Skocz do zawartości
IGNORED

Dr House


jakub102

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio wyemitowany odcinek (chyba 22) był dla mnie jednym najlepszy z całej serii. Obejrzałem wszystkie odcinki House od pierwszej części. 7 sezon znacznie różni się od pozostałych, ale mam nadzieję, że ostatni odcinek siódmej serii będzie godny całego serialu. Jeszcze tylko 8 sezon i koniec :( CO ja będę robił we wtorkowe noce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Ostatnio wyemitowany odcinek (chyba 22) był dla mnie jednym najlepszy z całej serii. Obejrzałem wszystkie odcinki House od pierwszej części. 7 sezon znacznie różni się od pozostałych, ale mam nadzieję, że ostatni odcinek siódmej serii będzie godny całego serialu. Jeszcze tylko 8 sezon i koniec :( CO ja będę robił we wtorkowe noce.

 

spoko zaraz jakiś inny serial się napatoczy np mentalista jest fajny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

House zszedł na psy po czwartym sezonie, warto jeszcze potem tylko obadać początek 6-tego sezonu, bo naprawdę zacny ten odcinek. Lepiej obejrzyjcie jakieś konkretne seriale od HBO / FX / Showtime / AMC.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 7 miesięcy temu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

No to się chyba autorzy zapętlili wokół tych samych wątków. Niestety zrobił się strasznie powtarzalny i momentami wręcz nudny. Ten serial moim zdaniem miał swój top w okolicach odcinka w którym House trafił na odwyk. Później było niestety coraz gorzej. Z równiejszych seriali polecam też medyczny "Bez skazy" ale to już inny klimat :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top to był raczej w czwartym sezonie, jeden odcinek nie zmienia oceny całego sezonu. Już w 5-tym sezonie obniżył loty, a ty mówisz o 6-tym.

 

Nip/Tuck nie utrzymuje równiejszego poziomu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top to był raczej w czwartym sezonie, jeden odcinek nie zmienia oceny całego sezonu. Już w 5-tym sezonie obniżył loty, a ty mówisz o 6-tym.

 

Nip/Tuck nie utrzymuje równiejszego poziomu.

Każdy ma prawo do swojej opinii. Sorry nie kojarzę sezonów tylko odcinki jako punkt odniesienia. Ten serial leci na zbyt wielu kanałach :-) Co do Nip/Tuck to zdecydowanie nie mogę się zgodzić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.