Skocz do zawartości
IGNORED

Golota vs Adamek


bitkon

Rekomendowane odpowiedzi

No jak burak i ostatni wiesniak adamek sie zachował.Taki swietojebliwy a nie podziekował Gołemu za walke.Co by nie było i co by nie gadali.

Goły jako bokser juz nie istnieje.Ma jakis niedowład i paraliz.Popatrzyłem na jutubie spokojnie i Gołota nie zadał jednego poprawnego ciosu.Szurał nogami i wygladał jak kukła treningowa.

Jakis miesiac temu Gortat mówił jasno i dokładnie -Gołota jest chory i walczyc nie powinien.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Grundig High Fidelity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, czas już zająć się rodziną i dać sobie spokój z boksem, kase ma , otworzyć jakiś interes czy zainwestować w coś i będzie żył jak pączek w maśle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałęm wrażenie że Adamek tak już trochę niepewnie zaczyna chodzić.

 

 

 

chyba Ci obraz latał co?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>mzawek, 24 Paź 2009, 17:02

 

>Niestety na nowym wideo z treningu gołoty widac ze lewa reka nie działa i jest chora.

 

NO WŁAŚNIE. Tym bardziej wraca pytanie po co to Gołocie było potrzebne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>> wasylak, 25 Paź 2009, 00:58

 

Żeby "mikrus" wygrywał w wadze ciężkiej, musi mieć power. Jak Tyson z początków kariery. Niestety wystarczy porównać pierwszą rundę Adamka z Gołotą z tym co pokazał Brewster - z Endrju młodszym i w dużo lepszej formie, jeszcze z całym łokciem, żeby realnie ocenić szanse Adamka w ciężkiej.

 

Jeżeli Adamek zdobędzie pas heavyweight to oznaczało będzie zmierzch tej dyscypliny. No cóż - żaden sport nie trwa wiecznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież adamek po walce poszedł do andrzeja narożnika i klepną go w ramie, to chyba jakaś forma podziękowania jest?

zresztą andrzej nawet się nie obejrzał.to samo mówi przez sie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos wieśniactwa - ten który wygrał przed pojedynkim gołoty z adamkiem - ten na litere "k" - coś cały czas pitolił o jakimś wodniku szuwarku ;>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

terror twins, 25 Paź 2009, 01:12

 

>miałęm wrażenie że Adamek tak już trochę niepewnie zaczyna chodzić.

>

>

>

>chyba Ci obraz latał co?

 

Oglądałem przez iple, a tam jakość cokolwiek średnia, dlatego napisałem "miałem wrażenie" -_-

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mzawek

 

Z tym burakiem to przesadzasz, ale faktem jest że powinien podejść i poklepać gołotę, podać łapkę, cokolwiek, może już w piórka obrasta......

Z resztą się zgadzam, ale nie poróżniajmy tych bokserów do tego stopnia, bo on chory był, lekarz dopuścił i tyle, a że nie powinien to inna historia, zobaczymy może jakaś afera z tego wyjdzie.

A później Adamek będzie miał opinie że bije emerytów w dodatku upośledzonych co im się kredki z tornistra wyspały....

 

Gołota był wykorzystany do zrobienia pieniędzy, stwierdziłem to już po pierwszych jego ruchach ale miałem nadzieję że adamek krew puści i będzie 12 rund i świetna walka, no cóż, czasu się oszuka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza bracmi Klitschko jest ktos w wadze ciezkiej pokroju Lewisa czy dawnego Tysona? Chyba niecaly rok temu podobnie jak Adamek (walczac z waga ciezka i wygrywajac) wszedl w szeregi bardzo szybki piesciarz (niestety nazwiska nie pamietam) ktory wydaje mi sie ze obilby Tomka..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>we, 25 Paź 2009, 01:18

 

>Gołota był wykorzystany do zrobienia pieniędzy, stwierdziłem to już po pierwszych jego ruchach ale

>miałem nadzieję że adamek krew puści i będzie 12 rund i świetna walka, no cóż, czasu się oszuka.

 

ee no bez przesady $300k to jakies pieniadze za "walke stulecia"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

terror twins,

 

>przecież adamek po walce poszedł do andrzeja narożnika i klepną go w ramie, to chyba jakaś forma

>podziękowania jest?

>zresztą andrzej nawet się nie obejrzał.to samo mówi przez sie

 

A to nie widziałem, no gołota do wiwatu nie miał, i później taka oczywista mina i komentarz do redaktorka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejmy nadzieje ze nic mu nie jest.

Szkoda ,skonczył sie Gołota i emocji juz nie bedzie.

Adamek to nie ta klasa ze tak to nazwe medialna.Brak charyzmy i tego czegos.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Grundig High Fidelity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walka była zenująca oczywiscie za sprawą Gołoty.facet przypusczam chciał dac noge po pierwszej rundzie ale resztka przyzwoitosci kazała mu zostac i parodiowac boks zawodowy.wiek Gołoty nie jest az tak straszny w historii boksu było kilku ktorzy byli w dobrej formie-ale oczywiscie o nią dbali.ta walka to kpina z kibiców.walka 1000-lecia tak miała wyglądac -smiech na sali ;-D,niech juz ten baran z siebie posmiewiska nie robi!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

branie od zawodnikow po gebie i oddawanie przygodnym ludziom zgonilo do Lodzi w znacznej mierze widownie, jak podalo PR, o obwodzie karku nie gorszym niz u Goloty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem co mysleć.

Andrzej Gołota to Chłopak Ze Złota-takie hasło słyszałem kiedys.I sprawdza sie to w 100 procentach.

No i dochodzi tzw.Polski Fenomen Andrzeja Gołoty.Fenomen który zadziwia same Gołote.

Wszystkie wazne walki przegrał ale w sumie wygrał lub zremisował.

Wczoraj prezentował sie jak chodzacy worek treningowy i bezradne dziecko. Ale tą walke przegrał z kretesem moze troche zremisował a nawet chyba wygrał.A Adamek wygrał a nawet troche przegrał .To jest własnie PFAN ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Grundig High Fidelity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem. Przeczytałem Wasze wpisy po walce.

Obstawiałem jednak wygraną A-ja, ale nie wiedziałem że to już taki prawie dziadek.

Powinien być pójść już na zasłużoną emeryturę i zająć się czym innym lub niczym. /Wedle uznania, woli i możliwości./

* * *

I runda: przewaga szybkości Adamka, tylko nad kim/czym ? Nad omc. emerytem ? Popatrzcie na figurę A-ja kiedyś i dziś(barki, pas). No comment.

Andrzej zimny. Nie rozgrzany (nie rozbity) stoi jak słup, chyba licząc na przewagę swej masy i siły, i być może na 1-3 ciosy z bliska.

Prawdę mówiąc Tego się po nim spodziewałem. Adamek o tym wie (zresztą chyba tylko krowa nie wie jaki Gołota zawsze był i jest/ spięty w 1. rundzie) i przypuszcza szybkie ataki

Adamek walczy z dystansu, tak jak to było na 100% do przewidzenia.

Lewa przedramię Andrzeja na wysokości pasa... -Zastanawiałem się: pokaz nonszalancji/ignorowania przeciwnika czy też wyłączona, bo w jakiś sposób niesprawna ?

Widać, że przewaga masy nic nie daje nad szybkością i uważną walka Adamka.

Figura Andrzeja zwalista ale niestety to już klub emerytów i rencistów...

No i nokaut. Kolos na deskach.

Zaskoczony, zdziwiony Gołota jednak dalej walczy. /A ma inne wyjście ? Każda runda więcej to dodatkowe reklamy i dodatkowa kasa. No i ambicja jeszcze nie pozwala tak szybko się poddać takiemu młokosowi. Aj ma to wypisane na twarzy./

 

II runda: Adamek w sumie lepszy ale tak naprawdę to na obecną chwilę nad kim ?

Aj nic specjalnego nie pokazuje.

 

III runda: Miałem wrażenie, że jak Andrew ją przetrzyma to z Adamkiem może być z czasem tylko gorzej. Aj balansuje ciałem i nie jest już taki spięty jak to zwykle u niego na początku walki.

* * *

* * *

 

Jednak myliłem się. Adamek młodszy, szybszy, zahartowany w regularnych walkach walczy jak wyszkolony żołnierz. Walczy jak chce, widać,ze ma wszystko pod kontrolą.

Jednocześnie widać przewagę Adamka, Gołota nie jest już groźny zupełnie.

Finał znamy.

* * *

* * *

* * *

Jeden nieprzewidywalny ale już stary, z wyłączoną jedną ręką, już obity latami walk, drugi sprawny, zdrowy, w dobrej formie, kończy swoją robotę.

Któryś z komentatorów powiedział że dziś obaj nie lubią się jak bulterier z listonoszem.

Coś w tym jest.

Taki boks, takie życie.

^ ^ ^ ^ ^ ^

Mamm nadzieję, że Andrew nie będzie już dalej walczył, bo szkoda jego zdrowia.

Po co przybliżać tamten świat ?

 

Adamek będzie szedł swoją drogą. To w nim siedzi - sam o tym mówi.

Póki go ktoś mocniejszy nie rozbije i skończy się kariera jak wielu przed nim.

* * *

Popatrzeć było ciekawie, media odniosły sukces. Durnowatych i niechcianych reklam naoglądałem się do obrzydzenia - NIC z nich NIE KUPIĘ /Specjalnie. Jak zwykle. To taka moja zemsta za mój kradziony prywatny czas./

Frajerzy ci reklamujący się ;) No ale nie moja sprawa ;)

 

Obserwując A-ja (ale nie tylko jego w "karierze" bokserskiej) można dojść do jakże banalnego wniosku: GŁOWA NIE JEST OD TEGO BY W NIĄ WALIĆ (tu powinien być jeszcze cytat ze znanej fraszki Kochanowskiego o zdrowiu).

 

I tylko życie nadal toczy się wokół kasy i (...) :)

 

I tylko jedni zarabiają kasę na zdrowiu innych, nie tracąc przy tym zbytnio swego.

A gladiatorów teraz i kiedyś nie brakuje.

Wolny kraj, a każdy żyje jak umie i z tego, co potrafi robić najlepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, wynik zgodnie z oczekiwaniem.

 

Gołota wystawiony w roli wora treningowego dla Adamka.

 

Ilość rund wystarczająca dla odpowiedniej ilość reklam.

 

Adamek zarobił, Gołota zarobił, Polsat zarobił, a publika miała uciechę.

 

Wszystko zgodnie z planem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego przebiegu walki można, a nawet trzeba się bylo spodziewać. Ale nie zgadzam się że Gołota był bez szans. Wbrew temu co mówili komentatorzy, w boksie najważniejsza jest nie szybkość, lecz taktyka. Gołocie najbardziej brakowało rozumu, a trenerowi umiejętności zrekompensowania mu tego braku. Endriu w żadnym momencie nie był zamroczony, w każdym razie nie bardziej niż przed walką. Wprawdzie nie było to łatwe, ale mógł przynajmniej próbować zepchnąć go do narożnika i tam sponiewierać. Prawdopodobnie po jednej takiej akcji Adamek już by tak nie brykał. Zwłaszcza że widać było wyraźnie oznaki paniki u Adamka gdy choć trochę był naciskany.

Mógł użyć haków w klinczach, do tego nie trzeba ani szybkości ani wielkiej techniki, wystarczy -że tak powiem- namolność. W ostateczności sprowokować ciężką wymianę, nawet 3:1, ryzykowne ale zawsze coś.

A ten młotek stał nie wiadomo po co na środku ringu i udawał Jackie Chana. Balans ciałem, haha, niech sprzedaje swoje kukiełki na sprężynkach, do samochodów zamiast takich piesków kiwających głową, to ten balans może mu przyniesie korzyść.

Gołota wczoraj zawiódł na całej linii, i to niezależnie od swojej formy fizycznej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saczek_XTRM, 25 Paź 2009, 01:42

 

>chyba to co mi sie podoba w Golocie to jego balans cialem, jest w tym dobry...

 

Kiedyś rzeczywiście świetnie to działało. Jak był rozluźniony to nie dawał się trafić. Jak się stresował to były dechy... Wczoraj kilka razy ładnie schodził z linii ciosu. Tyle, że to nie ma teraz żadnego znaczenia. Czasu nie cofniemy. Warto sobie pooglądać stare walki i zauważyć właśnie te bardzo dobre uniki.

 

Mariola coś gadała do Adamka po tym, jak po walce minął Andrzeja przy narożniku i wlazł na liny. Ciekawe co mówiła.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Mariola coś gadała do Adamka po tym, jak po walce minął Andrzeja przy narożniku i wlazł na liny.

>Ciekawe co mówiła.

 

Powiedziała że naskarży tacie i on z Mariolą się z Adamkiem rozprawi. :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam usłyszałem:

 

Mariola AJ:"(...)ejjj, spadaj stąd, wynocha!

Adamek:"Ok, allright" i pokazał kciukiem OK.

 

Co do walki, nie sądziłem że różnica szybkości będzie aż tak duża, zresztą wystarczy zobaczyć jak Evander Holyfield walczył z Valuev'em. Wiekowo podobni, a szybkość i postura całkowicie inna. Gołota ma ten jeszcze jeden poważny problem, spięcie w 1 rundzie. Gdyby zaczął walkę tak jak w 3. To walka mogła by potrwać trochę dłużej, a tak to napad Adamka, uraz Gołoty i walka praktycznie już ustawiona. Mam nadzieje że Adamek ugra trochę w ciężkiej, chociażby tyle co Gołota. Jednak z braćmi Kliczko nie ma szans. To nie ten sam klasowo dar od Boga.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gołota to historia popkultury, rozpoznawalny znak. Jakiś sentyment zawsze do niego pozostanie.

Ciekawe czy Adamek by dogonił tańczącego Holyfielda... Wątpię :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.