Skocz do zawartości
IGNORED

Onkyo 875 i HDMI


krakoviak

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, podlaczylem do Onkyo 875 WDTV, BR i X-a na HDMI, ustawilem Monitor Out na tak, i dzwiek mam, ale obrazu nie.... pisze mi na tv "nieprawidlowy format". Co zrobilem nie tak? Na 705 wszystko dzialalo bez zarzutu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... tv migocze dziwnie przy tym. Zrobilem reset ampa, nic nie pomoglo. Kable podpiete prawidlowo. Czy ma ktos jakis pomysl co jest nie tak?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to komus pomoze jesli spotka sie z podobnym problemem. Odpialem wszystkie kable HDMI i po kolei podpinalem urzadzenia i sprawdzalem. Najpierw BR i ku zdziwieniu zauwazylem ze dziala, pozniej N-ke, i to samo, pozniej Xbox i bylo ok. Podpialem WDTV i problem pojawil sie znow. Ma ktos pojecie czemu to urzadzenia sprawia taki problem? Czy jest zepsute? Na composite+optical chodzi ok. Na 705 dzialalo po przepieciu na kabel ktory mam do Xboxa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.