Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  114 członków

Lector Klub
IGNORED

Klub Lector


czarnypsiak

Rekomendowane odpowiedzi

W moim systemie grały kolumny Audio Solution Figaro B bardzo dobre monitory z których byłem niezmiernie zadowolony
Po AVS nadarzyła się okazja posłuchać włoskich kolumn Pearl Evo HFE 2V Przyznaję że nie sądziłem że coś jest w stanie pobić Figaro w tej klasie cenowej a tu okazało się że niestety musiały się poddać we wszystkich aspektach. Co jeszcze bardzo znamienne Pearl Evo są prawie 2 razy tańsze bo ich cena to 1200€ o ile się nie mylę. Są bardzo starannie wykonane a głośniki robione specjalnie wg zaleceń konstruktora Silvano Cremonesi. Podłużny otwór na dole to wylot linii transmisyjnej. Fajnie rozwiązane są zaciski głośnikowe akceptują gołe kable i banany które są zaciskane. Kolumny znakomicie się zgrały z posiadanym wzmacniaczem Lector ZXT-70. Aż strach pomyśleć jak brzmią droższe kolumny Silvano.  Tak więc trochę z żalem ale muszę pożegnać Figaro.Pearl Evo to  dla mnie hit wśród monitorów na rynku Audio. Na pierwszym zdjęciu po lewo Audio Solution po prawej Pearl Evo 

20191118_182521.thumb.jpg.ac86ecd9f46b00eeb2bb3832890cafaf.jpg20191118_183128.thumb.jpg.cacdc4064e7659d298ad21ec72b17d89.jpg20191118_184552.thumb.jpg.68396c123d0a685e86f1fcdae3819717.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Andrzej Szulczewski napisał:

W moim systemie grały kolumny Audio Solution Figaro B bardzo dobre monitory z których byłem niezmiernie zadowolony
Po AVS nadarzyła się okazja posłuchać włoskich kolumn Pearl Evo HFE 2V Przyznaję że nie sądziłem że coś jest w stanie pobić Figaro w tej klasie cenowej a tu okazało się że niestety musiały się poddać we wszystkich aspektach. Co jeszcze bardzo znamienne Pearl Evo są prawie 2 razy tańsze bo ich cena to 1200€ o ile się nie mylę. Są bardzo starannie wykonane a głośniki robione specjalnie wg zaleceń konstruktora Silvano Cremonesi. Podłużny otwór na dole to wylot linii transmisyjnej. Fajnie rozwiązane są zaciski głośnikowe akceptują gołe kable i banany które są zaciskane. Kolumny znakomicie się zgrały z posiadanym wzmacniaczem Lector ZXT-70. Aż strach pomyśleć jak brzmią droższe kolumny Silvano.  Tak więc trochę z żalem ale muszę pożegnać Figaro.Pearl Evo to  dla mnie hit wśród monitorów na rynku Audio. Na pierwszym zdjęciu po lewo Audio Solution po prawej Pearl Evo 

20191118_182521.thumb.jpg.ac86ecd9f46b00eeb2bb3832890cafaf.jpg20191118_183128.thumb.jpg.cacdc4064e7659d298ad21ec72b17d89.jpg20191118_184552.thumb.jpg.68396c123d0a685e86f1fcdae3819717.jpg

Na czym stoją? Standy masz od Lectora? 

I do tego ładne, jeśli ktoś lubi taki styl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Andrzej Szulczewski napisał:

W moim systemie grały kolumny Audio Solution Figaro B bardzo dobre monitory z których byłem niezmiernie zadowolony
Po AVS nadarzyła się okazja posłuchać włoskich kolumn Pearl Evo HFE 2V Przyznaję że nie sądziłem że coś jest w stanie pobić Figaro w tej klasie cenowej a tu okazało się że niestety musiały się poddać we wszystkich aspektach. Co jeszcze bardzo znamienne Pearl Evo są prawie 2 razy tańsze bo ich cena to 1200€ o ile się nie mylę. Są bardzo starannie wykonane a głośniki robione specjalnie wg zaleceń konstruktora Silvano Cremonesi. Podłużny otwór na dole to wylot linii transmisyjnej. Fajnie rozwiązane są zaciski głośnikowe akceptują gołe kable i banany które są zaciskane. Kolumny znakomicie się zgrały z posiadanym wzmacniaczem Lector ZXT-70. Aż strach pomyśleć jak brzmią droższe kolumny Silvano.  Tak więc trochę z żalem ale muszę pożegnać Figaro.Pearl Evo to  dla mnie hit wśród monitorów na rynku Audio. Na pierwszym zdjęciu po lewo Audio Solution po prawej Pearl Evo 

20191118_182521.thumb.jpg.ac86ecd9f46b00eeb2bb3832890cafaf.jpg20191118_183128.thumb.jpg.cacdc4064e7659d298ad21ec72b17d89.jpg20191118_184552.thumb.jpg.68396c123d0a685e86f1fcdae3819717.jpg

Nawet nie musisz zmieniać standów . 

Zaostrzyłeś mi apetyt . 

Jeśli kiedyś będę miał przyjemność gościć kolumienki , 

dam znać . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, hudykot napisał:

Na czym stoją? Standy masz od Lectora? 

I do tego ładne, jeśli ktoś lubi taki styl ?

Standy sa moje z poprzednich kolumn robione na zamowienie i pasuja idealnie tylko sa troche za niskie powinny miec okolo 80cm a maja 68cm ale to nie problem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Końcowe testy  nowego DACa Lector DIGICODE 1794.

Oficjalnie wprowadzamy ten model do oferty...

W wersji podstawowej DAC plus mniejszy zasilacz PSU-218.

Można zamówić również z dużym zasilaczem PSU D-192.

Pozdrawiam

J

36AB5C73-94C7-4246-85A3-30A3CD76B8F2.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 13.11.2019 o 21:36, wig napisał:

Trochę czekałem z oceną kupionego ponad miesiąc temu CDP 603 , już z lampami ECC83 i ECC81.

Mam pytanie do przedstawiciela Lectora. Co to za układ lamp i ile poszczególnych lamp zostało użytych? Nie mogę znaleźć niczego na ten temat w internecie. Są dostępne jedynie dane starego modelu 2 x ECC81.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się oficjalnie pochwalić nowym zakupem. Do starszego brata dołączył DAC Digitube S-192. 

2bcc15178087170c5093c0a288f12579_1.jpg

6ac785e8e8fb4a41035f5f58b37c6063_1.jpg

cbd8693880846d8070bdb6991bf248c3_1.jpg

Chario Nobile + Lector ZXT-70 + Lector Digitube S-192 + Lector PSU-Z + Lector Edison 230 + Innuos Zen + UpTone EtherRegen + Qobuz/Tidal +  Tiglon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Silver_85 napisał:

guinness_bis gratuluję nowego nabytku. Fajne pomieszczenie. Jest klimat i aż się chce posłuchać muzyki ?  

Dziękuję ?  Małymi krokami coraz bliżej celu. DAC zrobił potężną różnicę na plus. Teraz najsłabszym ogniwem wydają się być kolumny, pomimo że dobre to jednak zestaw Lectora ma duże możliwości i kolumny je trochę ograniczają. W przyszłości wiec jeszcze upgread kolumn mnie czeka. Przy okazji twój ZXT-70 to do testów, czy już na stałe?

Chario Nobile + Lector ZXT-70 + Lector Digitube S-192 + Lector PSU-Z + Lector Edison 230 + Innuos Zen + UpTone EtherRegen + Qobuz/Tidal +  Tiglon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, guinness_bis napisał:

Przy okazji twój ZXT-70 to do testów, czy już na stałe?

Na razie Pani Joanna podesłała mi na testy. Swoją drogą polecam kontakt z naszym dystrybutorem bo Pani Joanna ma wzorowe podejście do klientów.  ZXT-70 jest u mnie od środy , ale dziś zaczynam poważniejsze testy, a raczej słuchanie muzyki ?  Wieczorem postaram się skrobnąć kilka zdań o pierwszych wrażeniach.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2019 o 22:46, Adam 38 napisał:

Podobno lepszy niż mój ulubiony Dayens, jestem bardzo ciekaw jak u Ciebie zagra. Zwłaszcza wysokie tony - czy mają pełne wybrzmienia oraz czy dół jest zwarty, szybki. 

 

13 godzin temu, guinness_bis napisał:

Czekamy. Chociaż o werdykt jestem dość spokojny ?

Jeśli chodzi o pierwsze wrażenia po wyjęciu z pudła (oczywiście paczka zapakowana perfekt) to są one pozytywne. Wzmacniacz o charakterystycznym designie. Może się podobać i mnie się podoba. Nie wieje nudą. Jest masywniejszy niż wynika to z fotek. W ogóle ciężko skurczybyka dobrze sfotografować  jak ktoś nie umie robić zdjęć jak np. ja. Wygląda solidnie i w sumie to po obejrzeniu i posłuchaniu go na AVS zdecydowało , że na 100% go wezmę do siebie na odsłuch. Włącznik jest z boku to plus w porównaniu do starszych serii. Wygląda to mniej technicznie. Uruchamia się po około 30s po włączeniu. Z dziwnych dla mnie rzeczy numeracja na volume. Zero jest po prawej stronie ? Fotka z załączniku. Jechałem ostatnio jakimś francuskim autem i obrotomierz wstawał od prawej strony (wskazówka podnosiła się w lewą stronę) i przez chwile przeszła mnie myśl , że tu może Włosi wymyślili sobie taką ekstrawagancję, że potencjometr działa w lewą stronę ? Oczywiście po szumach zanim go włączyłem wiedziałem co i jak.  

Lista dzisiejszych płytek w załączniku. 

Adam co do Twoich pytań. U mnie zazwyczaj większość przybyłych wzmacniaczy ma mniej wybrzmień na górze niż mój. I tak też będzie pewnie w tym przypadku  (po wstępnym przesłuchaniu tak wnioskuje) . Mam ten komfort , że mój cedek ma lampy i mam takie co dodają ciut góry i w niedziele je wsadzę zobaczę co i jak. Co do basu to jestem zaskoczony. Pozytywnie. Po wstępnych odsłuchach widzę , że trzyma go lepiej niż moja lampa i przy tym niższe ma zejście. Bardzo soczyście Lector gra na basie. Wzmacniacz ma dużą chęć do głośnego grania, jest energia, drive, swoboda. Średnica co pewnie nie będzie zaskoczeniem prezentuję szeroką paletę barw. Scena prezentuje inny charakter niż to co było wcześniej u mnie , ale takie szczegóły za kilka dni. Teraz muzyka gra dalej........... 

 

pł.jpg

vol.jpg

Edytowane przez Silver_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ponad 3 lat jestem użytkownikiem odtwarzacza Lector CDP7TL z zasilaniem PSU7T. Wygląda na to, że zostanie ze mną nadal. Na początku postawiłem go na nóżkach antywibracyjnych, następnie wymieniłem bezpieczniki i dołożyłem sieciowke. Na początku tego roku zacząłem też zabawę z lampami. Rozwiązanie z wygodnym dostepem do lamp sprawdza się znakomicie. Cała wymiana trwa od 3 do 5 minut. Mam porównanie z DAC, gdzie muszę rozkręcać całą obudowę, żeby wymienić lampy.

Ogólnie oceniam ten odtwarzacz bardzo dobrze. Jestem zadowolony zarówno z dźwięku, jakości użytych materiałów i niezawodności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła kolej że i ja się pochwalę 

Obecnie skompletowany zestaw to już docelowy system które daje mnóstwo frajdy ze słuchania. Obecnie słucham winyli i podziwiam jak one pięknie brzmią. Muzyka obecnie pochłonęła mnie bez reszty mam ogromną przyjemność z jej słuchania.  Niektóre płyty poznaję na nowo. Czasem mam wrażenie jak bym był uczestnikiem muzycznego spektaklu. Pięknie oddana atmosfera jazzowych koncertów czuje się atmosferę klubu czasem słychać jak muzycy w tle wymieniają szeptem uwagi gdzieś na sali stuknęła łyżeczka. Można się poczuć jednym z uczestników otoczonych dymem papierosowym i zapachem kawy. Napisałem że to już zestaw docelowy tak zgadza się jedynie będę musiał  znaleźć jakieś rozsądne rozwiązanie na stelaż dla sprzętu bo zasłużył sobie na to. No i może kiedyś w przyszłości zmiana gramofonu na LINN Sondek który polecał konstruktor Lectora Claudio Romagnoli 

A oto mój zestaw 

Wzmacniacz hybrydowy Lector ZXT 70
Przedwzmacniacz gramofonowy Lector Fonix 
Listwa zasilająca Lector Edison 230
Platforma magnetyczna Relaxa 530
Na platformie lewituje:
Gramofon Denon DP 47 F , ramię uzbrojone wkładką MC Transfiguration Spirit.
Monitory Pearl Evolution HFE 2V
Okablowanie:
Black Cat Cable:
3232 kabel głośnikowy
3200 Interkonekt RCA
Kabel sieciowy
Silverstar! 2.0 M.  

 

20191208_134954.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny zestaw płyt przesłuchany. Część w nich w załączniku. Muszę przyznać , że gdzieś zostałem wciągnięty w ten "świat" Lectora. To świetny wzmacniacz zachęcający do słuchania kolejnych płyt. Daje dużą przyjemność ze słuchania muzyki, klimat lampowego barwnego brzmienia , ale z dobrą energią i dynamiką.  Dostaniemy namacalny wokal, gęste brzmienie z dobrą głębią. Z moimi Arcadami 2,5 - S16Hz oraz cedekem 0,6t tworzy świetne zestawienie. Miałem robić bezpośrednie porównanie z moim wzmacniaczem, ale jakoś nie chce mi się odpinać Lectora  ZXT-70. Mam jeszcze zaplanowany odsłuch 2-3 wzmacniaczy, ale coś czuję , że szybko zatęsknię za Lectorem. Jutro planuję bardziej rockowe klimaty i pewnie w weekend podepnę moją lampkę. W niedzielę lub poniedziałek zrobię małe podsumowanie, ale już polecam osobom zainteresowanym żeby posłuchać tego wzmacniacza jak i cedeka z tej serii ( to pewnie podobnie brzmienie co mój) . 

pł3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transport?:

Lector DIGIDRIVE TL3 zewnętrzny zasilacz PSU FD

Dac:

Lector DIGICODE  704 plus zewnętrzny zasilacz PSU 3T

Przedwzmacniacz lampowy:

Lector ZOE 

Monobloki:

Lector końcówki  hybrydowe VM200 M

( moc plus barwa triody )
 

Listwa Lector Edison 230

Kolumny podłogowe Neat Ultimatum XL6

Okablowanie:

Nordost

J.

 

 

59EC3825-9A30-49BD-A8F3-0086DB871D21.jpeg

803270F6-FA82-46E2-B0E7-F16697732F9B.jpeg

Edytowane przez Lector. Audio. Poland.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

O ! Znam tą świąteczną kartkę, dziękuje za przysłane do domu życzenia.

Życzę Joannie i Kamilowi oraz całej Lectorowej gromadzie Wspaniałych Świat , dużo miłych chwil w tym rodzinnym czasie. Wspaniałego Nowego Roku i jak najwięcej czasu na obcowanie w muzyką.

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W sobotę przypadkiem słuchałem zestawu ze zdjęcia .

Co mnie pozytywnie zaskoczyło to krystaliczna czystość dźwięku i jego selektywność . Zupełny brak stereotypów w stylu lampowego " zmulenia " chociaż lampy były na pokładzie .

Całość po nieco jaśniejszej stronie ale pół kroku przed ostrością czy krzykliwością .

Dodatkowe wrażenie robiły kolumny które grały czysto ( dobrze zrobione i wygłuszone skrzynki ) z zadziwiającym basem jak na tej wielkości konstrukcje .

Mnie zainteresowały te kable

http://www.highfidelity.pl/@main-3632&lang=

A że znam doskonale kable Black Cat jeszcze pod nazwą Stereovox to myślę że powinny być ciekawe w swojej cenie .

Jak już jestem przy Stereovoxach to dobrze wspominam interkonekty HDSE i jego nowszą wersję Vespa . Co ciekawe HDSE nadal używa w swoim systemie redaktor Magazynu Audio Video .

Miło też wspominam jeden z najlepszych kabli cyfrowych Stereovox XV-Ultra Reference . Jak dobrze też pamiętam założyciel projektował D-60 Kimbera i Orchida Van Den Hula .

Kawał kablarskiej historii .

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ponieważ ostatnio dość cicho w tym klubie postanowiłem, że dam przykład i napisze parę słów o ostatniej wycieczce do Krakowa. Ale żeby nie było, że opisuję "jakieś" walory turystyczne będzie o audio, a w szczególności o Lectorze. Celem wycieczki były poszukiwania kolumn do posiadanego zestawu.

Nie wszyscy wiedzą na czym gram więc na początek parę słów wprowadzenia:  wzmacniacz Lector ZXT-70, przetwornik Lector Digitube S-192, jako źródło streamer CA CXN v1 po modyfikacji forumowego kolegi muda44. To wszystko razem spięte kablami Black Cat serii 3200 (IC+głośnikowe). Za reprodukcję dźwięku, na tą chwilę są odpowiedzialne kolumny bydgoskiej manufaktury BMN S3II. Zacne to kolumny, warte swoich pieniędzy ale.........

Nie wiem czy jest to kwestia akustyki pomieszczenia (pokój dzienny/telewizyjny ok. 20 m2 mocno umeblowany ale bez żadnych specjalistycznych ustroi akustycznych) czy charakterystyka kolumn ale w moich warunkach bas się lekko wzbudza w niższych rejestrach, co nie ukrywam powoduje dyskomfort. No bo jak to tak: tyle grosza na sprzęt wyłożone, tyle dyskusji z małżonką o słuszności kolejnych inwestycji, a tu coś drażni, coś nie daje spokoju. Generalnie uznałem, że posiadane kolumny to najsłabszy element i należny coś z tym zrobić.

Do wyboru mam dwie opcje: upgread kolumn u producenta na wysokiej klasy przetworniki wraz z zwrotnicami, okablowaniem, oraz terminalem (do modelu Beszele Pro) lub wymiana kolumn. Dodam jeszcze, że w międzyczasie maiłem na testach domowych
PMC twenty.22 (linia transmisyjna wewnątrz). O ile bas w tych kolumnach jest świetny, sprężysty, a co najważniejsze nie powodował wspomnianych wzbudzeń to jednak średnica sucha bez tego czegoś co mają moje BMN. Wniosek: poprawa dołu kosztem średnicy, wady przesłoniły zalety.

No i wracam do wycieczki. Wzmacniacz oraz DAC Lectora pod pachę i kierunek Kraków, bo cel nr jeden to Chario, a rzekomo kolumny dobrze zgrywające się z Lectorem. W odsłuchach brały udział.
Dynaudio Evoke 30 - najsłabsze z testowanych, grające efekciarsko skrajami pasm, pewnie niezłe do kina domowego
Elac (mała podłogówka) - nazwy nie znam bo po kilku minutach odsłuch straciłem nimi zainteresowanie
Kef R5 - całkiem przyjemne granie ale wg w porównaniu do BMN to krok w bok szczególnie, że znacznie od nich droższe
Chario Nobile - świetny monitor z potęga basu - mógłby u mnie zamieszkać ?
Chario Amelia - jeszcze lepsze granie niż w monitorach wyżej, bardziej naturalne z jeszcze lepszym prowadzeniem basu, panowie z salonu przychodzili na zmianę posłuchać co Lector z nimi robi, bo podobno Chario nie zawsze pokazują swoje możliwości z byle wzmacniaczem, te to już brałbym do domu i nie wypuszczał ale....   cena oraz niechęć salonu do umożliwienia odsłuchu w domu mocno zniechęcająca
Klipsch Heresy III - ostatnia z odsłuchiwanych kolumn, zdecydowany zwycięzca zwłaszcza w kategorii klasa dźwięku/cena. Kolumna w zestawie z Lectorem z lekkością wypełnia pomieszczenie szlachetnym dźwiękiem. Dźwięk pełen szczegółów z zachowaniem miękkości i naturalności. Dobra będzie o Klipschach bo to w sumie klub Lectora :). Jeśli ktoś jest w stanie zaakceptować specyficzny wygląd tych kolumn to wg mnie pozycja obowiązkowa do odsłuchu na etapie poszukiwania kolumn. Co ciekawe pracownik salonu podszedł i gratulował ZXT-70 (co najmniej jakbym sam go zbudował) bo w jego opinii kolumny pomimo, że o wysokiej skuteczności z wieloma wzmacniaczami nie grają zadowalająco, a z tym Lectorem wręcz synergicznie.

Na koniec dodam, że wszystkie opisy kolumn są moimi subiektywnymi odczuciami, a wynikającymi z konfiguracji sprzętu, pomieszczeń w jakich grały itp. Zapewne każda z powyższych konstrukcji w warunkach domowych mogłaby zostać odebrana zupełnie inaczej.

Podsumowując:
dla poszukujących kolumn - mam nadzieję, że komuś się powyższe przyda, jakby co pisać a uzupełnię niejasności

do posiadaczy Lectorów - wychodzi, że mamy świetny sprzęt, wszędzie gdzie się podpinałem ludzie z branży doceniali klasę wzmacniacza, zaskoczenie powodowało, że sprzęt nie za miliony gra świetnie i potrafi napędzić "każde" kolumny, nie wiem jak wam ale mi to buduje ego ?

teraz ja - na tą chwilę testuję w domu Klipsche i są mocnym faworytem (żona trochę marudzi, że skrzynie - nie kolumny). Chario też dobry wybór ale skoro nie mam jak sprawdzić w domu to nie ryzyka nie podejmę. Skoro decyzja jeszcze nie zapadła jestem otwarty na Wasze sugestie co do innych rozwiązań i możliwości, za co z góry serdecznie dziękuję.

Dzięki za uwagę   uffffffffffffff  koniec



 



 

 

 

 

 

 

 

Chario Nobile + Lector ZXT-70 + Lector Digitube S-192 + Lector PSU-Z + Lector Edison 230 + Innuos Zen + UpTone EtherRegen + Qobuz/Tidal +  Tiglon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.