector-cdp-707-with-psu-3

 

O ile szukasz nowego egzemplarza to kontakt z dealerem w Polsce najprawdopodobniej bedzie najkorzystniejszy, negocjuj cene!

 

Pozdrawiam

 

i

Dziękuje. Wysłałem wiadomość na Priva.

Pozdrawiam . Przemek.

Edytowane przez Przemo8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

O ile interesuje cie uzywka to goraco polecam moj byly egzemplarz 707 do nabycia w sklepie ELITE AUDIO w UK, lub na ich stronie EBay UK . 707 wymienilem na transport / DAC Lectora, ktory okazal sie grac zdecydownie gorzej niz ta 707.

Bylem zmuszony o czym pisalem tutaj wyslac transport i DAC do Wloch na upgrade i ogolny serwis bo nie moglem uwierzyc ze oddzielne komponenty graja tak slabo. Nadal czekam na odeslanie, zobaczymy czy sie oplaci inwestycja czy tez nie.

Raz jeszcze powtorze. W dziedzinie wybrzmien, nasycenia, faktury dzwieku i zaangazowania emocjonalnego nie slyszalem lepszego odtwarzacza niz 707

 

https://www.eliteaudiouk.com/product-page/lector-cdp-707-with-psu-3

 

O ile szukasz nowego egzemplarza to kontakt z dealerem w Polsce najprawdopodobniej bedzie najkorzystniejszy, negocjuj cene!

 

Pozdrawiam

 

Dzielonke nabyles nowa? w dacu sa,lampy?

Kablem dobrym laczyles urzadzenia?

 

Na czym polega ubgread?

 

Ja mam digidrive z La Voce i u mnie gra dobrze, duzo lepiej niz z laptopami itd Kabel BNC albedo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzielonke nabyles nowa? w dacu sa,lampy?

Kablem dobrym laczyles urzadzenia?

 

Na czym polega ubgread?

 

Ja mam digidrive z La Voce i u mnie gra dobrze, duzo lepiej niz z laptopami itd Kabel BNC albedo.

 

Lector umozliwia tzw. upgrade czyli modernizacje wykorzystujac starsze modele np. Transport Digidrive Mk2 do najnowszego Mk3.

Wprowadza najnowsze rozwiazania do starszych modeli ktore stosowane sa w ich obecnie sprzedawanych egzemplarzach.

Kupilem uzywane Digidrive Mk2 and DAC Digicode ktore maja byc zmodernizowane tak by odpowiadaly najnowszym modelom.

Moj zestaw gral o wiele gozej od posiadanego przeze mnie wczesniej niesamowitgo 707.

Nie bylo to kewstia zastosowanych kabli, poniewaz poniewaz okablowanie mialem od orginalenego Audioquesta SKY, poprzez XLO unlimited do kabli Nordosta z topowych serii.

Lampy w Digicode rowniez zmienialem bez powodzenia.

Poprostu albo dzielony Lector nie gra tak dobrze jak ich mniejszy brat 707 co zaprzecza rozsadkowi, albo definitywnie cos tam bylo zwalone na co ja nie bylem w stanie odpowiedziec.

Pozostala wysylka do Lectora.

Niestety jak sie okazuje, nie wiadomo jak dlugo przyjdzie mi czekac poniewaz od 2 miesiecy nie moge uzyskac od nich odpowiedzi na temat terminu wykonania uslugi. Troche to malo profesjonalne, ale poczekam jeszcze chwile zanim strace cierpliwosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kupił Pan urządzenia z drugiej lub trzeciej ręki.

Dostarczył Pan do fabryki Lector Digidrive i Digicode w opłakanym stanie zewnętrznym i wewnętrznym.

W środku urządzenia były grzebane przez tkzw ,,znafcuf,, tematu audio-dlatego brzęczało a nie grało.

Miałam okazje zobaczyć ten sprzęt na własne oczy.

Teraz jest we Włoszech czas urlopu.

Cierpliwość proszę zostawić dla Dr Claudio...

Pozdrawiam serdecznie.

Joanna.

Edytowane przez Lector. Audio. Poland.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lector umozliwia tzw. upgrade czyli modernizacje wykorzystujac starsze modele np. Transport Digidrive Mk2 do najnowszego Mk3.

Wprowadza najnowsze rozwiazania do starszych modeli ktore stosowane sa w ich obecnie sprzedawanych egzemplarzach.

Kupilem uzywane Digidrive Mk2 and DAC Digicode ktore maja byc zmodernizowane tak by odpowiadaly najnowszym modelom.

Moj zestaw gral o wiele gozej od posiadanego przeze mnie wczesniej niesamowitgo 707.

Nie bylo to kewstia zastosowanych kabli, poniewaz poniewaz okablowanie mialem od orginalenego Audioquesta SKY, poprzez XLO unlimited do kabli Nordosta z topowych serii.

Lampy w Digicode rowniez zmienialem bez powodzenia.

Poprostu albo dzielony Lector nie gra tak dobrze jak ich mniejszy brat 707 co zaprzecza rozsadkowi, albo definitywnie cos tam bylo zwalone na co ja nie bylem w stanie odpowiedziec.

Pozostala wysylka do Lectora.

Niestety jak sie okazuje, nie wiadomo jak dlugo przyjdzie mi czekac poniewaz od 2 miesiecy nie moge uzyskac od nich odpowiedzi na temat terminu wykonania uslugi. Troche to malo profesjonalne, ale poczekam jeszcze chwile zanim strace cierpliwosc.

Maciek kupowałeś w ciemno bez odsłuchu na Janusza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Maciek kupowałeś w ciemno bez odsłuchu na Janusza?

Zeby to zrozumiec trzeba znac specyfike irlandzkiego rynku audio,praktycznie go tutaj nie ma. Jest jeden sklep w dublinie I 1 w irlandii polnocnej, a wiekszosc audiofili to polacy. Wybor ograniczony a ceny z kosmosu. Zakup na Janusza jak to nazwales jest konicznoscia. Tak kupilem 707 ktora okazala siestrzalem w 10, zakup comba digidrive / digicode strzalem w kolano ;) ale tak jak zaznaczyl ponizej dealer sa szanse na przywrocenia swietnosci tych urzadzen.

Poza tym wiekszosc producentow charakteryzuje sie swoja szkola dzwieku.Znajac 707 moznaby wywnioskowac ze oddzielny zestaw laczy z nim ta sama sygnatura ale stoi na wyzszym poziomie. A ostatecznie w tego rodzaju zakupach jest odrobina szalenstwa i ryzyka ktore niekiedy odwdziecza sie odkryciem czegos wyjatkowego.

 

Doceta trzeba wziąść do siebie i posłuchać . Nigdy w ciemno . Nie wiem jak z CD ale wzmacniacze koniecznie sprawdzić pod kątem elektrycznym . Włoska elektronika z duszą ;) starsze wcielenie tego plejera slyszalem u znajomego, poza tym wlosi czuja muzyke I wiedza co zrobic zeby oddac emocje tak jak nikt inny. Starszy Sonus Faber, Chario, Graaf czy Aqua to prawie zawsze gwarancja ze po odsluchu pozostaje chec powrotu.

 

Doceta trzeba wziąść do siebie i posłuchać . Nigdy w ciemno . Nie wiem jak z CD ale wzmacniacze koniecznie sprawdzić pod kątem elektrycznym . Włoska elektronika z duszą ;) starsze wcielenie tego plejera slyszalem u znajomego, poza tym wlosi czuja muzyke I wiedza co zrobic zeby oddac emocje tak jak nikt inny. Starszy Sonus Faber, Chario, Graaf czy Aqua to prawie zawsze gwarancja ze po odsluchu pozostaje chec powrotu.

 

Witam.

Kupił Pan urządzenia z drugiej lub trzeciej ręki.

Dostarczył Pan do fabryki Lector Digidrive i Digicode w opłakanym stanie zewnętrznym i wewnętrznym.

W środku urządzenia były grzebane przez tkzw ,,znafcuf,, tematu audio-dlatego brzęczało a nie grało.

Miałam okazje zobaczyć ten sprzęt na własne oczy.

Teraz jest we Włoszech czas urlopu.

Cierpliwość proszę zostawić dla Dr Claudio...

Pozdrawiam serdecznie.

Joanna.

 

Witam. Tak, zdazylem sie juz dowiedziec o przerwie tak wiec nie pozostaje mi nic innego jak uzbroic sie w cierpliwosc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.W Dublinie są 3 sklepy Audio.-Cloney Audio - dystrybutor - Lector- https://www.cloneyaudio.com/-Listening Suite- https://www.thelisteningsuite.ie/

hifihut-https://www.hifihut.ie/hifi-store-dublin.html

Pozdrawiam.

Edytowane przez Lector. Audio. Poland.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obawiasz się faktury np. na 1000 EUR? Wysyłałem ostatnio odtwarzacz znaczne popularniejszej firmy niż Lector na serwis/wymianę samego napędu do UK i wyszło 250 EUR. A tu jeszcze dochodzi poprawianie i szukanie po pseudo specjalistach.

Edytowane przez gimza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obawiasz się faktury np. na 1000 EUR? Wysyłałem ostatnio odtwarzacz znaczne popularniejszej firmy niż Lector na serwis/wymianę samego napędu do UK i wyszło 250 EUR. A tu jeszcze dochodzi poprawianie i szukanie po pseudo specjalistach.

 

No coz nie jest tanio, kosz przejscia z mk2 na mk3 jest chyba gdzies tutaj wymieniony przez dealera + dodatkowo za odswierzenie wizualne. Cene za calosc juz znam. Majac na uwadze cene nowych odpowiednikow I take bedzie taniej jesli dodam cene zakupu do ceny za upgrade.

Jesli chodzi o transport I DAC temat bedzie zamkniety mam nadzieje na wiele lat

Edytowane przez Maciej Zadorozny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie I Panie, ktos tutaj wspomnial ze uzywa lub poleca do lectora sieciowki audio note Isis.

Ja uzywalem clearer audio silverline I efekt byl calkiem ciekawy.

Macie jakies ulubione sieciowki godne polecenia ktore nie kosztuja kroci?

 

Pytanie do dealera. Czy mozna zamowic power block of lectora z wejsciami na wtyczki uk?

 

Czy sa w nim wejscia dedykowane elementom wzmocnienia oraz oddzielne do podlaczenia DAC I transportu?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Maciej Zadorozny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jest możliwość zamówienia Listwy Edison 230 w wersji UK.

Tak są gniazda dedykowane dla źródła i końcówek mocy-oznaczone.

Tkzw low power i hi power.

DC blocker, podwojne filtry EMI i RFI.

Automatyczne obwody zabezpieczające.

Załączam pomiary...

 

Żadnego audio voo doo.

Pozdrawiam

post-69304-0-49621900-1534101811_thumb.jpg

post-69304-0-06087600-1534101845_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jest możliwość zamówienia Listwy Edison 230 w wersji UK.

Tak są gniazda dedykowane dla źródła i końcówek mocy-oznaczone.

Tkzw low power i hi power.

DC blocker, podwojne filtry EMI i RFI.

Automatyczne obwody zabezpieczające.

Załączam pomiary...

 

Żadnego audio voo doo.

Pozdrawiam

 

Dziekuje za odpowiedz.

Rozwaze w przyszlosci zakup jako zamiennik do mojego kondycjonera.

 

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zeby to zrozumiec trzeba znac specyfike irlandzkiego rynku audio,praktycznie go tutaj nie ma. Jest jeden sklep w dublinie I 1 w irlandii polnocnej, a wiekszosc audiofili to polacy. Wybor ograniczony a ceny z kosmosu. Zakup na Janusza jak to nazwales jest konicznoscia. Tak kupilem 707 ktora okazala siestrzalem w 10, zakup comba digidrive / digicode strzalem w kolano ;) ale tak jak zaznaczyl ponizej dealer sa szanse na przywrocenia swietnosci tych urzadzen.

Poza tym wiekszosc producentow charakteryzuje sie swoja szkola dzwieku.Znajac 707 moznaby wywnioskowac ze oddzielny zestaw laczy z nim ta sama sygnatura ale stoi na wyzszym poziomie. A ostatecznie w tego rodzaju zakupach jest odrobina szalenstwa i ryzyka ktore niekiedy odwdziecza sie odkryciem czegos wyjatkowego.

 

 

 

 

 

 

 

Witam. Tak, zdazylem sie juz dowiedziec o przerwie tak wiec nie pozostaje mi nic innego jak uzbroic sie w cierpliwosc.

Pozdrawiam

 

Jak do wydania sa grube pieniadze, to warto leciec do g-point audio. Chyba Polak,jest wlascicielem, bo polskich manufaktur w ofercie ma pelno. W ciemno nie ma co kupowac. Lepiej poleciec samolotem albo do domu niech przysla na testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Zachciało mi się czegoś więcej niż stare Pionieery , Technicsy czy Maranze :D

Skompletowałem VM200 ZOR i CD 0.6 T .

Wymieniam kable , konekty lampy i wg. mnie gra to dużo słabiej . Słabe basy , soprany w odwrocie.... Kolumny BW 602 , 603 603S2.

Muzyka : Rock , Metal , Stara elektronika. Może ktoś coś podpowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Zachciało mi się czegoś więcej niż stare Pionieery , Technicsy czy Maranze :D

Skompletowałem VM200 ZOR i CD 0.6 T .

Wymieniam kable , konekty lampy i wg. mnie gra to dużo słabiej . Słabe basy , soprany w odwrocie.... Kolumny BW 602 , 603 603S2.

Muzyka : Rock , Metal , Stara elektronika. Może ktoś coś podpowie ?

 

Może czas na wymianę kolumn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o Cambridge Audio też fajnie gra z B&W . Ale też rozważam zakup jeszcze jednej pary kolumn tylko jakie ?

Preferuję duże pudła podłogowe . Budżet do 5000 . Mogą być używane . Jakieś typy ? Ma być ostro basowo i wtłaczać w podłogę . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Jakiś czas temu pisałem na forum o moich poszukiwaniach CD Docet Lector.

Chciałem się pochwalić ,że właśnie stałem się właścicielem Cd Docet Lector CDP 70 7plus PSU3.

Kupiony w angielskim sklepie,wskazany przez jednego z kolegów tutaj w klubie.

Czekam właśnie na przesyłkę z Anglii.Ma być za 4 dni.

 

Pozdrawiam.Przemek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Jakiś czas temu pisałem na forum o moich poszukiwaniach CD Docet Lector.

Chciałem się pochwalić ,że właśnie stałem się właścicielem Cd Docet Lector CDP 70 7plus PSU3.

Kupiony w angielskim sklepie,wskazany przez jednego z kolegów tutaj w klubie.

Czekam właśnie na przesyłkę z Anglii.Ma być za 4 dni.

 

Pozdrawiam.Przemek.

 

Witam i witamy w gronie posiadaczy Lectora.

 

Uwielbiam te chwile, kiedy w napieciu, niepewnosci ale i w nadziei oczekuje sie na dostawe nowego urzadzenia.

 

Jak zagra 707?

Jest to oczywiscie uzaleznione od pozostalych komponentow twojego systemu i tzw wielokrotnie powtazanej, aczkolwiek przez wielu nie traktowanej jako absolutnie najwazniejszej SYNERGII pomiedzy kazdym z tych komponentow.

Tutaj dostajesz player naprawde wyskich lotow, ale nie mozesz zapominac ze aby dojsc do calkowitej muzycznej nirwany twoj system musi spelnic kilka dodatkowych warunkow, a synergai jest podstawa.

 

Poza tym.

 

Lector nie jest mistrzem szybkosci, chociaz do czarnego pasa nie brakuje mu wiele.

Musisz zadbac by pozostale komponenty nie spowalnialy dzwieku a dodawaly mu szybkosci, energii. Trzeba zadbac by nie dodawac wiecej podstawy basowej, bo bass w Lectorze to potega, wolumen ale moze troche powloczyc i pozostawac w tyle zamiast szybko sie zamykac.

 

W twoim Lectorze sa dobre lampki (o ile mozna mowic o wygrzewaniu to zostale one wyjete praktycznie od razu wiec daj im troche czasu) lecz nie najlepsze i z czasem mozna je wymienic na cos innego. Tutaj posiadacze 707 pewnie ci doradza, ja tez mam kilka propozycji.

 

Pamietaj zeby nie ustawiac zasilacza w poblizu playera, najlepiej odsunac go po przeciwniej stronie, np. oddzielonym wzmacniaczem, lub jesli masz stolik to problem bedzie rozwiazany. U mnie byl zauwazalny efekt kiedy zasilacz byl blisko, tak przy okazji wspomne ze przy Digicode Lectora bylo to bardzo, bardzo slyszalne.

 

Warto poeksperymentowac ze stopkami pod Lectora jak kolcami antywibracyjnymi. Lector ma cos takiego do wkrecenia zamiast gumowych krazkow u podstawy stopki, ale na pewno znajdziesz cos tanszego co bedzie pasowalo. To moze ujarzmic troche bass, skrocic jego wybrzmienia.

 

Mam nadzieje ze 707 wpasuje sie pieknie w twoj system i ze od pierwszego uruchomienia zauraoczy cie swoim brzmieniem.

 

Ja przesiadlem sie z Wadii 850 GNSC Statement i nigdy nie zalowalem :)

 

Pozdrawiam

Maciej

Edytowane przez Maciej Zadorozny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 37

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.