Jump to content
IGNORED

Wkręceni w vintage ;)

foxbat

Recommended Posts

Kiedyś kompletując biurowy system grający skierowalem sie wlasnie w strone vintage by allegro :) efekt? :)

wzmacniacze 2:0 dla vintage

1) stary bang&olufsen, ladnie wyglada z zewnatrz, po podlaczeniu do pradu jak pierdolło cos w srodku, az korki wywalilo, lezy gdzies w szyfladzie w biurze

2) jakies stare onkyo, zewnetrznie stan bdb, po podlaczeniu? jeden kanal gra ciszej, cholera wie dlaczego :) ale gra :D

kolumny 0:1 dla mnie ;)

jakies stare brauny, graja!

cedeki 1:1

1) pioneer pd-s 701, jak juz gra to gra, ale jak dluzej nie gra to trzeba poczekac :D

2) jakis stary CEC, gra :) nieczyta chyba tylko plyt chodnikowych :D

A jakie historie macie ze swoimi vintadżami? :D

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Tego drugiego wątku o vintage chyba już nikt nie czyta :-) dlatego tutaj ponowie mój wpis.

Ja kiedyś miałem dzielony wzmacniacz scoot z wielkimi wskazówkami z roku chyba 1976(waga ok. 40 kilo-komplet)W środku było trafo tak duże jakie ma niejedna lutownica i przyznam, że obecna budżetówka tak nie gra...no ale ten scoot był bardzo kiedyś drogi, nowy kosztował ok. 4000DM....i rzeczywiście, były co jakiś czas dziwne trzaski na jednym kanale, dlatego go sprzedałem..

teraz żałuję, że go nie naprawiłem...później kupiłem luxmana L-410....niestety to były ze 3 kroki do tyłu

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.