Skocz do zawartości
IGNORED

Klub miłośników Classe Audio


wurger
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.04.2023 o 16:18, baksiu napisał:

 😉 Ktoś próbował omegi, albo omegi omicron?

I jak , masz już jakieś informację na temat tych klocków? Szukam pre Omega i też bym z chęcią dowiedział się jak to gra i czy zegra się z Classe CAM350. Daj znać jak coś będziesz wiedział. 

Pozdrawiam Mariusz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie, mnie interesują jedynie końcówki omega, ale były dostępne w kanadzie i logistyka była skomplikowana, we wrześniu planuję oddać cam-350 do regulacji prądów i przy okazji sprawdzę stan niektórych kondów.  Pre miałem CP-65 i raczej w omedze wiele dalej nie poszli, Theta Generation VIIImk3 gra na podobnym poziomie, a przy okazji ma świetny dac, więc nie widziałem sensu zostawiać CP-65 w systemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

cena na bogato 🙂 Jeszcze mnie tak nie poniosło, taniej by było sobie kupić bilety do Kanady i przy okazji pozwiedzać ze 2 tygodnie, nadać sobie te monosy kurierem, zaoszczędzone $ starczyłyby jeszcze na drugi podobny wyjazd... a wersja 110V jest do przestawienia na zworkach zdaje się... a nawet gdyby trzeba było przewinąć trafo, to nawet na złotym drucie wyszłoby taniej 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...
W dniu 10.12.2023 o 08:29, Mario1976 napisał:

Po co są dwa gniazda głośnikowe w Classe Cam350? 

Tylko i wyłącznie do bi-wire, no i te miedziane na dedykowany kluczyk własnej produkcji Classe są o wiele lepsze jeśli chodzi o jakość połączenia (o ile oczywiście nie preferujemy wygodnych końcówek bananowych, ale tu widzę i tak widełki).

Edytowane przez mol01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mol01 napisał:

Tylko i wyłącznie do bi-wire, no i te miedziane na dedykowany kluczyk własnej produkcji Classe są o wiele lepsze jeśli chodzi o jakość połączenia (o ile oczywiście nie preferujemy wygodnych końcówek bananowych, ale tu widzę i tak widełki).

Można spawać 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Witam Panów i Panie, możecie proszę zerknąć na opłacalność zestawu? Otóż zainteresowałem się Classe i patrzę na pierwsza z brzegu ofertę i szczerze jest ich niewiele: 

https://www.olx.pl/d/oferta/classe-koncowka-mocy-przedwzmacniacz-z-pilotem-CID99-IDUDPCi.html

Budżet skromny + - 6000

Zerkając na hifishark mysle ze zestaw jest sporo przeszacowany, mylę się? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MistrzuSony napisał:

Witam Panów i Panie, możecie proszę zerknąć na opłacalność zestawu? Otóż zainteresowałem się Classe i patrzę na pierwsza z brzegu ofertę i szczerze jest ich niewiele: 

https://www.olx.pl/d/oferta/classe-koncowka-mocy-przedwzmacniacz-z-pilotem-CID99-IDUDPCi.html

Budżet skromny + - 6000

Zerkając na hifishark mysle ze zestaw jest sporo przeszacowany, mylę się? 

Preamp dobry, miałem cp-65 i cp-60 i obydwa coś w sobie miały, cp-55 byłby złotym strzałem, ale na końcówkę by ci niewiele zostało. Może i ta z zestawu jest coś warta i na jakiś czas będziesz mógł z nią wytrzymać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.