Skocz do zawartości
IGNORED

Zaproszenie do Oławy


robtango

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Po raz pierwszy tym sezonie mam przyjemność zaprosić wszystkich lubiących dobrą muzykę na prezentację

,która odbędzie się w dniu 17 października 2009(sobota) w Miejskim Ośrodku Kultury w Oławie. Spotkanie odbędzie jak dotychczas w sali "Klubu Skrzydlatych "w godz od ok 14-tej do późnych godzin wieczornych.Końcowa część spotkania zakończy się koncertem Stevie Wonder'a w Full-HD

Nagłośnione będzie systemem audio tj:

Końcówka lampowa 300B plus aktywny Pre

Napęd Revox B226

DAC NOS Tda 1541AS1 crown

kolumny współosiowe Tannoy

Akcesoria tj: Kondycjonery, Okablowanie niemieckiej firmy Audioplan,dostarczy nowy dystrybutor na Polskę pan Tadeusz N.Serdecznie zapraszam i pozdrawiam robtango

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testu ABX nie będzie ale w zamian pokażę wzorcowy tuning CD i wynikające z takiego zabiegu korzyści?

To nie ja mam takie prawo lecz Oś.Kultury w Oławie, który opłaca Zaiks'owi odpowiednie składki i tylko dzięki temu taki pokaz może się odbyć.Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako rodowity i zamieszkały oławianin stawię się. Szczególnie interesuje mnie temat modernizacji cd, ciekawie również zapowiada się prezentacja nowej oferty okablowania. Do zobaczenia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chml

(Konto usunięte)

>To nie ja mam takie prawo lecz Oś.Kultury w Oławie, który opłaca Zaiks'owi odpowiednie składki i

>tylko dzięki temu taki pokaz może się odbyć.Pozdrawiam

 

To przekaz prosze Osrodkowi Kultury w Olawie, ze "dokonujący publicznego odtwarzania fonogramu ma obowiązek zapłaty wynagrodzenia zarówno autorom (ZAiKS), jak i artystom (SAWP, STOART) i producentom (ZPAV). ZAiKS nie jest uprawniony do pobierania opłat ani dla artystów, ani dla producentów." Cytat ze strony http://www.zpav.pl/zasady.asp?page=faq&lang=pl

I naucz sie uzywac znakow interpunkcyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to spotkanie prywatne / nie komercyjne / i wydaje mi się ,że żadne opłaty nie są chyba potrzebne.

Oczywiście zawsze znajdzie się życzliwy / czytać "gnida" / chętny do donosów,ale cóż na to poradzić.

 

W Twarz !!!!!

:-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli odbywa się w to w gronie (powiedzmy) znajomych to takie odtwarzanie nosi znamiona "dozwolonego użytku" zgodnie z ustawą o prawie autorskim. kolega widzę powyżej jeden na usługach złodziejskich organizacji zbiorowego "zarządzania" prawami artystów (do których często nie mają praw i które dzielą w sobie wiadomy sposób). powodzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robtango 2009-10-09 20:10:31

 

" Nagłośnione będzie systemem audio tj:

"...kolumny współosiowe Tannoy "

 

Czy to sa Twoje obudowy Yorkminister, a w nich siedza 12-to calowe Dual Concentric Gold - jak w "o mnie" ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawy prawne mnie nie interesują a jeśli ktoś ma problem proszę dzwonić do dyrekcji Oś.Kultury telefon podam na priv'a.

Lutek kolumny będą moje prywatne ,lecz nie w obudowie Yorkminster lecz Sterling TW.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>robtango

Sadzilem, ze Yorkminister, bo takie wymieniasz w "o mnie". Gdyby te byly na prezentacji, to chetnie bym posluchal, gdyby nie ta odleglosc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lutek różnica tkwi tylko w obudowie nie ma to takiego znaczenia.Yorki mają mniejszy litraż niż Sterling.Większych zmian dokonałem w zwrotnicy to jest najistotniejsze .Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 12

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.