Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny na 9m2 - alternatywna, rock, metal, punk, grunge


Akiro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Ogólnie chciałbym złożyć stereo ( wzmacniacz, cd, kolumny ), ale chciałbym zacząć od samych kolumn.

 

Pomieszczenie około 4x2 ( w większości umeblowane ) i wolałbym żeby sprawdziło się również w większym pomieszczeniu dlatego, że to wynajmowany pokój.

 

Na same kolumny mogę przeznaczyć do 2 tyś. i raczej mogą być używane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm...

 

Sam mam Usher'ki S-520 i właśnie również w metrażu około 9m2, tyle, że bardziej kwadrat, niż prostokąt.

 

Grają bardzo ładnie, nawet teraz, gdzie nie mam dopasowanego wzmacniacza i kabli - wszystko czeka na napływ gotówki, wtedy pewnie rozwiną skrzydła jeszcze bardziej.

 

Powiem tak, do metalu stworzone one nie są, aczkolwiek jeśli płyta jest dobrze nagrana to sobie radzą. W sumie... może trochę sugeruję się tym, co inni pisali (że średnio się do metalowego łojenia nadają). U siebie tak jak wcześniej napisałem, jak płyta dość dobrze nagrana to sobie radzą, a w rocku, gdzie jest łagodniej tym bardziej. Pink Floyd brzmi genialnie. Dopiero jak kupiłem Usherki poczułem tą magię ich muzyki, bo wcześniej na starych, przerobionych Altonach nie trafiali do mnie zupełnie... Charakterystyka lekko wzniosła ku górze, do tego mały pokój, więc lekkie podbicie na basie będzie, to powinno być okej. Trochę pokombinować z ustawieniem, choć wiem jaki to ból mówić o ustawieniu w tak małym pokoju, bo sam mam problem taki, że niestety ale tam gdzie siedzę wysokotonowy Usherów jest około 40 cm wyżej niż moje ucho, ale dzięki temu wydaje mi się, że trochę łagodniej grają górą, charakterystyka się troszkę spłaszczyła.

 

Ja osobiście polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bitkon, 15 Paź 2009, 19:48

 

>Ushery s-520 polecam,dziurka z przodu z drugiej reki za 1200-1500da sie kupic.Na reszczie sie nie

>znam.pozdro

 

 

Hej no co Ty - ushery do rock, punk (głównie) polecasz??

 

Bzdura!. Kupiłem ushery ze 3 tyg. temu. Do jazzu, klasyki, popu, wokalu i spokojnej muzy - wybitne. Ale do rock/metal - bez sensu. Talerze i szczegółowość góry wychodzi przed gitarę i bas, co jest nie do przyjęcia w rocku/metalu. Tam musi być podstawa basowo-gitarowa, nie cyt cyt cyt perkusji z dziesiątkami najdrobniejszych szczegółów. W jazzie jest to ok, nie w rock i punku, metalu etc. To nie są uniwersalne kolumny. Sprzedałem po tygodniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do muzy jakiej szukasz i metrażu polecałbym albo B&W CDM1 - przyjaciel ma i bardzo sobie chwali, a szukał bardzo długo kolumn pod metal/rock. Używane kosztują 1900-2200

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Albo coś z Heco. Potrzebujesz dynamiki i basu. Może Heco Aleva 200?

 

Tu masz test:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Nowe to 1400zł

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Koniecznie odpuść sobie Ushery do rock/metal/punk - wiem co mówię:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Użytkownicy+

Witam

Potwierdzam to co napisał Ricardozamora, B&W będą dobre, link podany jest do nowszej nieco wersji SE, czyli - B&W CDM 1SE.

Robert

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, z tego co mi wiadomo, kolumny do rocku/metalu powinny właśnie dobrze grać górą jak i basem/ B&W z tego co czytałem mają wycofaną górę, więc nie wiem jak na takim czymś brzmiała by perkusja...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ushery się nie nadają do dynamicznej muzyki typu rock troszkę się gubią , bardziej do klasycznej instrumentalno wokalnej małe składy mówię to szczerze bo też mam je na sprzedaż,,

ale polecam dobry kabelek do rocka mam go na sprzedaż audioquest rocket33 w dziale ogłoszeń

naprawdę potrafi zaskoczyć w tej cenie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dużego doświadczenia w tej dziedzinie nie wiem, pewnie dlatego tak nie czuję tego o czym piszecie. :)

 

W sumie sporo rocka słucham, ale nie tylko, bo i elektroniki, i POP-u (głównie MJ). Jakieś 2-3 miesiące temu je kupiłem, więc szkoda by było znowu kombinować i zmieniać...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak jak masz możliwość przetestować tego AQ rocket33 to to zrób bo ten kabelek jest stworzony do dynamicznej rockowej muzyki ale i spokojniejsze też da się słuchać, dobrze dociąża i ożywia dolne pasmo bez kluchów i burczy basów ,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie zauważalnie poprawił granie rockowe na Usherkach? W planach mam właśnie zmienić wzmacniacz oraz kable...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie słucham rocka ale zdziwiłem się ile nagle fajnego basu zrobiło się z arcamem solo mini i uszerami wcześniej miałem resona i ten kabel nie jest stworzony do skocznej muzyki :) raczej do kameralnej jazzowej

natomiast rocket33 nagle pokazał mi że bass potrafi u mnie być całkiem konkretny i sprężysty co mnie zdziwiło , średnica jest lekko cofnięta scena szeroka wysokie minimalnie ogładzone ale aktywne nie kujące a to duży plus

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikson

 

- nie wierzmy tak bardzo w kabelki - co prawda potrafią nieco skorygować brzmienie w jakimś paśmie w kilku aspektach, ale nie są to na tyle duże zmiany by z usherów zrobić monitory dobre do rock/metal.

Oczywiście dynamikę i basik mają, wszystko gra czyściutko, przejrzyście, bardzo szczegółowo, ale brak tego wykopu jak dla mnie i co najważniejsze i co może groteskowe - za dużo szczegółowości na talerzach, a bas+gitara w tle. Szczegółowość jest w porządku (zdziwiłem się jak w Toola 10.000 usłyszałem w tle.. ..odgłos jakiegoś ptaka:), ale jest to męczące - w jazzie takich szczegółów i czystości góry można słuchać ciągle, ale w rocku jest to męczące. Akurat Toola 10.000 grało jeszcze fajnie, ośmielę się nazwać tą płytę dosyć audiofilską ucztą hehehe, z kolei inne grało raczej męcząco, chociażby jakakolwiek metallica stara oczywiście, czy kyuss lub black sabbath.

 

Chodzi mi o to żeby nie kupować absolutnie usherów do rock/metal. Już o wiele tą muzykę lepiej zagrają heco victy 300 które nowe kosztują uwaga: 370zł

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Kabel nie pomoże usherkom - świetne kolumny, ale na boga, nie polecajcie ich nikomu do rock/metal.

 

 

zolt_88

 

Odpowiadam na Twoje pytanie - owszem szczegółowość w każdej muzyce jest pożądana, nie przeszkadza i w rocku, ale wychodzenie na 1 plan talerzy przez większość utworu, z całą detalicznością góry, uważam za zaburzenie równowagi:) Subiektywne uczucie, ale odsłuchując z kolegami usherów, nie mogliśmy słuchać na nich rocka/metalu dłużej jak chwilę, a rzeczy w stylu głos Katie Meluy,jakiś latin jazz czy jazz rock a la Santana - można słuchać bez końca.

 

Btw. właśnie przyszły do mnie pół godzinki temu Heco Argony 30 i zdziwiłem się, jakie to bydlaki:) Kolumna waży 10,1 kg! - więcej niż paradigmy titany (9,9), a bas jaki te nikomu nie znane Heco pokazują, może równać się i równa lub przebija wieeeeele podłogówek:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdzie nie napisałem że ushery są dobre do rocka,

 

u mnie włączenie tego kabla spowodowało wyczuwalną różnicę i to było słychać od razu nie trzeba było się wsłuchiwać godzinami szukając czegoś czego nie ma

 

reasumując

uszery nie są stworzone do dynamicznej muzyki ale od biedy można i też całkiem przyjemnie na nich słuchać choć z pewnym limitem dynamiki bo basu jak na swoje gabaryty mają sporo ale jest on ciut miękki poluzowany,

ale jeżeli ktoś ma s520 i chce im pomóc w tym zakresie skonturować bass i nie ograniczać dodatkowo kiepskim kablem dynamiki to ten kabel zdaje egzamin

oczywiście w połączeniu z innymi monitorami dynamiczniejszymi efekt ten uwidoczni się bardziej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się, że w tej cenie będę mógł kupić dobre kolumny, ale rzeczywiście zainteresowały mnie HECO Victa 300.

To będzie dobry wybór, czy jednak warto poszukać czegoś innego ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Victy 500 - to to samo co 300 ale rozszerzona o jeszcze jeden woofer wersja podłogowa. I dynamika i bas i wysokie w porządku były. Bardzo uniwersalne kolumny. Niemieckie, solidne wykonanie. Brzmienie bardzo dobre, a biorąc pod uwagę relacja cena/jakość - znakomite:)

 

Hej a Ty chcesz złożyć swój 1. system audio?? Jeśli tak, to nie zaczynaj z zamiarem kupienia 1. kolumn i wzmaka i cd w sensie, że to już będzie TO. Większość osób tyle zmienia, kombinuje, sprzedaje, kupuje, że dopiero któraś z rzędu konfiguracja ich zadowala. Dla niektórych same zmienianie i szukanie jest sednem zabawy:)

 

Te Victy 300 na 9 m kw. byłyby w sam raz. One normalnie kosztują koło 600zł, ta cena (369) to promocja, niezła promocja, pewnie ostatnie sztuki zostały, nie wiem.

Na Twoim miejscu nie wydawałbym wszystkiego na kolumny od razu, max. kasy które chcesz przeznaczyć. Wcale nie jest takie pewne, że polecane na forum i w prasie kolumny za 2ooo, zagrają dla Ciebie lepiej niż dużo tańsze. Cena nie jest wyznacznikiem jakości, ale wrażenie. Idź do sklepu i posłuchaj:) I nie patrz na ceny. A Victy 300 koniecznie posłuchaj, bo warto, 370zł na parę nowych to naprawdę pół darmo, a jak poczytasz w necie trochę recenzji monitorów Heco z każdej serii, to nie znajdziesz ani jednej w której nie napisaliby że Heco po raz kolejny zaskakuje:) Ale lepiej posłuchaj i oceń sam. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akiro

 

Heco możesz prawdopodobnie posłuchać w media m. A do 9 m kw. nie warto wg mnie inwestować dużo kasy w sprzęt, co nie znaczy że nie jest fajnie kupić dobrego. Ale wiele dobrych monitorów dopiero rozwija skrzydła na metrażu sensownym już do podłogówek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ricardozamora

 

Tak, pewnie chodzi o to, że Ushery mają charakterystykę rosnącą? A co jeśli by to połączyć z mocno ciepło grającym wzmacniaczem? Wtedy te talerze powinny troszkę się uspokoić i wycofać... ewentualnie podobno Akkus ma własną zwrotnicę do Usherów, gdzie nie ma charakterystyki wznoszącej ku górze. Jak by to wtedy wyglądało?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem Heco Victy na Rotelu 931 i gainclonie:) Głównie GC:)

 

A czego oczekujesz? Chcesz mieć we wzmaku regulację barwy i sterowanie z pilota? I czy będziesz używał gramofonu?

 

Btw. pilot niepotrzebny chyba:D Na 9 m.:) Sam mam 11 m. i pilot do wzmaka jest dla nie jakimś zboczeniem:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zolt_88

 

Racja - podobno Usherki na lampie grają cudownie:-) Wiele osób na forum twierdzi, że dopiero z lampą, usher jest wybitny. Myśle że to racja, ocieplić tą szczegółowość.. byłoby na pewno ciekawe brzmienie:) Niestety nie sprawdzałem, bo nie mam jeszcze lampy, co trzeba będzie zmienić niedługo:)

 

co do zwr. Akkus - nie mam zielonego pojęcia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ricardozamora

 

Hmmm... przy takim ociepleniu, czy nawet lampie (choć dla siebie tu bym się bał...) wtedy jest szansa, by grały w miarę dobrze na rockowych utworach? Zapewne samo ocieplenie nie wyleczy ich z choroby anty-rockowej... a chciałbym, bo jestem akurat przed kupnem wzmacniacza do tych Usherków...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilot rzeczywiście nie potrzebny, a regulację barwy oczywiście wolałbym posiadać.

Gramofonu nie będę używał - do tego już tylko CD i komputer.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe nie są anty rockowe, po prostu nie są uniwersalne:) Tu masz linki do tematów o usher a wzmacniacz, usher a rock itp.:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akiro

 

Co do wzmaka, brałbym to:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Wiem jak to gra w połączeniu z Victą, używałem tego z rok. I do rocka, metalu, punx rocka, świetnie się zgrywają. Ale i do wszystkiego. W miarę uniwersalnie będzie z nastawieniem na dynamikę. Tzn. klasykę i jazz zagra średnio ale nie do tego szukasz kolumn. Wyposażenie Rotela powinno Ci wystarczyć. Nie wiem czy wygląd Ci odpowiada, ale jak dla mnie, ten minimalizm to coś świetnego:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.