Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny do starego marantza


GOSTEK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

poszukuje kolumienek podstawkowych(max 30cm glebokosci i ew. br z przodu raczej) do mojej wiezy skladajacej sie z cd1020 i ampli sr1041. Na ten cel mam kolo 2tys zl. Nie zamierzam ich zmieniac najlepiej z 5lat(klocki zapewne zmienie, ale kolumny zostaja). Slucham muzyki bardziej basowowej i wokalowej(instrumentalnych nie lubie- lubie piosenki w ktorych wokal jest przed instrumentami i im akompaniuje mily basik, ktory potrafi czasem przywalic) czyli rocka, rapu, popu, hip-hopu, reggae itp. Z odwiedzinach w sklepie mam takie(oryginalna plyta rammsteina, bo sam zapomnialem cos zabrac, wzmak i cd NAD'a):

1) Paradigm Mini Monitor v.5 - mimo iz najtansze i najmniejsze to zagraly z mocnym basem i ogolnie OK

2) Monitor Audio Silver RS 1 - jak dla mnie porazka- bez wyrazu, plasko i za 2000zl to wstyd

3) Monitor Audio Silver RX 2 - nawet niezle ale cena ponad 2500 je skresla, bo nie graja az tak dobrze wg mnie

4) Focal Chorus 706V - bardzo realistycznie, ladnie, mysle ze do filmow idealnie, ale ciut basu mi braklo...

musze jeszcze nagrac skladanke i pojsc znowu...

Dzieki za ewentualne propozycje co moze mnie zainteresowac,

pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.