Skocz do zawartości
IGNORED

Budżetowy system analogowy - Ortofon 2M Red


Gość discomaniac71

Rekomendowane odpowiedzi

ten preamp Art DJ PRE II ma dobrą cenę.I faktycznie jest taki dobry ? lepszy od Pro-Ject Phono BOX S (PhonoBOXS)

 

Pro-Ject`a Phono BOX S miałem. Gra poprawnie jak na swoją cenę. Art DJ PRE II jest chwalony przez innych kolegów. Szczerze mówiąc nie wierzę, żebyś na Twoim Piano Craft usłyszał między nimi różnice. Art DJ PRE II ma tą zaletę, że ma regulację głośności. NIektórym przeszkadza, że gramofon przy porównaniach z CD gra troszeczkę ciszej. Tym możesz to wyeliminować i dostosować głośność do reszty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pro-Ject`a Phono BOX S miałem. Gra poprawnie jak na swoją cenę. Art DJ PRE II jest chwalony przez innych kolegów. Szczerze mówiąc nie wierzę, żebyś na Twoim Piano Craft usłyszał między nimi różnice. Art DJ PRE II ma tą zaletę, że ma regulację głośności. NIektórym przeszkadza, że gramofon przy porównaniach z CD gra troszeczkę ciszej. Tym możesz to wyeliminować i dostosować głośność do reszty.

 

Dzięki bardzo Rudy-102 cenna uwaga.Ja to bym pewnie w wszystko uwierzył bo się na tym nie znam.Na stare lata zachciało się winyla.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówią, że im starszy tym upierdliwy.Zadzwoniłem do sklepu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) w sprawie kupna wkładki( preampa kazał mi na razie odpuścić ), i prosił abym zastanowił się nad tymi wkładkami do słuchania i oddzwonił, ewentualnie zamówił od razu :

- Shure M97xE wkładka gramofonowa hi-fi - audiofile - 399.00 zł

- Sumiko Pearl - 379 zł

- Audio Technica AT-120E/T - 449.00 zł ( ach ta cena )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.