Skocz do zawartości
IGNORED

Heavens Gate->Silence Cable->Bazodrut


Cocine

Rekomendowane odpowiedzi

  • Redaktorzy

I cały czas mówimy o kablach sieciowych?

 

A tak już serio, to trudno mi poważnie traktować firmę, która zasadniczo jakby nie istnieje, która nie ma żadnego systemu sprzedaży i która nawet nie pofatygowała się, żeby założyć sobie stronę internetową. Mam się dowiadywać o jakichś gratach wyłącznie z plotek? Czy to nie trochę śmieszne?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I cały czas mówimy o kablach sieciowych?

 

A tak już serio, to trudno mi poważnie traktować firmę, która zasadniczo jakby nie istnieje, która nie ma żadnego systemu sprzedaży i która nawet nie pofatygowała się, żeby założyć sobie stronę internetową. Mam się dowiadywać o jakichś gratach wyłącznie z plotek? Czy to nie trochę śmieszne?

Tak, mówimy o kablach sieciowych, "toutes proportions gardess" .Co do plotek to faktycznie należy żałować, tych którzy MAJĄ się tym zajmować, lepiej posłuchać,zadać pytanie temu kogo należałoby o to coś co tak bardzo niepokoi zapytać.Z p. Wiesławem rozmawia się otwarcie,, ja nie miałem z kontaktam żadnych problemów, więc.......aleeeeeeeeeeeeeeee

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Nie, no świetnie, ale jak już powiedziałem, kontaktu żadnego do tej osoby nie ma, firmy nie ma, strony nie ma. Reklamy też nie ma, nie piszę tego dlatego, że mi zależy, bo nie zajmuje się zarabianiem na reklamach, tylko dlatego, że w reklamach zwykle jest informacja o tym, CO w ogóle jest produkowane, oraz JAK natrafić na producenta. Takie informacje można znaleźć nawet o dość tajnej firmie Velum, która ma własną stronę w internecie, natomiast o "Bazodrucie" nic takiego nie ma. Słyszę tylko pogłoski, jakoby była to osoba, która kiedyś robiła inne, również tajne kable pod inną marką, które to kable były niby-to niemieckie. No super, już się zachęciłem i lecę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no świetnie, ale jak już powiedziałem, kontaktu żadnego do tej osoby nie ma, firmy nie ma, strony nie ma. Reklamy też nie ma, nie piszę tego dlatego, że mi zależy, bo nie zajmuje się zarabianiem na reklamach, tylko dlatego, że w reklamach zwykle jest informacja o tym, CO w ogóle jest produkowane, oraz JAK natrafić na producenta. Takie informacje można znaleźć nawet o dość tajnej firmie Velum, która ma własną stronę w internecie, natomiast o "Bazodrucie" nic takiego nie ma. Słyszę tylko pogłoski, jakoby była to osoba, która kiedyś robiła inne, również tajne kable pod inną marką, które to kable były niby-to niemieckie. No super, już się zachęciłem i lecę.

Nie, no świetnie, ale jak już powiedziałem, kontaktu żadnego do tej osoby nie ma, firmy nie ma, strony nie ma. Reklamy też nie ma, nie piszę tego dlatego, że mi zależy, bo nie zajmuje się zarabianiem na reklamach, tylko dlatego, że w reklamach zwykle jest informacja o tym, CO w ogóle jest produkowane, oraz JAK natrafić na producenta. Takie informacje można znaleźć nawet o dość tajnej firmie Velum, która ma własną stronę w internecie, natomiast o "Bazodrucie" nic takiego nie ma. Słyszę tylko pogłoski, jakoby była to osoba, która kiedyś robiła inne, również tajne kable pod inną marką, które to kable były niby-to niemieckie. No super, już się zachęciłem i lecę.

Rozumiem, to lest jakiś dyskomfort, sorry, nie umiem w tej chwili pomóc idę spać, pozdrawiam.Ale wystarczy żeby było nas kilkoro,możemy sptkać się u mnie,albo trochę o bok mnie na pomorzu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.