Skocz do zawartości
IGNORED

Uniwersalny pilot - najlepszym przyjacielem człowieka !


Elberoth

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM.PANOWIE,ZWRACAM SIĘ DO WAS Z PROŚBĄ O POMOC.POSIADAM PILOT UNIWERSALNY PHILIPS SRU 9400,PILOT NIE POTRAFI NAUCZYĆ SIĘ FUNKCJI Z PILOTA TELEWIZJI ''N''NAUCZYŁ SIĘ JEDYNIE FUNKCJI ON/OFF ENKI.CD NAUCZYŁEM Z ORYGINALNEGO PILOTA,TELEWIZOR POPRZEZ WPISANIE KODU,AMPLITUNER I DVD Z KODÓW Z INSTRUKCJI.POZOSTAŁ TYLKO PROBLEM Z ENKĄ .PROSZĘ O JAKIEŚ WSKAZÓWKI.POZDRAWIAM

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam tego filipa (chyba 9400) i miałem trochę problemów z n. Większość udało mi się zaprogramować (off jako jedyna funkcja działa bardzo "dziwnie", dopiero gdy celuję w ścianę...), niestety nie dało rady kursorów (tych od guide) i info. Generalnie cały trick polegał na tym, aby celując "pilot w pilot" naciskać klawisz na pilocie n dosłownie przez ułamek sekundy i bardzo delikatnie. Nieraz kilka desperackich prób trzeba było podejmować. Szukałem na jakichś forach i podobno najlepiej próbować uczyć z kilku pilotów enkowych, bo niektóre właśnie sprawiają problemy, a niektóre nie. Więc może ktoś z sąsiadów ma n i może pożyczyć.

 

P.S.

nie krzycz, bo to nie przystoi tutaj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Logitech Harmony ONE ma sterowanie na irda i radiowe jak w Popcornie C 200.

 

Bzdura.

Harmony One to IR (podczerwień).

Fale radiowe - to Logitech Harmony 900.

 

 

 

A jaki symbol ma tuner "N"z twardym dyskiem 250G?

 

Dekoder N-ki: Pełna nazwa Advanced Digital Broadcast ITI-5720SX (dekoder CLRA)

Wystarczy wprowadzić symbol: ITI-5720SX

Problem z opóźnieniami pilota jest już rozwiązany (mniej więcej od pół roku) - należy zaktualizować dane urządzenia (n-ki) z bazy Logitecha. Zdziwicie się jaka jest różnica.

 

 

Mam Harmony One ponad dwa lata. Dla mnie rewelacja. Miewa czasem problemy z baterią ale to uroda baterii a nie pilota.

Konfiguracja początkowo wydaje się skomplikowana (ktoś pisał, że wystarcza parę minut - nie wierzcie w to), ale po załapaniu jak to naprawdę działa i zaplanowaniu co się chce osiągnąć jest do bólu logiczna.

 

Zdarzają się oczywiście sprzęty nie poddające się bez walki, ale naprawdę - na wszystko jest sposób.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 lata później...

Posiadam od dzisiaj pilota prestigo SRT8215/10, model z dodtykowym ekranem, praktycznie prawie to samo co pilot autora tematu. Jednak z samym programowanie nie jest tak słodko gdy nie mamy oryginalnego pilota. Dobrze ze mam jeszcze logitecha harmony z którego skopiowałem sobie przyciski od CD i Wzmacniacza. Sa tam tylko dwie opcje i mozna zaznaczyc albo jedną albo drugą.

1.Nie mam oryginalnego pilota ( i tutaj jak się nie ma oryginalnego to sprzęt musi mieć przycisk "power standby", jesli nie ma to klapa a wzmacniacze i CD zazwyczaj mają przycisk wciskany "Sieć".

2 To jesli nie ma przycisku "power standby" (ale wtedy trzeba miec oryginalny pilot)

 

W sumie do kitu taki pilot jak się nie ma oryginalnych.

Nie mozna tez zaprogramować urzadzen innych niz w spisie np. wentylator na pilota czy wyłącznik swiatła na pilota. W harmony była taka mozliwość.

Zrezygnowałem z harmony ze względu na awaryjność modelu 650, mysle ze chociaz w tej kwestii pretigo bedzie lepszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Atoll IN200 Signature, CD-Primare CD-31, Pioneer PL30LII, preamp Buphono, Kolumny-Tannoy XT8F, Kabel gł.-Tellurium Q Ultra Blue, DAC SMSL SU-9, Streamer Raspberry Pi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Czy na przestrzeni ostatnich lat zmieniło się coś w temacie uniwersalnych sterowników?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

... żeby był jakiś porządek i sens tego wszystkiego nieznanego i tajemniczego, stworzył człowiek bogów, osadził ich w miejscach niedostępnych i ich mocom oddał swój los ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.