Skocz do zawartości
IGNORED

Wszystko o Sony PS3


arturross

Rekomendowane odpowiedzi

Jest sposób na odpalenie internetowych radio na PS3?

Jeżeli postawił ktoś Linuxa może opisać wady i zalety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tench dziwisz się? Oryginalna gra kosztuje średnio 80-150zł.. dajmy spokój. Dlatego też sprzedałem moje PS3. Mialem 8 gier, przeszedłem i na tym się skończyło. Najlepsza gra to UNHARTED 1 wersja. Nie umiałem się od tego oderwać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grajac w F106 zamiast ruszyc po zapaleniu zielonego swiatla to zbieralem szczeke z podlogi....

Multiplayer brak slow.....

Ceny gier hmmm, uzywanych ceny nie sa zaporowe.... Ciekawe ile wydajecie na cd, alko, fajki?

No ale jak na xboxa gry sa za darmo.. to z miejsca ps3 staje sie gorsza konsola.. Tylko po co pisac ze sie psuje... ze nie ma pilota... ze Sony to syf? (produkty microsoftu sa super udane, zwlaszcza vista..)

Co do awaryjnosci, to jak padla wersja 60gb to nie oplacalo sie jej naprawiac, z nowszymi nie ma tego problemu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem X360 kupiłem Ps3 i jestem zadowolony, poczułem się jak za dawnych dobrych czasów psx i ps2. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym wyjsciem jest miec obie konsole:P z mojego punktu widzenia za xpudelkiem stoji Forza, za PS3 cala reszta.. gdybym mial wybierac wubralbym PS3 z seria GT, Cod, God of war, Killzone, Black(jesli wyjdzie kiedys 2), Fear....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie jesteś fanem jakiegoś tytułu niedostępnego na PS3 to wybrałbym właśnie PS3. Nie wiem czy jest szybsza, czy ma więcej wodotrysków, ale - ma BlueRaya. A tego nie ma Xbox. Mam PS3 od dnia premiery w Polsce i jestem zadowolny. Nigdy się nie popsuła, gry super, jakość dźwięku i obrazu - ekstra. Moja 11 letnia córa też sobie chwali, szczególnie SingStara. Jeśli obie konsole są porównywalne pod innymi względami to PS3 ma przewagę nad Xboxem właśnie z uwagi na BR.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mówił wcześniej o grywalności na PS3. W FPP na padzie ? Jakieś żarty ? A tak swoja droga czy jest jakiś użytkownik konsoli który w FPP lub TPP gra na myszy podłączonej do pudła ?

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojprzy, 19 Sty 2010, 16:48

 

>Nie wiem czy jest szybsza, czy ma więcej wodotrysków, ale - ma BlueRaya.

 

Teraz kiedy mozna kupic odtwarzacz BR za mniej niz 1/3 ceny konsoli PS3, uzywanie jej do odtwarzania filmow jest bez sensu. Szczegolnie znajac zawodnosc napedow optycznych w konsolach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiotrJ, 19 Sty 2010, 20:18

 

>Ktoś mówił wcześniej o grywalności na PS3. W FPP na padzie ? Jakieś żarty ? A tak swoja droga czy

>jest jakiś użytkownik konsoli który w FPP lub TPP gra na myszy podłączonej do pudła ?

>pozdrawiam

 

Grajac latami w csa tez tak twierdzilem... ze to sie nie da, ze beznadziejnie i w ogole ze to nie samo, kwestia przyzwyczajenia i nic wiecej, gra w killzone czy COD to frajda, bylem antykonsolowy, poki brat nie dal mi ps2 z kolekcja gierek.. ogarniecie galek w analogu to kwestia godziny a ptoem jest frajda frajda i frajda, wszystko pod reka, nie trzeba szukac po klawiaturze guzikow, wszystko na miejscu, przeszedlem Black, Cod 2,3,4,5, Killzone... W jednym Moh zaszedlem daleko ale misja gdzie jest sie samemu przeciwko kilku czolgom i masie zolnierzy odpadlem, inne czesci Moha nie przypadly mi do gustu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno myszy sa lipne bo nie chodza plynnie po tv tylko przeskakuja. Moze na malych tv to jakos wyglada ale podobno na duzych lcd nie jest to super. Moze osoba ktora tak twierdzila miala lipna mysz, nie wiem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość BlueMax

(Konto usunięte)

Polecam Wii - wprawdzie gorsza grafika ale za to nieporównywalnie większa frajda, zwłaszcza dla dzieciaków. Ktoś wspominał o 7-letniej córce, ja nigdy nie kupiłbym dla dziecka ani PS3 ani XBoxa gdzie większość gier jest 16+ lub 18+ i mnóstwo w nich przemocy i krwi w doskonałej grafice i rozdzielczości... Na Wii większość gierek jest dla dzieci lub całej rodziny (3+, 7+), dla żony fitnessy itp. Gry kupuję na angielskim Amazonie, ogromny wybór i dobre ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wii jest jak najbardziej pro rodzinną konsolą. X360 i PS3 to konsolę dla starszych graczy, choć na Ps3 Little Big Planet potrafi zauroczyć każdego. Ja miałem sporo konsol czy komputerów na swoim koncie. Zaczynałem od Atari, potem C64, Amiga, Komputer + pegasus, potem Psx, Ps2, Xbox, X360..a kończę to posiadaniem Ps3. Konsola jest jak najbardziej przyszłościowa, Blueray na pokładzie, bardzo wydajny choć o skomplikowanej architekturze procesor CELL. Wygodny bezprzewodowy pad(choć ten w X360 jest lepszy), darmowa dostępność do usług internetowych w dodatku wifi, no i mnóstwo pięknych gier o których posiadacze innych konsol czy komputerów mogą tylko pomarzyć(Uncharted i Uncharted 2, KillZone2, Little Big Planet, do tego wyjdzie jeszcze Heavy Rain i Gt5..to tylko z ekskluzywnych gier, do tego masa multiplatforów). Co warto zauważyć Ps3 ma większą kulturę pracy niż X360, spokojnie można grać nocną porą, no i jest śliczna, no może poza tą nową wersją SLIM która wg. mnie wygląda tandetnie. Dlatego zdecydowałem się na starszą ładniejszą 80GB wersję. :)

 

Mój IDN PSN to dawidd86 kto chce może zaprosić do przyjaciół. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Kubanczyk

 

Ps3 ma jeden z najlepszych układów wizji i audio w budżetowych napędach Blueray, do tego dochodzi fakt update'u przez system. Napęd jest na razie niezawodny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, jasne że można sie przyzwyczaic do grania padem w FPP. Jednym bedzie to wychodziło lepiej drugim gorzej, ale cokolwiek powiecie na myszy jest bardziej precyzyjne i szybkie czy Wam się to podoba czy nie. Ja porównuję to do tego że gdy gram na padzie poruszam się jak szybki czołg, nie moge jednym ruchem obrócic sie o 150st. i skierować flintę do góry. Taka prawda, niestety w FPP na padzie to powolna gra a ile się człowiek tymi gałkami namacha ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee..to co powiesz na to, wymiatacze w COD'a na konsoli:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ja też kupuję COD MW na Ps3 bo MW2 to ścierwo w porównaniu z MW. Jak tylko będę miał to dam znać. Będziemy mogli pograć. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość BlueMax

(Konto usunięte)

DawidM, 24 Sty 2010, 08:44

 

>Wii jest jak najbardziej pro rodzinną konsolą. X360 i PS3 to konsolę dla starszych graczy, choć na

>Ps3 Little Big Planet potrafi zauroczyć każdego. Ja miałem sporo konsol czy komputerów na swoim

>koncie. Zaczynałem od Atari, potem C64, Amiga, Komputer + pegasus, potem Psx, Ps2, Xbox, X360..a

>kończę to posiadaniem Ps3.

 

Little Big Planet właśnie zamówiłem młodemu na PSP, z tego co widziałem na filmikach na YouTube to rzeczywiście fajna, rozwijająca gierka, a wersja na PSP jest dopieszczona i nie tak bardzo odbiega od PS3. Też zaczynałem od Atari 65XE, ale potem miałem długą przerwę, Amiga to była tylko u kolegi, a ja sam załapałem się dopiero na PC-ta i teraz mamy Wii, którego naprawdę nie mogę polecić bardziej. Początkowo też rozważałem PS3, ale uznałem, że konsola ma dawać dzieciom radość i uśmiech, a nie negatywne emocje. Bo poza Little Big Planet, Sing Star i paroma innymi to naprawdę jest konsola dla dorosłych, tak jak i Xbox360. Wii to czysta zabawa dla dzieci - jest Mario, gry sportowe, PES, NFS Nitro, gry rodzinne i imprezowe, a nawet znane z Atari Pitfall i Donkey Kong. Nie ma gier dla dorosłych typu Killzone, Uncharted, Halo, God of War, Assassins Creed, Gears of War itp. No jest Modern Warfare 2: Reflex i seria Metroid Prime. Ale nie wiem czy fajne, bo nie grałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ BlueMax

 

Wii to tak jak wspomniałem świetna konsola pro rodzinna, potrafi bawić i rozwijać. Co lepsze może w nią grać cała rodzina. Ps3 i Xbox 360 to konsole dla min. młodzieży(choć można wł. blokadę dla dzieci jeśli chodzi o treści filmu czy gry). Zresztą Ps3 ze względu na to że nie jest przerabialna jest skierowana dla dojrzalszych graczy, głównie dla przedziału wiekowego 20-30lat.

 

@ Tench

 

Widocznie nie grasz w klanach. Na wielu polskich forach, MW2 osiągnęło poziom gniota względem MW. Zresztą niedługo wychodzi Battlefield 2, a po becie na Ps3 można powiedzieć jedno, zapowiada się król multi w grach wojennych. No może do czasu wyjścia ARMA 2 na konsolę, ale w to będą grać tylko gracze którzy lubią realizm w zmaganiach wojennych. ;)

 

 

.................

 

Ja teraz odkładam pieniądze na dobrą kierownicę do Ps3 do Gt5. Na padzie nie da się grać w pełni swoich możliwości choćby w Gt5P, tzn. nie da się uzyskać czasu w pierwszej setce na danej trasie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajesz sobie tydzień, a potem to już śmigasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DavidM

No faktycznie wymiatają w te FPP, ale coś mi się wydaje że używaja za dużo jakis klawiszy dla zwrotów o 45 czy 90 stopni dlatego tak to efektownie wygląda. Zauważyłeś że równiutko obracają się w osi X a jak mieli by odwrócić się jednym ruchem o 120 stopni o lekko w góre lub w dól to juz by się pogubili. Powiedzmy że to zawodowi gracze konsolowi i jak bedzie konfrontacja z zawodowymi myszowcami niestety konsolowce dostają po dupie. pady sa dobre do platformówek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysz daje szybsze ruchy ale galki analoga wieksza precyzje... Mozna celowac na milimetry a myszka czesto lubi drgnac czy cos i kursor przeskakuje. Oczywiscie nie wiem czy na padzie walnalbym komus heada w Csie gdy ten byl w locie a gdy grywalem nie bylo to problemem, jednak gra na analogu jest przyjemna, daje frajde i nie sprawia trudnosci. Gralem w COD MW myszka na kompie i analogiem na ps3, poziom trudnosci w celowaniu byl ten sam. Dodatkowo na padzie pod reka sa inne guziki akcji, na kompie celujac myszka, sterujac klawiszami WASD trzeba przed soba miec kartke z klawiszologia albo wyryc to na pamiec. Nie w kazdej gierce sterowanie jest ok.. wazna jest taka opcja przyblizania-patrzena przec celownik, trzymamy L2 i precyzyjnie celujemy, puszczamy guziczek i robimy szybki zwrot o 90 stopni czy ile chcemy..

Nie gralem nigdy online tylko tryby kampani.

ZAWSZE BYLEM ZATWARDZIALYM MYSZKOWCEM I TEZ MYSLALEM ZE TAK SIE NIE DA...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawidM, 24 Sty 2010, 14:13

 

>@ Tench

>

>Widocznie nie grasz w klanach. Na wielu polskich forach, MW2 osiągnęło poziom gniota względem MW.

>Zresztą niedługo wychodzi Battlefield 2, a po becie na Ps3 można powiedzieć jedno, zapowiada się

>król multi w grach wojennych. No może do czasu wyjścia ARMA 2 na konsolę, ale w to będą grać tylko

>gracze którzy lubią realizm w zmaganiach wojennych. ;)

>

 

Gram tylko jesli nie mam dostepu do neta lub audio. Za to brat katuje COD'a od roku ze znajomymi.

Jesli chodzi o realizm to tylko ASG a nie giereczki... Zadna gra nie da namiastki koczowania w Marcu w lesie... 2 zgrane prawdziwe teamy i mozesz sobie robic male wojenki na zywo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.