Skocz do zawartości
IGNORED

Nad 3240pe i Tannoy f3?


Roberto85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Możecie powiedzieć coś na temat tego zestawu. W tej chwili mam yamahe htr 5930 ale cały czas słucham w stereo. Postanowiłem ją sprzedac i kupić wzmacniacz stereo. Do yamahy miałem podłączone kolumny tannoya grały ładnie ale z tego co słyszałem ze przy podłączeniu pod wzmacniacz stero bedzie grało o niebo lepiej. Czy to prawda? Słucham róznej muzyki a mój pokój ma 18m2. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć!

 

grałem na 3240PE. jeśli szukasz miękkiego brzmienia z okrągłym, dość nisko grającym basem to wybór będzie OK. ten NAD bardzo fajnie odtwarzał wokale. do spokojniejszych brzmień polecam. tym bardziej, że teraz można wyrwać ten model za ok 3 stówy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to NAD odpada. Do Tannoyów F3 potrzebny będzie dynamiczny, szybki na basie wzmacniacz z podkreślonym górnym skrajem pasma. Taki jak np. Harman-Kardon HK680 (ale pod żadnym pozorem NIE HK670 ani 675) albo Denony PMA860, PMA1060, PMA1560. Żadnego ciepłego jak bambosze babuni miśka, bo będzie jedna wielka klucha.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli NAD to raczej bym poszukał modelu z seri monitor. Sam miałem końcówkę 2400PE którą sterowałem przedwzmacniaczem z integry 3100 PE i w stosunku do 3240 wszystkie aspekty brzmienia były lepsze (zwłaszcza kontrola basu i dynamika całego pasma, ale stereo się oderwało od kolumn.)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.