Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  144 członków

Kenwood Klub
IGNORED

Klub Kenwooda


PauluS

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się domyślam, że CD. Jednak są forumowicze dla których źródło może być różne, a CD co najwyżej jednym z nich.

Nie zmienia to jednak tego, że bardzo chętnie bym się wprosił na jakiś odsłuch z Kenwoodem L-A1 w roli głównej. I z takim życzeniami dla siebie i forumowiczów z klubu Kenwooda pozostaję tuż przed Świętami Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2010. Wszystkiego najlepszego życzy HM69.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Miesiąc temu nijaki zafop@ deklarował swoje zobowiąznie za informacje o wzmacniaczu Kenwooda KA-9100. Informacje otrzymał odwrotnie już 2h po zapytaniu. Ale jakoś do tej pory z deklarowanego zobowiązania nici. Ani dziękuję ani pocałuj mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, jakby ktoś był zainteresowany KENWOOD-em KA-7300 , to proszę o kontakt na priva.

Niestety, małżonka, jakkolwiek wyrozumiała, to zadała wielce znaczące pytanie : "po co Ci dwa takie same kloce"? - w związku z zakupem KA-9150.

 

Oczywiście, wybaczyłem jej totalny brak wyrozumiałości, ale dla zagwarantowania naszego szczęśliwego pożycia małżeńskiego muszę się go pozbyć ;-(

 

Wzmak jest w niemal idealnym stanie (niemal, bo w końcu ma prawie 30 lat) - zainteresowanym fotki wyślę na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Panowie, mam takie pytanie: czy ktoś zna kolumny Kenwood'a z serii KL? Konkretnie chodzi mi o KL-444 - warto się tym interesować? Chciałbym spróbować dużych membran basowych, i podobno innej jakości basu. Czy warto?

Z góry dzieki za podpowiedzi.

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://allegro.pl/znakomity-kenwood-kr-8340-super-okazja-i1366411511.html

 

wysłałem prośbę o zdjęcia, ale bez odzewu. Gość pachnie oszustem.

 

 

Tu kolega chyba trochę odjechał, mimo zmiany ceny o 100pln w dół

 

http://allegro.pl/kenwood-ka-9100-vintage-high-end-i1366385937.html

 

Pytanie do zafopa - ile dałeś za wzmacniacz? (jeżeli niedyskretne) to na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie, mam takie pytanie: czy ktoś zna kolumny Kenwood'a z serii KL? Konkretnie chodzi mi o KL-444 - warto się tym interesować? Chciałbym spróbować dużych membran basowych, i podobno innej jakości basu. Czy warto?

Z góry dzieki za podpowiedzi.

 

Witam,

Kwestia już dosyć stara, ale odpowiem: odradzam. Sugerowałbym zainteresowanie się wyższymi modelami - 888 lub 999. Te już na pewno zagrają. Miałem KL-888S.

Przy okazji chętnie wpiszę się do klubu z moim małym zbiorem:

KA-1100D

KA-3300D

DA-9010

DP-3300D

DP-1100SG

DP-990SG

DP-8010

DP-8020

DP-X9010

KT-1100

KT-3300D

KT-7020

KT-6050

KX-1100HX

KX-9010

KX-9050S

 

Pozdrawiam wszystkich ceniących produkty Kenwooda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty ... :):)

pozazdroscic ja posiadam -kt1100d

licytuje -kx1100hx

probuje znalezc -ka1100 lub ka3300 i ge1100

pozdro raman

 

Dzięki za uznanie :)

Zapomniałem jeszcze o KD-770D :)

Niektóre modele mam zdublowane, GE-1100 miałem w idealnym stanie, ale nie używałem i "poszedł do ludzi".

Gdybym mógł jakoś pomóc, pisz na priva.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo udany model kenwooda

http://allegro.pl/kenwood-ka-2200-i1484469164.html

Bardzo fajna kontrola,wypasiony preamp gramofonowy i naprawde spora moc

Byłem kiedys w jego posiadaniu,mile wspominam,ale chwalenia ka1100 czy 3300 nie rozumiem troszke, 2200 bije je na głowe.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem kx1100 hx tanio ale ma jeden mankament ,to znaczy kieszen z kazdej strony trzyma sie na dwuch bolcach (plastikowych) i z jednej strony jest jeden zlamany (kieszen otwiera sie troche dziwacznie) i moje pytanie czy ktos moze posiada taki model na czesci albo wie z jakiego innego modelu kieszen moze pasowac

 

pozdrowienia

 

a i ps

chce kupic ka1100sd ,moze wiecie ile warto dac za niego

Edytowane przez adamskladak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

kupilem kx1100 hx tanio ale ma jeden mankament ,to znaczy kieszen z kazdej strony trzyma sie na dwuch bolcach (plastikowych) i z jednej strony jest jeden zlamany (kieszen otwiera sie troche dziwacznie) i moje pytanie czy ktos moze posiada taki model na czesci albo wie z jakiego innego modelu kieszen moze pasowac

 

pozdrowienia

 

a i ps

chce kupic ka1100sd ,moze wiecie ile warto dac za niego

 

W Polsce - do 600 zł za bardzo dobry stan techniczny i wizualny.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dopisuję się do klubu Kenwooda z 30 letnią zabawką. KENWOOD KA-6100. Nagłaśnia u mnie bez problemu ok 36 m2 przy użyciu 2 x Koda SL-800F i 2 x Tonsil Fenix II. Przepiękny wygląd i brzmienie. Amplituner VSX-917 jedynie może teraz służyć jako źródło sygnału dla Kenwooda, mimo podobnej mocy w stereo Pioneer nawet nie zbliża się jakością ani dynamiką dźwięku do 30 letniego wzmacniacza.

post-35496-0-02965400-1307768263_thumb.jpg

post-35496-0-83729700-1307768299_thumb.jpg

post-35496-0-45125700-1307768312_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 21

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.