Skocz do zawartości
IGNORED

Kto chciałby się wymienić wzmacniaczem? Kraków


pingwing

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem początkujący w audio, chciałbym zebrać trochę doświadczenia.

 

Mam wzmacniacz HK PM 655. Z opinii jakie znalazłem na jego temat jest to wzmacniacz z dosyć dobrą jakością dźwięku, z dużą ilością solidnego basu, raczej ciemny.

 

Gra on u mnie z Tannoyami M2, które również nie wyrzucają z siebie dużej ilości wysokich częstotliwości, jak chociażby AE Evo 1.

Jako źródło mam DAC msfalcona na TDA1543.

 

Ciekawy jestem, czy jakiś inny wzmacniacz lepiej zgrałby się z monitorami.

 

Dlatego pytam, czy zechciałby może ktoś z Krakowa na około 2 tygodnie wymienić się na wzmacniacz z podobnej półki cenowej (mój HK wart jest około 350-400 zł), tak aby można było porównać wzmacniacze?

 

Pozdrawiam, Przemysław Gierski.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem niegdyś Harman Kardon 670 - aktualnie sprzedany leży u kumpla;] Może on zechciałby się wymienic na przesłuchanie;] Ale kwestia odległości pewnie załatwia sprawę prawda;]?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Witam

 

Jeżeli temat dalej aktualny, to mogę wymienić swoją poczciwą diorę ws 504 na Twojego wzmaka , tak na tydzień . U mnie Diora napędza kolumny B&W 603 s1. Nie mam również niestety zbyt dużego doświadczenia. Chętnie posłucham czegoś nowego . Mieszkam w Krakowie , Zapraszam na odsłuch

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta dyskusja przypomina mi taksowkarskie brednie o tym, dlaczego mercedes zawsze bedzie lepszy od opla i dlaczego nigdy kumplowi nie przyznam sie, ze myslalem o fiacie. wyluzujcie i cieszcie sie prawdziwym audio - takim, ktore wam sie podoba i nic nie musicie udowadniac.

zapraszam zatem na audiolifestyle.blogspot.com. luzik, zadnych przymusowych ruchow, pelna dowolnosc, radosc muzyki i zero napinania dupki, co jest charakterystyczne dla tego i nie tylko forum. indzoj, jak mowia w marokko!

na marginesie: chetnie sie wymienie swojom starom zonkom. ma juz 27 lat, bym chcial zeby ona miala 19. bardzo prosze audiofilow o pozytywny odzew.

audiolifestyle.blogspot.com

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.