Jump to content
IGNORED

Problem Yamaha rx 797


kecaj2

Recommended Posts

Witam. Bardzo proszę o pomoc. Od kilku dni jestem posiadaczem yamahy rx 797 oraz odtwarzacza DVD S661. Jestem zupełnie zielony jesli chodzi o sprzęt Audio. Problem polega na tym że mogę odtwarzać muzykę jedynie na CD Direct lub Pure Direct. Po wyłączeniu tych opcji amplituner nie odtwarza w ogóle muzyki, nie działaja pokrętła basa, treble itd. Proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

1. Chyba odwrotnie (przynajmniej powinno być) - po WŁĄCZENIU "direct" NIE DZIAŁAJĄ regulatory barwy. Zgadza się? A gdy włączysz tunera, to działa "direct" poprawnie (tak jak napisałem)?

2. Zwróć uwagę na ustawienie INPUT i REC OUT. Tam musisz wybrać odpowiednie źródło przy wyłączonym trybie "CD Direct", bo w tym trybie automatycznie ampli wyłącza wszystko i źródło wybrane to CD. A jeśli na INPUT masz np. VCR i wyłączysz "CD Direct", to odłączasz wejście CD, a "przełączasz" na VCR.

When the music's over turn out the lights...

Link to comment
Share on other sites

Witam.

DVD mam podłączone do "CD". Problem polega na tym że sprzęt po włączeniu CD Direct lub Pure Direct gra bez zastrzeżeń. Regulatory barw nie działają. Po odłączeniu CD Direct lub Pure Direct sprzęt nie odtwarza muzyki. Pokrętła REC OUT oraz IMPUT nastawione są na CD.

Prosze o odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Wygląda, że połączenie masz poprawne, ustawienie pzełączników również.

Główkowałem i nie bardzo łapię, co to może być... :-(

A sklep ma jakiś telefon? Zadzwoń do nich i powiedz, że masz taki problem.

Masz przecież gwarancję.

When the music's over turn out the lights...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.