Jump to content
IGNORED

Nowy TV

szumidokolalas

Recommended Posts

od przeszlo roku TV nie ogladam i nie interesuje mnie rynek z tym sprzetem. Moja kochana zona jednak TV oglada i truje mi ze mamy stare pudlo. Bylem dzisiaj w slepie i stwierdzilem, ze wszystkie TV sa plaskie ale jakosc obrazu ma moje pudlo z kineskopem lepsze. Co prawda filmy z DVD puszczane w sklepie sa niezle ale normalne programy z satelity -nawet te w HD to lipa tym bardziej, ze jest jak zauwazylem trend na TV z duzym ekranem co jeszcze ten problem pogarsza. Ogladalem mecz na przekatnej 80 cm (dla mnie o wiele za duze) i byla wielka lipa-obraz w TV za 1000 Euro nie wyrazny- Leb mnie rozbolal. Ja sie pytam gdzie ten postep ??? Mam ogladac TV z balkonu??

A jak wam sie te aktualne LCD lub plazmy TV podobaja ?

eeeeeeeeee, Panowie, nie jest tak źle! podłączyłem dvd z hdmi do 26 calowego Thomsona LCD i jest niebo w gębie, tzn, w oczach!Żwawe kolory, superdetaliczność i szczegółowość,niezły dźwięk.Inna sprawa obraz z kablówki tzn Multimedia- osławiona firma z pomorza, która kantuje wszystkich w kraju. Sygnał rzeczywiście fatalny, 1 program HD no i tzw smuzenie i śnieżenie, złe oddawanie czerni- to rzeczywiście katastrofa.

szumi, też tak myślałem jak TY. W końcu wymieniłem 15 letni TV na pazmę 42. Też głównie zona ogląda.

Jest różnica - naprawdę. Jesli jest jakieś 3 metry od ekranu - nie ma problemu. Bardzo szybko się przestawisz.

Siatkówki na mniejszym ekranie juz trudno mi sie ogląda.

still dancing!, 24 Paź 2009, 23:05

"LCD źle oddaje czerń z powodu samej zasady działania i nic się z tym nie da zrobić."

* * *

Owszem, da. Trzeba tylko wybrać i kupić dobry LCD-ek.

Dalej to kable HDMI też mają tu swoje 3 grosze do powiedzenia (jestem zaskoczony że skoro widoczne są różnice na głupich kablach, to ile ma do powiedzenia elektronika ?)

(Ostatnio przetestowałem 4 kable HDMI.)

widzialem kilka z nich i powiem ze jest to pierwszy tv z plaskich ktory sie broni a nawet wiecej - obraz jest "zyletka" niejest "zimny" ma naturalne brawy/kolory, niema "pikselozy" - jakbym kupowal tv to kupilbym LED - od lcd ( przynajmniej tych ktore widzialem ) wole CRT ( ciagle mam 19" CRT monitor NEC - i to pomimo tego ze wolalbym mniejszy/wezszy lcd )

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.