Skocz do zawartości
IGNORED

Odtwarzacze DVD z najlepszym dzwiekiem stereo (uzywane na dzien dzisiejszy XI.2009 rok)


futu

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie przymierzam sie do kupna odtwarzacza DVD do mojej wiezy - moj zestaw to wzmacniacz Pioneer A505(w planach wymiana) + glosniki DIY na VIFACH 16cm + wysokie VIFY juz zapomnialem modeli ale niewazne

 

plyty CD slucham na odtwarzaczu CD Pioneera, a do MP3 mialem odtwarzacz DVD Yamaha do wczoraj - bo padl mi laser

 

 

wiec teraz chce kupic odtwarzacz DVD = jedyny wyznacznik to jak najlepszy odczyt muzyki glownie MP3 bede sluchal

 

prosilbym nie sugerowac zebym konwertowal muzyke na audio i do odtwarzacza wrzucal itp rzeczy - po prostu majac odtwarzacz DVD i CD okolo 80% sluchalem DVD z MP3

 

tak jakosciowo byl sporo slabszy od CD ale muzyka powodowala pomimo ze bas byl nedzny i za malo szczegolow ostro ta jamacha grala (model S530)

 

 

wiec z mojego doswiadczenia wiem ze wiekszosc slucham MP3 pomimo ze lubie dobra jakosc dzwieku - czasem sobie wlazce audio i poslucham a tak to przesluchauje jakies nowosci albumow w mp3 albo popularna muzyke itd

 

 

wniosek - musze kupic do sprzetu stereo odtwarzacz DVD - liczy sie tylko dzwiek

cena jaka moge wydac to za UZYWANY na ALLEGRO okolo 400zl ( w przypadku jakis szczegolnie dobrych modeli to troche moge dolozyc ale skupmy sie na okolo 400 zl za uzywany sprzet odtwarzajacy mp3) - lubie szzegolowy dzwiek i dosc mocny bas - ale przejzystosc szczegoly itp sa decydujace

 

pozdrawiam i licze na pomoc, w razie niejasnosci bede dopisywal:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>>>ale skupmy sie na okolo 400 zl za uzywany sprzet odtwarzajacy mp3>>>>

 

W tej cenie każdy dvd zagra tak samo mp3. czyli słabo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mojego doswiadczenia wiem ze jednak rozna jakosc maja rozne odtwarzacze - testowalem grundic manta itp sprzety i moj stary DVD - i kazdy gral inaczej a ta moja Yamaha grala najlepiej wiec nie zgadzam sie

 

mozesz napisac w wyzszej cenie nic sie nie stanie chociaz czekam na osoby ktore po prostu sluchaly roznych odtwarzaczy i moga cos polecic

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny czy to mozna nabyc w Polsce,

odtwarzacze OPPO sa bardzo wysoko cenione za ich jakosc odtwarzania dzwieku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam i polecam Pioneer DV-400. Podobnie jak Ty słucham dużo muzyki MP3 (duży plus - DVD ma wejście na pendriva). DVD ma ponadto korektor - można dostosować dźwięk do własnych upodobań. Jakość wykonania, niezawodność i cena to także mocne strony tego DVD. Aktualnie produkowana jest kolejna wersja o numerze 410 - podobno to samo tylko w innym opakowaniu - sprzęt nowy z gwarancją.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zależy Ci specjalnie na wyjściu HDMI i wyjście komponent + progresywne skanowanie zadowoli Cię pod względem wizyjnym (moim zdaniem rewelacyjny obraz) to pod względem ilości i jakości basu a przy tym szczegółowej góry zdecydowanie polecam Denon DVD 2200, swego czasu jakieś pół roku temu widziałem taki na allegro coś około 5 stówek. Posiadam taki odtwarzacz i osobiście uważam, że chyba żaden z dzisiejszych w cenie do 3kzł nie jest w stanie mu dorównać obrazem i dźwiękiem. Jako nowy kosztował mnie 5 tysięcy bez złotówki. Jeśli chodzi o jakość dźwięku z mp3 to nieznacznie odbiega od CD i jest to zależne jak skompresowany jest plik. No i jak zakupisz ten odtwarzacz to możesz też pokusić się o odsłuch wielokanałowy z SACD moim zdaniem rewelacyjnie podawany jak na tej klasy odtwarzacz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie wybiore cos z denona -tego modelu co polecales nie ma jak na razie ale bede szukal cos z serii 2xxx mysle ze wystarczy mi w zupelnosci - test z audio modelu 2800 zdecydowal - teraz tylko znalezc uzywany i tanio sprzedawany model z sreii 2xxx - powinienem sie zmiescic w cenie okolo 400 zl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do słuchania Mp-3 to polecam Panasonic S-35 gra naprawdę rewelacyjnie Dostaniesz go za 100zł. Pioneera sobie odpuść bo nie można sobie bezpośrednio włączyć np. 70 utworu. a w Panasonicu naciskasz 7 i 0 i gra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

futu

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Denon z linku powyżej to zdecydowanie dobra propozycja no i za śmieszne pieniądze, co do Panasonica S-35 to był mój pierwszy odtwarzacz dvd jak na rok 2003 i budżetową półkę to całkiem przyzwoity no ale do Denona 2900 a nawet 2200 bo tu miałem bezpośrednie porównanie to "Panasowi" brakuje lat świetlnych do jeśli chodzi o prezentację sceny, basu i szczegółów w muzyce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 25

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.