Skocz do zawartości
IGNORED

Odtwarzacze DVD z najlepszym dzwiekiem stereo (uzywane na dzien dzisiejszy XI.2009 rok)


futu

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie przymierzam sie do kupna odtwarzacza DVD do mojej wiezy - moj zestaw to wzmacniacz Pioneer A505(w planach wymiana) + glosniki DIY na VIFACH 16cm + wysokie VIFY juz zapomnialem modeli ale niewazne

 

plyty CD slucham na odtwarzaczu CD Pioneera, a do MP3 mialem odtwarzacz DVD Yamaha do wczoraj - bo padl mi laser

 

 

wiec teraz chce kupic odtwarzacz DVD = jedyny wyznacznik to jak najlepszy odczyt muzyki glownie MP3 bede sluchal

 

prosilbym nie sugerowac zebym konwertowal muzyke na audio i do odtwarzacza wrzucal itp rzeczy - po prostu majac odtwarzacz DVD i CD okolo 80% sluchalem DVD z MP3

 

tak jakosciowo byl sporo slabszy od CD ale muzyka powodowala pomimo ze bas byl nedzny i za malo szczegolow ostro ta jamacha grala (model S530)

 

 

wiec z mojego doswiadczenia wiem ze wiekszosc slucham MP3 pomimo ze lubie dobra jakosc dzwieku - czasem sobie wlazce audio i poslucham a tak to przesluchauje jakies nowosci albumow w mp3 albo popularna muzyke itd

 

 

wniosek - musze kupic do sprzetu stereo odtwarzacz DVD - liczy sie tylko dzwiek

cena jaka moge wydac to za UZYWANY na ALLEGRO okolo 400zl ( w przypadku jakis szczegolnie dobrych modeli to troche moge dolozyc ale skupmy sie na okolo 400 zl za uzywany sprzet odtwarzajacy mp3) - lubie szzegolowy dzwiek i dosc mocny bas - ale przejzystosc szczegoly itp sa decydujace

 

pozdrawiam i licze na pomoc, w razie niejasnosci bede dopisywal:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>>>ale skupmy sie na okolo 400 zl za uzywany sprzet odtwarzajacy mp3>>>>

 

W tej cenie każdy dvd zagra tak samo mp3. czyli słabo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mojego doswiadczenia wiem ze jednak rozna jakosc maja rozne odtwarzacze - testowalem grundic manta itp sprzety i moj stary DVD - i kazdy gral inaczej a ta moja Yamaha grala najlepiej wiec nie zgadzam sie

 

mozesz napisac w wyzszej cenie nic sie nie stanie chociaz czekam na osoby ktore po prostu sluchaly roznych odtwarzaczy i moga cos polecic

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny czy to mozna nabyc w Polsce,

odtwarzacze OPPO sa bardzo wysoko cenione za ich jakosc odtwarzania dzwieku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam i polecam Pioneer DV-400. Podobnie jak Ty słucham dużo muzyki MP3 (duży plus - DVD ma wejście na pendriva). DVD ma ponadto korektor - można dostosować dźwięk do własnych upodobań. Jakość wykonania, niezawodność i cena to także mocne strony tego DVD. Aktualnie produkowana jest kolejna wersja o numerze 410 - podobno to samo tylko w innym opakowaniu - sprzęt nowy z gwarancją.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zależy Ci specjalnie na wyjściu HDMI i wyjście komponent + progresywne skanowanie zadowoli Cię pod względem wizyjnym (moim zdaniem rewelacyjny obraz) to pod względem ilości i jakości basu a przy tym szczegółowej góry zdecydowanie polecam Denon DVD 2200, swego czasu jakieś pół roku temu widziałem taki na allegro coś około 5 stówek. Posiadam taki odtwarzacz i osobiście uważam, że chyba żaden z dzisiejszych w cenie do 3kzł nie jest w stanie mu dorównać obrazem i dźwiękiem. Jako nowy kosztował mnie 5 tysięcy bez złotówki. Jeśli chodzi o jakość dźwięku z mp3 to nieznacznie odbiega od CD i jest to zależne jak skompresowany jest plik. No i jak zakupisz ten odtwarzacz to możesz też pokusić się o odsłuch wielokanałowy z SACD moim zdaniem rewelacyjnie podawany jak na tej klasy odtwarzacz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie wybiore cos z denona -tego modelu co polecales nie ma jak na razie ale bede szukal cos z serii 2xxx mysle ze wystarczy mi w zupelnosci - test z audio modelu 2800 zdecydowal - teraz tylko znalezc uzywany i tanio sprzedawany model z sreii 2xxx - powinienem sie zmiescic w cenie okolo 400 zl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do słuchania Mp-3 to polecam Panasonic S-35 gra naprawdę rewelacyjnie Dostaniesz go za 100zł. Pioneera sobie odpuść bo nie można sobie bezpośrednio włączyć np. 70 utworu. a w Panasonicu naciskasz 7 i 0 i gra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

futu

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Denon z linku powyżej to zdecydowanie dobra propozycja no i za śmieszne pieniądze, co do Panasonica S-35 to był mój pierwszy odtwarzacz dvd jak na rok 2003 i budżetową półkę to całkiem przyzwoity no ale do Denona 2900 a nawet 2200 bo tu miałem bezpośrednie porównanie to "Panasowi" brakuje lat świetlnych do jeśli chodzi o prezentację sceny, basu i szczegółów w muzyce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.