Skocz do zawartości
IGNORED

cyrus do rocka??


ostal1985

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem pewny ze spokojnie sobie poradzi z ta muzyka mialem Cyrusy III ,IIIi +PSXr i CD dAD1 a sluchalem prawie wszystkich modeli.

 

Z kolumnami Sonus Faber Minima Amator zestaw gral jak milion dolarow i ciezko bylo go czyms zastapic w podobnych pieniadzach aby gralo lepiej:)

 

robix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchalem u kolegi Cyrusa 8 z kolumnami RLS Triton wersja pierwsza na Scan Speakach. Tool wymiatal , az milo. Zestaw bardzo uniwersalny swietnie spisuje sie tez w innym repertuarze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IIIi to zupelnie inny wzmacniacz niz III ka wiec o czym mowa?! Ja mialem oba i wiem co pisze a poza tym kolega pyta o 5 i 7 ke wiec ,,kupe,, robisz wasc z tego watku.

 

6 i 8 ka naprawde udane klocki wiec tez mozna sie skusic.

 

robix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.