Skocz do zawartości
IGNORED

Interkonekty Acrolink


Mart2M

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne. Szczególnie dużo do powiedzenia mają zawsze ci którzy danych sprzętów na oczy nie widzieli. Czasem dostaje na priv.śmieszne wiadomości, gdzie człowiek nie chce pisać na forum, ale uprzedza mnie, że ten czy tamten koleś, który właśnie spiera się ze mną na jakiś temat, to jego znajomy i on tych sprzętów na oczy nie widział, nie mówiąc o słuchaniu. Forum pełne jest osób takich jak ty Stasiop... :-) Na szczęście nie wszyscy tacy są.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego ze masz w domu sluchasz przewalasz, jak wnioski zupelnie inne od osob ktore sie na tym znaja i normalnie slysza.

Te twoje przewalanki sprzetu z punktu widzenia czytania forum, jak dla mnie sa wogole bezwartosciowe. A inni co o tym sadza to juz ich sprawa, ale zapewniam, nie jestem tutaj na tym forum jedyny ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIT Oracle SHD tu na forum mają 4 osoby i wszystkie mają takie same wnioski na temat tych kabli. Reszta nie słyszała i nie sprawdzała. Tyle w temacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiu, Transparent jest zdecydowanie bardziej wykwintny na górze pasma, bardziej doświetlony, dopieszczony. Ma też mniej pompy na basie;-) MIT jest ciemniejszy na górze, nie ma takiego złotego blasku, wydaje się brzmieć w bardziej szarej tonacji na średnicy, sprawia wrażenie potężniejszego. Konstrukcja sceny na podobnym poziomie, przy czym MIT robi bardziej ekspansywne wrażenie. Co do Siltecha to jest zupełnie inne granie. Z racji srebra ma zdecydowanie najlepszą mikrodynamikę, czyli coś czego brakuje kablom miedzianym, szczególnie MIT. Siltech jest megarozdzielczy, pokazuje wszystko co dzieje się na scenie super dokładnie. Przeciwieństwo MIT, który gra dużymi plamami. Transparent jest gdzieś pośrodku, na pewno ma dokładniejsze kontury niż MIT, ale nie tak wyraźne jak Siltech.

 

To może wtrącę swoje trzy grosze :)

 

Nie wiem Tomku jakich kabli MIT-a słuchałeś i z czym porównywałeś ale ja słuchałem ( i słucham obecnie ) właśnie na IC firm MIT i Siltech i nie mogę zgodzić się z Tobą co do oceny tych kabli.

MIT zarówno MA-X2 jak i SHD graja w porównaniu do Siltech DC podobnie jeśli chodzi o rozdzielczość , choć w Siltechu jest ona nieznacznie lepsza.

Natomiast podstawowa różnica pomiędzy tymi kablami jest taka ,że Siltech akcentuje bardziej dół pasma i ma bardziej wycofaną średnicę w stosunku do MIT-a.

MIT gra bardziej zrównoważonym dźwiękiem tzn. bardziej liniowo - nie eksponuje żadnego z pasm a dodatkowo ma większą masę w dźwięku w środku pasma niż Siltech.

Oba kable to znakomite produkty i chyba w miarę uniwersalne bo u mnie grały b.dobrze zarówno z lampami jak i z tranami.

O jakości wykonania nie ma co pisać bo Siltech to wzór w tej dziedzinie .

Transparenta nie miałem więc nie będę się wypowiadał ale aby tak na prawdę ocenić potencjał MIT-a czy Siltecha trzeba spróbować ich topowych konstrukcji.

 

pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może wtrącę swoje trzy grosze :)

 

Nie wiem Tomku jakich kabli MIT-a słuchałeś i z czym porównywałeś ale ja słuchałem ( i słucham obecnie ) właśnie na IC firm MIT i Siltech i nie mogę zgodzić się z Tobą co do oceny tych kabli.

MIT zarówno MA-X2 jak i SHD graja w porównaniu do Siltech DC podobnie jeśli chodzi o rozdzielczość , choć w Siltechu jest ona nieznacznie lepsza.

Natomiast podstawowa różnica pomiędzy tymi kablami jest taka ,że Siltech akcentuje bardziej dół pasma i ma bardziej wycofaną średnicę w stosunku do MIT-a.

MIT gra bardziej zrównoważonym dźwiękiem tzn. bardziej liniowo - nie eksponuje żadnego z pasm a dodatkowo ma większą masę w dźwięku w środku pasma niż Siltech.

Oba kable to znakomite produkty i chyba w miarę uniwersalne bo u mnie grały b.dobrze zarówno z lampami jak i z tranami.

O jakości wykonania nie ma co pisać bo Siltech to wzór w tej dziedzinie .

Transparenta nie miałem więc nie będę się wypowiadał ale aby tak na prawdę ocenić potencjał MIT-a czy Siltecha trzeba spróbować ich topowych konstrukcji.

 

pozdr.

 

NIE ZNASZ SIE WCALE))

Proszę wejść w klub transparenta i w post nr 78 tam jest zdjecie i gość z prawej strony trzyma jedna rączka puszkę opusa.

Wiesz kto to jest?......poznajesz?

 

MIT Oracle SHD tu na forum mają 4 osoby i wszystkie mają takie same wnioski na temat tych kabli. Reszta nie słyszała i nie sprawdzała. Tyle w temacie.

 

A ile osób ma mita shotgana evo 850 w tri-wiringu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gość z prawej strony trzyma jedna rączka puszkę opusa.

a to ci puszka;-)

swoją drogą nie rozumiem, czemu klub TA taki zdechły.....

Serio sprzedajesz sprzęt? bo nie mam dobrego IC.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE ZNASZ SIE WCALE))

Proszę wejść w klub transparenta i w post nr 78 tam jest zdjecie i gość z prawej strony trzyma jedna rączka puszkę opusa.

Wiesz kto to jest?......poznajesz?

Podaj linka do tego co piszesz, jak mozesz.

Juz znalazlem, Stary a dalbys rade przejechac sie z tym na rentgena, zobaczylibysmy co tam w trawie piszczy ;) Nie obawiaj sie kablowi nic sie nie stanie nie nabedzie sie bialaczki...;:D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek wyprobuj nastepujacego zestawienie:

 

Van Den Hul supernova-glosnikowy

Van Den Hul MC silver mkIII-inter

Power te co juz masz(na razie)

 

Moze nie bedzie trzeba wiecej kasy wydawac, bo moze okazac sie ze topy topow nie beda lepsze. Najwazniejsze jest dopasowanie, a ten zestaw pasuje do jadisa tak jak lampki, ktore masz w swoim CDeku. Oczywiscie trzeba sprobowac samemu, zeby byc pewnym.

 

Jacek, porozmawiamy na ten temat przez telefon.....

 

Mirek, jak będziesz na etapie składania, nie wyważałbym otwartych drzwi, tylko skonsultowałbym się z Milimetrem. Ocellia Reference i temat zamknięty. ;-)

 

Tomek, wiem że Milimetr bardzo chwali Ocellie i na pewno zapytam o zdanie

 

Jorma odpuść sobie

Mam dla Ciebie ofertę jak posiadasz lampę to pożycz ode mnie sobie transparenta ref xl z dedykacja do lampy.

Zarówno konekt jak i głośnikowy,usłyszysz jak Twój Jadis może zabrzmieć

Mogę te kable Ci nawet odsprzedać po okazyjnej i uczciwej cenie-tzn. 25% detalu

 

...oferta bardzo atrakcyjna i zarazem kusząca ale w tej chwili nie dam rady...

Stary Audiofilu napisz coś więcej o tych kablach...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu pisać-nalezy posłuchać to są w/g mnie kable bardzo dobre.

Maja 2x2.5 metra),a pokazują mnóstwo informacji we wlasciwym torze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Nie wiem Tomku jakich kabli MIT-a słuchałeś

 

Jarku, nie miałem niestety najnowszych serii, swoją przygodę zakończyłem z serią Oracle model 1.3. MA-X ani MA-X2 u siebie nie miałem. Pewnie są dużo lepsze, tak jak piszecie z Sylwestrem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.