Jump to content
IGNORED

Porównanie Troels 3-way Classic i Audio Academy Hyperion 3s

Fotofil

Recommended Posts

Witam wszystkich

To mój pierwszy post na tym forum :D Do tej pory tylko czytałem. Ale do rzeczy :)

Zastanawiam się nad wyborem jakieś zestawu DIY do złożenia w cenie do 2500 za całość (paczka, zwrotka, głośniki)Chciałbym zestaw, który będzie grał z "wykopem" niskie zejście, i przyzwoita średnica i wysokie. Polecano mi na forum diyaudio.pl zestaw Troelsa 3-way Classic.

Moje jedyne obiekcje, przy tej konstrukcji to jej kształt i brak odniesienia jakości dźwięku tego zestawu do czegokolwiek. Zwracam się więc z prośba do Was o możliwe porównanie tego zestawu Troelsa do AA Hyperion 3s. Wiem, że AA to konstrukcja (chyba 2,5 drożna) i nie jest to DIY i znacząco się różni, ale może się znajdzie osoba, która jest w stanie chociaż trochę zobrazować różnicę między tymi dwoma zestawami. Z tego co wiem AA Hyperion 3s jest na peerlesach i vifie (jakie nie udało mi się znaleźć).

A może macie jakieś inne propozycje DIY?

Proszę o pomoc,

Łukasz

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.