Jump to content
IGNORED

bolą mnie już oczy...

spirydion

Recommended Posts

siedzę i ciągle żrę, jestem już tak gruby, że pękają fotele, zrobię dziesięć kroków i jestem zmęczony,

już od jedzenia bolą mnie oczy, mam wciąż zapalenie spojówek, boli mnie wątroba, stawy i wszystko inne...

poradźcie coś, jak przestać żreć ? co z tym robic? jak schudnąć? jak się zmusić żeby mnie jeść?

Jedz marchewkę, chrup warzywa, zjedziesz z wagi siedząc a błonnik wyczyści ci organizm.

Sam tak robię, alkohol i fast foody źle robią z człowiekiem, właśnie tak jak u ciebie.

Może rowerek stacjonarny, tylko nie biegaj bo całkiem stawy siądą.

Najlepszym zajęciem jest jedzenie marchewki, zanim ją pogryziesz to minie trochę czasu, zdrowe też są te chlebki ryżowe, szukaj takich co mają obniżoną ilość soli.

Jedz ryby i dodawaj olej z oliwek.

Przygotuj sobie dzbanek z wodą (ja mam Brita) i żeby ciągle był pełny, ale powinno to wynikać z częstego picia jej, czujesz głód-szklanka wody, znowu głód-marchewka.

Czasem możesz też się napić czerwonego wina, ale nie słodkie.

Pamiętaj że tłuszcze też musisz spożywać ale nie nimi żyć.

Jakikolwiek spadek wagi czy samopoczucie określaj w skali miesięcznej, bo z dnia na dzień nic się nie dzieje.

Powinno być dobrze, a jeśli utrzymasz to choć przez pół roku to efekt powinien być zaskakujący.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.