Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  154 członków

Linn Klub
IGNORED

Klub Linna


McGege
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no to Panowie mamy chyba pierwszą promocję na odwarzacze DS Linna

 

Link do brytyjskiej strony http://www.linn.co.uk/discover_new_music

Link do polskiej strony http://www.linnpolska.pl/data/06.htm

 

oby więcej tego typu akcji promocyjnych :-)

there are no answers, only choices ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo tej promocji co piszesz nie słyszałem, ale jak by nie było dobrze że coś się dzieje, dla mnie de facto nie jest ta promocja bo dysków twardych u mnie Ci dostatek, a to co miałem kupić z muzyki od Linna to już mam, wolałbym solidny rabat :D, ale jak wspomniałem wcześniej liczy się że producent próbuje jakoś wyjść w strone Klienta i oby więcej było różnych promocji na sprzęt Linna.

there are no answers, only choices ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcialem sie pochwalic, dzis bylem po kabel w Linn Polska i mialem okazje obejrzec i posluchac

linii Klimax z DSem jako zrodlo oraz flagowymi kolumnami Linna tez z serii Klimax(czarny lakier fortepianowy). Panowie poczestowali mnie wspaniałą kawą i przez prawie 1,5 godziny sluchalem muzyki

z pilotem w reku i zaspokajalem swoja ciekawosc w kwestii posiadanego zestawu. Minelo juz kilka godzin, a ja nadal jestem pod ogromnym wrazeniem dzisiejszej wizyty w Linn Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

spy, 20 Lut 2010, 10:20

 

>W UK daja jeszcze iPoda 8GB do sterowania czyli komplet.

>http://www.premierehomecinema.co.uk/p/linn-majik-ds-network-music-player-with-dynamik-psu-majik-ds/

 

 

Dobrze, nawet bardzo dobrze, oby tego typu promocji było jak najwięcej, bo zakup DS'a nadal przedemną. Teraz po zakupie głosników muszę odczekać 3-4 miesiące, ale im dłużej słucham na 803s, tym bardziej mnie kusi jakieś lepsze źródło.

Przydłaby się jeszcze większa konkurencja z strony innych producentów, wtedy skorzystamy my , Klienci.

Co do tego iPoda , to fajnie by było jak by na nim byl już preinstalowany program do obsługi DS'ów, zawsze to następne kilkadziesiąt Euro w kieszeni :D.

there are no answers, only choices ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spy, 20 Lut 2010, 10:20

 

>W UK daja jeszcze iPoda 8GB do sterowania czyli komplet.

>http://www.premierehomecinema.co.uk/p/linn-majik-ds-network-music-player-with-dynamik-psu-majik-ds/

 

 

Dobrze, nawet bardzo dobrze, oby tego typu promocji było jak najwięcej, bo zakup DS'a nadal przedemną. Teraz po zakupie głosników muszę odczekać 3-4 miesiące, ale im dłużej słucham na 803s, tym bardziej mnie kusi jakieś lepsze źródło.

Przydłaby się jeszcze większa konkurencja z strony innych producentów, wtedy skorzystamy my , Klienci.

Co do tego iPoda , to fajnie by było jak by na nim byl już preinstalowany program do obsługi DS'ów, zawsze to następne kilkadziesiąt Euro w kieszeni :D.

there are no answers, only choices ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość spy

(Konto usunięte)

Tez, planuje zakup DSa. Stopniowo zrzucam wszystko do flakow.

Hmm... myslalem, ze soft jest w pakiecie i wystarczy go sciagnac/zainstalowac.

 

Teraz tylko Majik czy Sneaky. Ten drugi jest dosyc tani w UK - nawet z przesylka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spy, 20 Lut 2010, 11:11

 

>Hmm... myslalem, ze soft jest w pakiecie i wystarczy go sciagnac/zainstalowac.

 

Z tego co wiem, to oprogramowanie typu Songbook trzeba dokupić w iTunes Store.

Co do samego odtwarzacza to ja raczej myślę o zamianie mojego Classika na DS-I nic tylko czekać na jakieś super promocje ze strony Linn Polska ;-), bo fakt że róźnica w cenie 300 funtów w przypadku DS-I lub Sneaky to dość spora różnica .

there are no answers, only choices ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki npl za info. Ja dzisiaj troszkę po eksperymentowałem podłączeniem głosników. Do tej pory zarówno przy 603S3 jak i 803s koncówkę mocy (majik 2100) miałem na basach) a końcówkę mocy z Classika na średnie i sporany. Tak sobie dzisiaj siedze i słucham i sobie pomyślałem że zrobie podmiankę bo basu i tak mam sporo z tych 803s (przynajmniej w tym pomieszczeniu). Efekt: głosniki dostały skrzydeł ;-)

there are no answers, only choices ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak po kilku godzin słuchania wróciłem do starego ustawienia. Jednak wzmacniacz w Classiku nie jest a tyle wydajny aby dobrze kontrolować bas w tych gośnikach. Bas niby nadl był, ale jego jakość spadła ... :D, chyba czas zastanowić się nad jeszcze lepszą elektroniką :D

there are no answers, only choices ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
Gość wswier

(Konto usunięte)

Falco,

Gratuluje zakupu !

Mnie z kolei zaczyna przesladowac .... LP12.

No mowie Wam - Diabel mnie chyba opetal. Juz mi sie nie podobaja zadne inne gramofony :-).

Wiem chyba jak to sie skonczy, tak samo bylo z Majikiem :-).

Pewno za kilka miesiecy stan posiadania klubu Linna zwiekszy sie o owo arcydzielo sztuki gramofoniarskiej :-).

pzdr

wswier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość wswier

(Konto usunięte)

>Witam,

 

>Miał ktoś do czynienia z Majikiem DS-I. Jakieś porównania, opinie coś na temat dźwięku .

 

McGege - a sprawdzales na forums.linn.co.uk ?

Byl tam,o ile sobie przypominam, watek temu poswiecony, porownujacy brzmienie DSi do innych DSow

 

pzdr

wswier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.