Skocz do zawartości
IGNORED

beresford 7520 sennheiser hd600


thomaz

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się w/w beres świetne zgrywa z Denon AH-D2000, ale są to raczej dość specyficzne słuchawki i raczej nie polecam kupna ich w ciemno bez osłuchania. Po za tym te słuchawki wymagają dość dłuuugiego wygrzania. Nowe z pudełka mogą basem zabić :-)

Jak już mówiłem Denony mają dużo basu i jak źródło nie trzyma go za mordę to może wyjść boombox :-)

Mnie akurat to co wychodzi w połączeniu z beresem (po drobnych modach) całkiem odpowiada i nawet zarzuciłem temat modowania Denonów (mod korygujący bas).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak się dziwnie składa, że świetnie się razem zgrywają. Taki spisek :P

A tak na serio to polecam posłuchać. Mirhon bardzo sobie chwalił duet z AKG K280. Polecam też spróbować Sennheiserów HD497, HD25.

 

A tak w ogóle to jest możliwość aktualizacji TC-7520 do GFmod v2 i może te same słuchawki pokażą jeszcze na tyle, że zostaną na jakiś czas póki znów apetyt nie wzrośnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRADO__Fan, 15 Paź 2009, 10:27

 

>...Mirhon bardzo sobie chwalił duet z AKG K280....

 

 

Dobrze, że użyłeś czasu przeszłego ... AKG było fajne, ale z Denonami AH-D2000 to całkiem inna bajka. Teraz jak słucham dobrze nagranych nagranych płyt np. koncertowa Diana Krall w "Live in Paris" to naprawdę jestem ciekaw ile $$$ musiałbym wydać na jakieś inne combo DAC+wzmacniacz, żeby mieć zauważalnie lepiej niż jest teraz :-)

Nie mówię tu o innej sygnaturze dźwięku, ale o faktycznej poprawie, przynajmniej tak z 1 lub 2 klasy do przodu - o czymś co słychać od razu a nie o efekcie placebo ;-)

W planach mam zakup jakiegoś wzmacniacza tak max do 800$ a potem w zbliżonej cenie jakiegoś DACa, ale cały czas się boję (serio), że jak uzbieram kasę i kupię ten drugi zestaw to różnica w jakości w żaden sposób nie da mi satysfakcji ze słusznie wydanej kasy :-(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche juz mam dość kupywania sprzętu który musze ciagle modyfikować żeby uzyskać lepszy dźwięk...

Można wpaść w jakiś nałóg wydawania pieniedzy...

Myśle o jakiś referencyjnych słuchawkach typu hd600 ale nie wiem czy bede musial do daca dokupić

jakiś wzmacniacz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.