Skocz do zawartości
IGNORED

Radio nie działa w amplitunrze na FM


cls1568

Rekomendowane odpowiedzi

No nikt nie wie ? nowy amplituner to jest ! w instrukcji każą podłaczyć antene to podłanczam ją pod FM i jest cisza a jak przełącze na wzmaku na AM to grają ruskie radia .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne dziecko neostrady... i jak to sie dzieje ze w takim debilnym mozdzku zaswita pomysl ze podejsc do komputera, wlaczyc, otworzyc przegladarke,posukac forum, zadac temat i nie wiadomo ile czasu czekac na jakas odpiwiedz zamiast wziac do reki instrukcje i w minute rozwiazac problem... totalny debilizm i bezmyslnosc. To tak samo kretynskie jak kupowanie przez internet zapalek...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jesteś debilem nie wiesz o co chodzi a bzdury wypisujesz . Robiłem wszystko zgodnie z instrukcją ale nie działało to poszedłem do salonu i gościu robił to samo co ja tylko u mnie nie działa ale jak dzisiaj siedziałem pare godzin to po prostu samo wskoczyło i pilot przedtem nie działał to nagle wszystko śmiga sam nie wiem dlaczego bo robiłem dokładnie to samo co dzień wcześniej i to nie była wina anteny .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty myślisz że każdy musi sie znać że jak chce sobie posłuchać muzyki to wszystko musze umieć chłopie właśnie od tego jest forum żeby można było sie zapyteć itp nie jestem idiotą że jak mi nie działa to odrazu na forum pisać temat może inni tak robią ale jak zapłaciłem ciężko zarobioną forse i nie działa to idzie sie wkurzyć . Pierwszy raz mam amplituner i sie nie znam i tyle .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu zaczeło działać bo antene dobrze podłączyłem za 1 razem i była cisza w radiu na FM i pisało że TUNED to znaczy że sygnał jest dobry i powinno grać to zgłąśniałem ale nic nie dawało . ale dobrze że działa i nie chce już myśleć co by było jakbym musial wysyłać to na gwarancje do naprawy bo nowy amp to jest i troche na niego czekałem od czasu zamówienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.