Skocz do zawartości
IGNORED

Denon PMA 920 + Paradigm Monitor 3 ?


misiekLDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Posiadam od dłuższego czasu wzmacniacz Denon PMA 920 i kiedyś na form postawiłem pytanie jakie dokupić do tego kolumny bo moje stare Jamo 180 nadają siś już do pieca. Pokój to ok 20m2, muzyka to głównie house, trance, hip hop. Lubie szybki i twardy bas. Większość forumowiczów doradziło mi że do tego rodzaju muzyki Paradigm Monitor 3 będzie jak znalazł. W tamtejszym temacie nie uwzględniłem tego, że zdarza mi się słuchać jakiś ballad, chilloutu i mając to na uwadze należałoby się wystrzegać kolumn z zbyt ostrą górą a takie opinie na temat paradigmów udało mi się znaleźć na forach.

Chciałbym się upenić czy faktycznie przy moim zestawieniu paradigm monitor 3 się sprawdzi?

 

Budżet max 1000zł, czy podstawkowe czy podłogowe - obojętnie. Wymagana dobra i mocna podstawa basowa bo lubię robić sobie czasami drobne bombardowanie.

 

A może jest na forum ktoś z Łodzi i posiada Monitory 3 bym mógł odsłuchać?

 

Brałem pod uwagę też JBL E60, E80, Tannoy M2, M2.5, M4, M5, Eltax Liberty 3+, 5+. Pochlebne opinie czytałem też na temat Dali 505.

 

Proszę o pomoc i pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać że sprzęt ma służzyć jedynie do odsłuchu muzyki w konfiguracji stereo.

 

Ponadto chciałbym dodać że posiadany przeze mnie sprzęt (denon pma920 i jamo studio 180) jest moim pierwszym sprzętem, nie mam specjalnie możliwości porówania innych klocków z moimi, zwłaszcza tych które by mnie interesowały więc zmuszony jestem polegać jedynie na waszych podpowiedziach. Nie potrafię też określić charakteru brzmienia mojego wzmacniacza bo nikt z moich znajomych nie interesuje się sprzętem audio bym mógł porównać z innymi markami i modelami tak więc ciężko mi jest określi ć czy ten denon gra ostro czy raczej neutralnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystkie Paradigmy z serii Monitor mają dość kiepską górę. Jest ostra i niezbyt analityczna. Ale bez przesady - sluchałem wielu kolumn znanych marek które miały znacznie gorszą. Nadrabiają za to zakresem basu. Świetnie nadają się do cięższej muzyki, szybka stopa perkusji nie zlewa się, gitary mają to "mięcho". Grają efektownie i wciągają. Poza tym łatwo je napędzić.

Zależy też jaką wersje Paradigm Monitor 3 chcesz kupić, ja akurat mam v1 bo zależało mi na bass-reflexie z przodu. Im wyższa wersja tym góra gra lepiej - przynajmniej takie krążą opinie. 2 pierwsze wersje sa strasznie krowiaste: wyglądają jak małe kolumny podłogowe.

Tyle apropo Monitor 3.

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś chyba młodą osobą, dlatego sądzę, że z Paradigma będziesz bardzo zadowolony. Co do ich góry to wydaje mi się, że jest ona normalna, tylko średnica jest trochę zamaskowana, przez co można odnieść takie wrażenie. Ale dzięki temu bardzo dobrze radzą sobie z nagłośnieniem i wielkością dźwięku. No i bas ma łupnięcie z niezłym odcięciem w sprzyjających warunkach akustycznych. Zaskakujące, że wiele podłogówek z tego pułapu nie ma takiej stopy. Niestety one mają w/g mnie pewną wadę dla niektórych estetów, nie nadają się na "półkę", muszą mieć solidne standy, bo inaczej można się spażyć. Mniejsze monitorki gabarytowo są mniej wymagające w tym względzie. Jeśli nie chcesz ich na standach cumować, odpouść sobie. Ale dzięki temu połączenie, np. ze starym nadem o misiowatym dole może okazać się strzałem w dziesiątkę.

 

Tyle mogę pomóc ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podpowiedzi.

 

Faktycznie jestem dość młodym człowiekiem jeśli można mówić, że 25 lat to jeszcze młodość. Ale imprezy i dynamiczne brzmienia wciąż towarzyszą mojemu życiu.

 

Jeśli chodzi o standy to faktycznie je zakupię jeśli kolumnami będą podstawkowce. Jeśli jednak ktoś z Was przekona mnie do konkretnego modelu podłogówek to standy będą zbędne.

 

A co do wersji paradigmów to będą te które uda się kupić bo jak obserwuję od ok 4 miesięcy allegro to monitor 3 pojawiły się tylko 2 razy przy czym cena była jak na mój gust troszkę za wysoka. No i w obu przypadkach była to wersja 4.

 

Mile widziane opinie innych osób.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem z Łodzi ale mieszkam dość blisko - Zduńśka Wola. Mam Paradigmy 3 v4, Pracują z ampem Onkyo i wzmakiem lampowym Yaqin MC-10L. Jeśl ito nie za daleko dla Ciebie-możesz się wybrać i posłuchać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No byłbym bardzo wdzięczny bo tak się składa, że jestem ze Zduńskiej Woli, konkretnie na panoramie mieszkam. A w nicku ŁDZ może być mylne tylko z tego względu, że w Łodzi studiuję.

 

Jeśli nie byłoby to problemem to chętnie bym w dogodnym dla nas obojga momencie podskoczył i posłuchał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam studio 20v2 i cały czas jestem bardzo zadowolony (a słuchałem nowszej wersji v3)...jeśli te monitor są choć w połowie są tak dobre jak studio,a nie wątpię, że jest nawet lepiej to bym brał w ciemno (oczywiście w rozsądnej cenie)...z denonem może być trochę ostro, ale jeśli nawet to do tego kup kable sonic link i będzie super...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Denonem te Paradigmy ładnie się zgrają, jedno tylko się nie zgadza - one nie mają twardego basu - jest zaokrąglony i miękki ale w żadnym wypadku "rozlazły", zresztą sam się przekonasz u kolegi na odsłuchu :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od lat użytkuję monitor 3 v1 jednak z aluminiowa Vifą na górze, oraz zrobiona pod to zwrotnicą, niestety nie pamiętam parametrów cewek, ponieważ były dostosowywane z fabrycznych, zwrotnica została w wersji "próbnej" jakoś nigdy nie chciało mi się jej estetyczniej przebudować. Lubię brzmienie tych kolumn Przeszły sporo zmian klocków, ataki kocich pazurów i nadal nie czuję potrzeby ich wymieniać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-5130-100003822 1255010056_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sam posłuchać czy te kolumny Ci odpowiadają. Miałem je w wersji v1, niestety kupiłem pod wpływem impulsu. Na pewno można dostać gorsze ale te były absolutnie fatalne!!! Koszmarna góra, reszta niewiele lepsza. Ale spotkałem się też z wieloma opiniami że są świetne... Wniosek jest taki że opinie innych osób niewiele wnoszą, musisz posłuchac sam...

pozdr.

A.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za wypowiedzi.

Faktycznie wniosek z tego jest prosty - należy posłuchać by zobaczyć czy mnie to będzie odpowiadało. Jak uda mi się je odsłuchać u jednego z forumowiczów to podejmę decyzję czy to jest mniej więcej to czego szukam czy jednak zaryzykuję zakup czegoś innego z wymienionych na samej górze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamski, 8 Paź 2009, 17:15

>Musisz sam posłuchać czy te kolumny Ci odpowiadają. Miałem je w wersji v1, niestety kupiłem pod

>wpływem impulsu. Na pewno można dostać gorsze ale te były absolutnie fatalne!!! Koszmarna góra,

>reszta niewiele lepsza. Ale spotkałem się też z wieloma opiniami że są świetne... Wniosek jest taki

>że opinie innych osób niewiele wnoszą, musisz posłuchac sam...

>pozdr.

>A.

 

sądze że przesadzasz, z v1 nie miałem do czynienia ale z v4 (te same przetworniki, choć pewnie inna zwrotnica) i góra owszem to najsłabszy punkt, średnica - przyjemna ale wycofana więc wokale czy realizm instrumentów to nie był mocny punkt tych kolumn, nie do takiej muzyki były stworzone...

z kolei bas - dla niektórych było go za dużo ale był takiej jakości że ze świecą takiej szukać w tak tanich kolumnach

generalnie w swojej klasie cenowej to były dobre kolumny, ale drożej jak zawsze można lepiej

 

jeśli chodzi o v5 to posiadają charakter oryginalnych Paradigmów (dynamika), choć jak pisałem parokrotnie - to jest już inne granie (zupełnie nowe przetworniki i konstrukcja), grają o wiele równiej w całym paśmie od starszych wersji, góra jest bardziej dźwięczna i przejrzysta, średnica wyraźna i z dobrą separacją dźwięków (nic się nie zlewa), a bas został utwardzony z umiarem (w starszych było niskie zejście ale czasem brakowało nieco wyższego podzakresu)

dobra decyzja z tą wersją v5, bo v6 to tylko kosmetyczne zmiany a cena o 30% większa... to chyba najmocniejsze i jednocześnie dobrej jakości monitory w tej klasie cenowej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rany, sorry za gafę ale pomyliłem tematy gdzie autor już kupił Paradigm Titan Monitor v5 (odpowiednik starszych 3v1 - 3v4 :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Titan Monitor v.5 i na razie nie szykuję się do zmian. Co do tej góry to fakt, ze na początku może wydawać się specyficzna, ale po dłuższym słuchaniu coraz bardziej dochodzi się do wnisku, że taka właśnie powinna być. Miałem wcześniej Acoustic Energy Evo 1 które miały górę o klasę lepszą, ale jak przyszło co do czego i włączało się bardziej energiczną muzykę to te "lepszą" górę za przeproszeniem o kant d... obić - gdzieś ginęła, traciła na tym żywiołowość przekazu i górę brały inne rejestry.

Na koniec powiem tak - jeszcze żaden z moich znajomych słuchając Paradigmów u mnie nie stwierdził że coś go denerwuje, męczy itd. Dopiero jak się głośność podkręci to wszystkim kopary opadają, bozadko które głośniki trzymają wszystkie rejestry na tym samym poziomie i nic nie gubią.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości forumowicza Pegal miałem dziś okazję odsłuchać Paradigm Monitor 3v.4. Grało to w zestawieniu: Paradigm Monitor 3v.4 + amplituner Onkyo (model nie znany) i wzmakiem lampowym Yaqin MC-10L. Pokój dość pusty, bez dywanu co mogło mieć znaczny wpływ na rozchodzenie się basu.

 

Jakie moje (i Pegala) odczucia? O dziwo inne niż większości. Oboje stwierdziliśmy, że tony wysokie bywają zbyt ostre przy niektórych kawałkach, przy innych jest ok. Kwestia utworu i jego jakości. Zgodziliśmy się też oboje co do faktu, że owe Paradigmy byśmy zakupili w przypadku słuchania muzyki bardziej delikatnej (ballady rockowe, coś z soundtracka Kill Bill) niż czegoś mocnego typu hip-hop, trance, house. Nie dyskutowaliśmy o tym skąd taki wniosek. Jedno co mi nie pasowało (i tu zaskoczę większość) do rodzaju muzyki jaką słucham - ilość basu. Szybkość itd było ok ale brakowało mi jego ilości. I teraz zastanawia mnie to, czy jest to spowodowane pomieszczeniem w którym dokonywaliśmy odsłuchu, konfiguracją elektroniki, czy może mój gust jest tak wypaczony, że ilość basu który innych męczy jest dla mnie w sam raz?

 

W związku z powyższym pojawiła się wizja by skonfrontować te kolumny z krytykowanymi JBLami E60, E80, E90. Bezpośredniej konfrontacji nie uda się raczej przeprowadzić ale jeśli ktoś z forumowiczów z okolić Zduńskiej Woli lub z samej Łodzi posiada takowe modele JBLa i byłby łaskawy pozwolić je odsłuchać to byłbym wdzięczny.

 

A póki co prosiłbym o wasze komentarze na ten temat, jakieś sugestie, próby wytłumaczenia zaistniałej sytuacji, ewentualnie próby obrony Paradigmów bądź pochwały JBLi pod kątem basu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jeszcze jakieś inne propozycje kolumn bo widzę, że w każdym wątku piszą, że JBL są beee i znajdzie się sporo innych o podobnie mocnej ale lepszej jakościowo podstawie basowej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiekLDZ, 9 Paź 2009, 20:28

 

co do Paradigmów Monitor 3.v4.

Użytkuję je od około 3 lat. Obecnie z Rotelem, poprzednio z Denonem PMA 1500AE. I w obu przypadkach ogolny charakter dźwięku był podobny ( choć dla mnie dużo lepszy w przypadku Rotela)

 

Wielokrotnie na forum pisałem o tych kolumnach i odczucia mam IDENTYCZNE.

 

W zależności od nagrania ukazują swoją wielką klasę jak i też wielką wadę. Świetnie sprawują się w muzyce spokojnej, delikatnej, mało naładowanej informacjami. Zupełnie nie sprawdzają się w rocku szczególnie z ostrymi partiami gitarowymi. Wówczas góra lub bardziej średnica, sam nie wiem, dominuje nad resztą nagrania. I dźwięk jest niezbyt przyjemny. Ale w spokojnych nagraniach to miód na uszy. Świetna stereofonia, duża muzykalność, dźwięku jest pełno. Grają wybornie.

 

Co do basu. Te kolumny nie mają jego dużo. Jest podstawa basowa ale to nie jest bas który sie czuje. Rotel który posiadam jest bardzo mocnym i dynamicznym piecykiem, więc nie w tym przyczyna.

Też dziwiłem się skąd pojawiają się te opinie o ich potężnym basie. ?????

( dlatego też wspomagam się subwooferem)

 

jak dla mnie nie są to kolumny uniwersalne. Są przeznaczone do muzyki spokojnej. Wówczas zasługiwać będą na jak najlepsze oceny i odwdzięczać się będą potężnym i przyjemnym dźwiękiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

 

Misiek jak cos jestem z Łodzi i posiadam amlituner Denon 2807 + JBL E100. Mozna wiele zlego powiedzieć o tej kombinacji ale jak chcesz mozesz poznac plusy i minusy takiego zestawu.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Może są i trochę przetyrane ale kwestia czy głośniki są ok. Wiem, że polecanie koledze JBL z serii E ma niewielki sens, ale house, trance, hip-hop hmm... Monitory włączy i moim zdaniem szybko się rozczaruje, iż się tego nie da podkrecić głośniej.

 

Myśle, że swoją drogę audio każdy musi przejść po swojemu. Nie da się od razu z mini wieży przejść na "hi-end" szczególnie bez pomocy totka.

 

Step By Step

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zły link:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie byłoby to problemem to chętnie bym tych E100 posłuchał. Może w przyszłym tygodniu byśmy znaleźli troszkę czasu bym Cię odwiedził. A jeśli się nie uda w nadchodzącym tygodniu to w kolejnych bo z zakupem nie pali mi się tak bardzo zwłaszcza, że na przypływ gotówki muszę jeszcze zaczekać ok 1,5 miesiąca. A z wolnym czasem może być w najbliższym tygodniu dość ciężko ale postaram się znaleźć wolną chwilkę. Mógłbyś na priv zostawić mi do siebie jakieś namiary.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim perzekonaniu amplituner Onkyo niezbyt przekonująco pociągnie rytmiczną muze z duzą ilością basu, moje wnioski mówią, że z mocnym napendem kolumny te moga zahipnoryzować słuchacza ciężkim, rytmicznym bitem, bez problemu ruszaja powietrzem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiekLDZ, 9 Paź 2009, 20:46

>A może jeszcze jakieś inne propozycje kolumn bo widzę, że w każdym wątku piszą, że JBL są beee i

>znajdzie się sporo innych o podobnie mocnej ale lepszej jakościowo podstawie basowej?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"z czystym sumieniem stwierdzam, ze MONITOR 7 jest lepszy od JBL E-90, kody sl-600, rubicona rp-36F, audio-voice m65, WHARFEDALE diamond 8.4 oraz 9.4. ALE zwlaszcza z JBL E-90-kolumny znacznie wieksze, troche tansze, lecz mocniejsze i z dwoma basami 20 cm. w salonie porównywalem wszystkie te modele, potem z ciekawości (bo chcialem podłogówki) włączylęm MONITOR v3 na standach.

zostawialy daleko w tyle nawet JBL E-90"

sam się w zupełności z tym wpisem zgadzam, bas JBL przy Paradigm to kiepski żart, JBL jedynie ciśnieniem mogą wygrać ze względu na podłogową konstrukcję o większym litrażu

 

przyczyną słabego basu 3v4 musiało być pomieszczenie odsłuchowe (wzmacniacz raczej wykluczam), jak pokój nie jest w ogóle wytłumiony to żadne kolumny pomogą

druga sprawa - mocniejszych podstawkowych w tej cenie nie masz szans znaleźć, więc zostałyby podłogowe, tylko w tym przypadku można łatwo przesadzić

za ok 1 tys. można trafić czasem Magnat Quantum 505, nic innego mi do głowy nie przychodzi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Onkyo grały chwilę, potem przez prawie 3/4 czasu odsłuchu grał Yaqin. Potwierdziło się również to, że co płyta a nawet co utwór (przy kompilacjach i mp3) to inne wrażenia odsłuchowe. Były takie kawałki, które przyniósł MisiekLDZ, że góra strasznie rzucała się na uszy a za chwilę przy następnym juz odpuszczało i było nawet bardziej niż neutralnie ;-) Wg. mnie świetnie spisała sie płytka dempnstracyjna "Test Audio" którą kiedyś zakupiłem na Allegro oraz limitowana edycja "Acoustic room"- to świetny kawałek muzyki akustycznej. A'propos braku basu - nawet misiekLDZ poczuł, że "kieliszki grają" w przypadku niektórych realizacji dźwiękowych zapisanych nawet w nieakceptowanym przez niektórych formacie mp3 :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.