Jump to content
IGNORED

wzmacniacz stereo do kolumn Tonsil Duet

drw1410

Recommended Posts

Mam pracownię - pomieszczenie 4x4 m ,w której spędzam 8-10 godz. dziennie.

Przeniosłem do niej głośniki Duet 2x50W po starym kinie domowym i teraz szukam do nich wzmacniacza.

Podłączyłem do nich Ampl Pioneera WSX=D510 - muzyki słucham wyłącznie z CD i niezbyt głośno - ma nie przeszkadzać

efekt - kicha , tony niskie są i zupełnie przyzwoite ,góra fatalna.

Podłączyłem od znajomego starą Unitrę PW-9010 - całkowita zmiana - pojawiły się wysokie , niskie pogłębiły się.

Miałem zamiar kupić YAMAHA AX-500 lub A=500 - ma regulowany loudness ale może dla tych kolumn to przesada?

Może wystarczy jakiś średniej klasy Pioneer czy Jamaha ?

Unitry trochę boję się kupować bo na Allegro mały wybór i staruszki strasznie poniszczone.

Bardzo proszę o jakieś wskazówki.

Kup w takim razie Diorę. Będzie pasowała do Twoich duetów. W sumie to, czy Unitra... To i tak te same fabryki. Miałem poczciwą, 17 letnią (jeszcze ze ślubu rodziców) wieżę 502, w której znajdował się oczywiście wzmacniacz Diora WS 502 - oferował uczciwy bass, i dość solidny, melodyczny dźwięk.

Albo bierz 504, to dopiero lans na osiedlu!

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Propozycja Ekhangela jest fajna (ten link z allegro) i można by na tym zakończyć.

Zaraz rzeczwyiście może rozpętać się piekło, czyli rady: pionier, yamaha, denon,itd, itp. ... a tak może bez piekła by się odbyło, bo alternatywa tych wsztykch innych w pułapie 300 zł jest zbliżona możliwościami. A tak fajnie pozostanie trochę vintage :).

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.