Jump to content
IGNORED

Heavens Gate->Silence Cable->Bazodrut


Cocine

Recommended Posts

Cieszy mnie, że karty w końcu zostały odkryte i podobnie tak jak było z "niemieckim Lelumkiem" przed laty, tak teraz jest z innymi "produktami z niemiec". :-). Jak coś jest dobre albo złe to nie ważne gdzie jest robione. Może być i w garażu na księżycu lub w Lęborku na śmietniku.

Przez tyle czasu fanatycy Hevens Gate, a po zmianie nazwy Silence Cable zyli w nieświadomości pochodzenia ich Bazodrutów. Jeśli najnowsze wcielenie jest dobre to tylko pogratulować Wiesławowi z Lęborka.

 

Tak po prawdzie ciekawią mnie wrażenia odsłuchowe tych drutów. Czy już ktoś miał je u siebie? Jesli tak to niech się podzieli wrażeniami.

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego prorokiem ?

 

Dla mnie Havens Gate to zawsze była ściema - kable sprzedawane były metodą "na komiwojażera" przez niejakiego Bazunię, zawsze za 1/3 jakiejś kosmicznej ceny detalicznej. Zawsze trafił się jakiś łoś, który myślał, że robi deal życia :-)

 

Legenda głosiła, że HG robi były dystrybutor NBS na Niemcy.

 

Teraz okazuje się, że ściema była polska :-)

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Link to comment
Share on other sites

http://www.hgacables.com/

http://forum.audiogon.com/cgi-bin/fr.pl?fcabl&1227554043

________________________________________________________

 

Każdy może sobie ząłożyć stronę jaką chce:-).

Dziwi mnie, że w Polsce często udaje się firmę i produkt zagraniczny, jak by to był powód do dumy i cel odniesienia sukcesu.

 

Bazodrut pochodzi od nazwy jaką przyjął p.Wiesław nazywając swoje studio / sklep -> bazą a siebie bazunią.

Link to comment
Share on other sites

>Redaktor, 21 Paź 2009, 13:35

>I jeszcze co to jest Bazodrut, bo w całym internecie występuje tylko w tych dwóch wpisach na AS.

 

W wyszukiwarce Audiostereo można znaleźć kolejne dwa wpisy moją uczynione ręką (wątek:http://www.audiostereo.pl/ABSOLUTOR___preamp_liniowy_A__Markowa_58152.html).

 

"Bazodrut" został wpięty do systemu w czasie krakowskiego odsłuchu (sobota, ok.14-tej). Ewidentnie pomógł "Absolutorowi" zapanować nad prezentowanym tam sprzętem. Użyłem zarówno sieciówek jak i interkonektu tej firmy. Grałem na "bazodrutach" także w swoim systemie. Więcej dołu, lepsza krawędź basu, czyste i przyjemne w słuchaniu soprany. W mojej opinii, nie spotkałem dotąd równie rewelacyjnych kabli. Tym bardziej się cieszę, że wystawiamy się wspólnie na tegorocznym Audio Show.

"Bazodruty" były testowane z sukcesem w wielu bardzo wyszukanych systemach. Zwykle bez najmniejszych wątpliwości wygrywały z kablami najlepszych marek. Wnoszą do systemu prócz słyszalnego (nawet dla laików) polepszenia barwy, niewiarygodne uporządkowanie sceny.

post-13719-100002718 1256127375_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Skoro Havens Gate/Silence Audio = Bazunia

 

To kto robi Bazodruta ? Nazwa wskazuje że również Bazunia ... to proszę mi w takim razie wytłumaczyć, po co dwie nazwy ... tym bardziej, że SilenceAudio brzmi jakoś tak zgrabniej niż Bazodrut ...

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Link to comment
Share on other sites

zildjian, 21 Paź 2009, 15:14

 

>Miałem przeogromną przyjemność podłączyć jeszcze Meridiana 507 kablem od Bazuni.....

 

PODZIEL SIĘ WRAŻENIAMI Z ODSŁUCHU.

 

Kapcie spadły od

>efektu (albo tak tylko się zdawało)ale i na dżwięk kwoty :-))

 

JAKA KWOTA jest do wydania za przyjemność?

Link to comment
Share on other sites

zapomnieliście o NBS - przecież to ta sama stajnia (ideolo).

:-)

 

Jeśli kable robią duże wrażenie na początku - staję się podejrzliwy

:-)

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.