Skocz do zawartości
IGNORED

Wszystko o Sony PS3


arturross

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam kupić konsole ps3, ma mi to służyć jako konsola do gier, dla mnie i mej 7 letniej córki, poza tym jako odtwarzacz CD i DVD. Na allegro jest tego kilka modeli, moje pytanie brzmi: jaki model najlepiej kupić, z jakim twardym dyskiem (co mi ten dysk daje?), i czy są modele bardziej awaryjne od innych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mi ten dysk daje?

moja wiedza skończyła się na PSX (ps one), ale bodajże dysk w konsolach nextgen może służyć do odpalania obrazów iso, bez konieczności sprzętowego przerabiania. (chyba...)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcinw899, 18 Paź 2009, 19:05

To tak jak i moje wiedza (jakieś 10 lat temu). Technika poszła od tego czasu trochę do przodu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę linków z google:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie zastanowil najpierw jakie gry mnie interesuja i czy chce grac online zanim bym wybral konsole. Z tego co wiem, przynajmniej do niedawna, wybor dobrych gier na PS3 byl marny.

Odtwarzanie CD i DVD na konsoli to tez sredni pomysl, raz ze pilot jest ekstra i trzeba uzywac wyswietlacza zeby miec dostep do menu, a dwa to napwdy optyczne w konsolach sa slabe i szybko padaja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gier to mnie raczej interesują samochodówki, jakieś ciekawe przygodowe, dla córki oczywiście odpowiednie do jej wieku. Co do on line to jak najbardziej. Było by miło jak będzie łączność przez WI-FI z internetem. Co znaczy że "pilot jest ekstra"?

Filmy będą raczej oglądane sporadycznie, głównie na BLU-RAY, między innymi dla tej opcji chcę tą konsole kupić. Co do napędu to są modele PS3 których należy unikać ze względu na awaryjność?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubanczyk, 18 Paź 2009, 20:14

 

>Ja bym sie zastanowil najpierw jakie gry mnie interesuja i czy chce grac online zanim bym wybral

>konsole. Z tego co wiem, przynajmniej do niedawna, wybor dobrych gier na PS3 byl marny.

Kiedyś grałem w ps one i ps2 i dla mnie właśnie na te konsole wychodziły najlepsze gry,takie jak nieśmiertelna seria MGS (moim zdaniem jedna z najlepszych gier tego typu wszechczasów),Gran Tourismo (najlepsza samochodówka),PES (nie ma lepszej kopaniny),Black,Killzone.Oczywiście to są moje ulubione gry i nie każdy się musi zgadzać z tą opinią.

Nie wiem jak jest z PS3,ale parę dobrych tytułów jest dalej kontynuowana.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ps3 i kupilem ja glownie ze wzgledu na gran tourismo ( gram w prologue i po wylaczeniu wszystkiego i wlaczeniu na profesional fizyke - samochod zachowuje sie tak ze padem prawie niesposob opanowac mocnych tylnionapedowek - tzn. swietnie odwzorowywuje fizyke jazdy - do tego jeszcze ta grafika full hd :D ) jezeli chodzi o gry ( no moze jeszcze price of persia ) - uzywam go takze do ogladania filmow ( niewiem czy to wina slabego projektora ( optoma hd65 ) czy moze ps3 ale obraz z dvd wypada bardzo marnie ( ale to chyba moja wina - codow spodziewac sie nienalezy - ekran 100" a odleglosc tylko 4m :/ ) - ogolnie najwiekszy minus to chyba glosnosc - niestety slychac ps3 jak sie nieoglada czegos glosniej ( i tak projektor jest glosniejszy :/ )

 

ogolnie do gier to bym kupil - do filmow dokupilbym dodatkowy player ( sa przeciez tanie jak barszcz )- sam zreszta to robie - i niestety zaluje tez ze sprzedalem moje dvd :/

 

jezeli chodzi o pilota to pad od ps3 wystarcza - swietny pomysl z bezprzewodowymi padami

 

do gt5 przygotuj sie na kupno kierownicy :D - pierwsza gra w ktorej juz na poczatku z powodu na odczucia z jazdy przelaczylem sie ze skrzyni automat na manual a przy szybszych autach dokladnosc pada juz niewystarcza - nieda sie jezdzic mocnym samochodem majac do wyboru tylko gaz maks lub brak i takie sobie sterowanie ( genialna grafika powoduje ze odrazu przeskakuje sie do widoku z wnetrza samochodu tak wogole )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem PS3 w czerwcu,a teraz sprzedaję ze względu na awaryjność tego dziadostwa.Co ciekawe nie jest to jedyne urządzenie od tej firmy,które szwankuje.Mam też nagrywarkę,która zaraz po okresie gwarancyjnym przestała nagrywać w trybie programowanym całkowicie,a w trybie ręcznym również niektóre płyty czasem tego samego rodzaju,z którymi nie ma takich problemów.

Jeszcze co do PS3 to po trzech miesiącach użytkowania dostał braku sygnału z wyjścia cyfrowego i analogowego.Zaniosłem go do MediaMarkt (tam go kupiłem) i gdy go odebrałem,podłączyłem i przeprowadziłem wstępną konfigurację,sięgam po płytę z grą,a tu bach.Znów brak sygnału.Dałem drugi raz do naprawy.Mam już go do odebrania i sprzedaję.Pomijam nienormalne ceny gier,a przyznam że jedną nawet kupiłem (FarCry2).Szczęście,że tylko jedną.

Firmie SONY dziękuję i nigdy więcej nie kupię ich produktu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kłócenie się która konsola jest bardziej wydajna jest kompletnie bez sensu. konsolę nie ocenia się przez bebechy tylko gry. obojętnie czy ps3 ma jednak lepsze czy gorsze osiągi to sprawa braku popularności tej konsoli jest zwyczajnie zjebany system i co za tym idzie - trudno się na nią robi gry. po co deweloper ma za te samą kasę męczyć się więcej żeby wycisnąć z dziwacznej architektury ps3 wszystkie soki jak może to zrobić łatwiej i szybciej na xboxa. sony ma świetne pomysły i bardzo fajne techniczne rozwiązania ale daje dupy na softwarze, vide chociażby minidisc który mógłby być absolutnym hiciorem gdyby nie skopane oprogramowanie.

 

chwilowo nie skreślałbym jeszcze ps3. wyszedł nowy firmware ponoć łatwiejszy, deweloperzy zaczynają się starać (porównajcie sobie ninja gaiden na obie konsole) a wersja slim stała się w japonii hiciorem. może się okazać że się sony trochę rozpędzi jeszcze i konsolka stanie się warta uwagi.

 

co do grania na kompie to ja już z tym tematem się dawno poddałem. kończy się to tym że zamiast grać się siedzi w opcjach i configach co by jeszcze wyciągnąć pół klatki i grać jednak płynnie na AAx16 i full hd. vide crysis - dżizas ta gra jest po prostu benchmarkiem a nie grą bo jako taka jest zwyczajnie fatalna (juz czekam na okrzyki). w dodatku teraz jest straszny trend spieprzania portów z konsol i widać tu ewidentne niechlujstwo - gta4 jest absurdalnie źle zportowany, chodzi jak gówno a porównując grafę do wpsomnianego crysisa który u mnie chodzi przyzwoicie to nie wiem co tam niby tyle żre. albo dead space - na kompa jest zbyt łatwo bo się gra na myszce a nie na padzie? to dodali "niby-latencje" na mychę żeby utrudnić granie. ja nie mam słów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony to zj***na firma, która gardzi klientem - jedyne o co zabiega to patentowanie rozwiązań i krojenie klienta na czym się tylko da! tak, wiem, firmy istnieją po to aby zarabiać ale jak się klienta robi w ch*ja na każdym kroku (pierwszy z brzegu przykład - za trafo do monitora w serwisie sony zażyczyli sobie więcej niż za nowy monitor).... Wyniki Sony sprzedażowe i finansowe zresztą mówią same za siebie....

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

miłego oglądania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec oddał koledze swój telewizor marki SONY za darmo,a jakże i to na dodatek z podziękowaniem za zabranie tego złomu z domu.

Nie wiem w jaki sposób ta firma jeszcze egzystuje na rynku z taką "technologią zaawansowaną"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o konsole obecnej generacji to xbox 360 umiera chyba znacznie czesciej i szybciej.

Zreszta ponoc jedyna przełomową konsola był dreamcast firmy sega.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Grundig High Fidelity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak znam życie to xboxa po gwarancji naprawisz za grosze a Sony za dwukrotnie więcej niż cena konsoli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie przyjme taka "zj***na" konsole jaka jest PS3... jakby co walic na PW :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie gra się fajnie, pewnie monitory Sony też są niezłe - a może nawet były prawie najlepsze (poza Eizo itp.) - ale to inna sprawa. Ważne jest jak sony podchodzi do klienta. A więc próbuje go dymać na każdym kroku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto tu kogo dyma? Że niby Sony swoich klientów? Kupiłem Bugatti Veyron, dużo pali i padła mi elektronika. Zatem Bugatti złe i dyma klientów! Dajcie spokój, wszystko się psuje, wszystko ma prawo paść ( chociaż nikt sobie tego nie życzy ). Idąc tym tokiem myślenia każda strona barykady, czyli użytkownicy każdej firmy, mają swoje argumenty i swoją rację.

Mam masę sprzętu Sony w domu i nigdy nic się z nimi nie działo, PS3 też mam i przenigdy nie zamienię na coś innego ( na xklocka w szczególności ). To, że konsola pada to norma. Zdarza się. A to, że pada zaraz po powrocie z serwisu to owszem, tak być nie powinno.

A co się tyczy tematu to za PS3 stoi sporo fantastycznych tytułów, chociażby taki Uncharted 2, toż to zrywa beret, seria MGS - nigdy czegoś takiego nie było. Final Fantasy, Gran Turismo, Killzone, Rachet&Clank i masa więcej. Ponadto jest jeszcze "blurej", też nie do przecenienia.

A jaki model wybrać? Najtrwalsze były pierwsze konsole, bo prócz wstecznej kompatybilności, posiadały trochę lepsze bebechy. Z tego co ludziska piszą najsłabsze bywają wersje z 40 gibonowymi dyskami, od nich lepsze są 80. Chociaż miałem przez ponad rok 40 i nie działo się absolutnie nic. Obecnie mam slimkę, z wymienionym dyskiem i też wszystko gra.

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamil, 21 Paź 2009, 12:04

 

 

>A co się tyczy tematu to za PS3 stoi sporo fantastycznych tytułów, chociażby taki Uncharted 2, toż

>to zrywa beret, seria MGS - nigdy czegoś takiego nie było. Final Fantasy, Gran Turismo, Killzone,

>Rachet&Clank i masa więcej. Ponadto jest jeszcze "blurej", też nie do przecenienia.

>

 

Całkowicie popieram.To są gry które były kiedyś tylko na PS i dlatego tylko tą platformę cenię (brakuje PES czyli kopanina), a granie na pececie to poracha (pecetowiec który nie grał na platformie nie wie jak to jest), no chyba że dla piratów to inna sprawa bo se zassie i gra zadowolony złodziej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, nie twierdzę, ze sony produkuje kiepski sprzęt. Pewnie PS3 ma większe możliwości od Xboxa. Ale co z tego jak po skończonej gwarancji firma Sony ma cię głęboko w dupie? Jesteś pozostawiony sam sobie! jeśli już się uprzesz na naprawę sprzętu to za każdą cześć zapłacisz więcej niż kosztuje nowe urządzenie. Jakoś inne firmy potrafią sprzedać trafopowielacz poniżej kosztu całego nowego urządzenia i 5 razy taniej niż Sony. I to nie jedyny przykład dymania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety firma SONY ma w d.... również w okresie gwarancyjnym przy okazji wciskając ciemnotę,że urządzenie jest sprawne,a wystarczy tylko zresetować.Resetowałem i nic,nadal był brak sygnału.

Konsolę sprzedałem za 700 zł,a firmie SONY podziękowałem raz na zawsze.Koniec.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piter z:

 

oczywiscie, ze oryginalny kontroler do PS3 ma ANALOGOWE przyciski L2 R2 "gaz" "hamulec" (Wystarczy je tak przypisac). Wiec lekko mowiac: bzdury napisales..

Naciskasz delikatnie - przyspieszasz delikatnie, do konca - to gaz do "dechy" :)

 

I pomimo, ze mam kiere, to GT5P "daje rade" padem (sterowanie pro).

T.

 

PS. Bez pilota sobie nie wyobrazam ;). Jak go nie mialem, to pad spadal mi chyba z 10 razy z szafy, stolika... etc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Po analizowaniu rynku konsol, padło na XBOX360 podobno nowe wersje są mniej awaryjne, a parametry podobne, z resztą gdzie się nie wejdzie do sklepu to co innego zachwalają. Poza tym XBOX jest tańszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam xbox 360 tą średnią wersje dyskową, przerobioną, wszystko śmiga, za rok czasu się raz zawiesiła, i gier jest w miarę dużo i nie miałem żadnych problemów, a te awarie co ludzie pisali o Xbox to już w najnowszych wersjach poprawili niby.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Moja strona audio - kondrax.mayhem.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Najlepsza na PS3 to Metal Gear Solid 4 i Killzone II

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelanki:

Killzone 2 - absolutna rewelacja, jak już przyzwyczaisz się do sterowania za pomocą pada - potrafi wciągnąć na wiele godzin.

Wolfenstein - kawał solidnej strzelanki z bardzo dobrą grafiką

Metal Gear Solid 4 - świetne połączenie różnych rodzajów gier - dość trudna, ale dająca wiele satysfakcji.

 

Przygodowe:

Uncharted: Drake's Fortune - grafika troszkę słaba, ale fabuła doskonała

Uncharted 2 Among Thieves - gdyby była nieco dłuższa, dla mnie byłaby to najlepsza gra na PS3

Grand Thieft Auto 4

Assasin' Creed 2 - kawał dobrej gry - zdecydowanie przerosła swoją poprzedniczkę

czekam na Heavy Rain oraz najnowszą Yakuzę - proponuję przejrzeć recenzje i gameplay'e na youtube.com

 

Samochodówki

Burnout Paradise - nie jest to normalna ścigałka, ale dzięki wielu rodzajom rozgrywki potrafi przyciągnąć do ekranu na cały wieczór... uwaga! Potrafi zainteresować innych domowników ;)

GT5

 

Platformówki

Little Big Planet - absolutnie odjechana gra. Rewelacyjny pomysł i realizacja! Nie potrafię opisać słowami...

Trine - staromodna przygodowa platformówka - do kupienia na PSN :)

 

Siepanki:

God of War Collection (remake części 1 i 2 z poprzednich wersji PS)

God of War 3 - premiera luty

Dante's Inferno - premiera jw

 

Arcade:

Age of Booty - taka sobie mała strategia do kupienia w PSN

Bomberman Ultra

Fat Princess

Trash Panic

Zen Pinbal

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, ale czy to jest propozycja na ps3 czy xbox360, bo ja posiadam to drugie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje ze brak popularnosci ps3 w Polsce to brak piratow:) ale to tylko moje zdanie.

Gralem w COD'a jakiegos NFSa GRID F106, grywalnoscia i grafika powala i miazdzy, do gier nie ma aktualnie lepszej konsoli. Za xboxem przemawia seria Forza, ale na ps3 jest gt:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.