Jump to content
IGNORED

Vampiria ,NFB i takie tam

APY

Recommended Posts

Witam!

Żeby nie zaśmiecać wątków dotyczących zarówno Vampiri jak i NFB założyłem ten temat.Proszę tu wylewać swoje żale i uwagi.

Ja odszedłem od projektu Vampiria ze względu na zbyt szybko następujące po sobie zmiany,przynoszące różne nie zawsze oczekiwane przeze mnie efekty.UWAGA nie robiłem najnowszej wersji tego wzmaka i nie wiem jak gra.Nie będę nawet próbował bo zacząłem się powoli zniechęcać do tego projektu mniej więcej od czasu wprowadzenia regulacji DC.

NFB natomiast jest projektem dopracowanym u mnie ruszył bez problemu.Wiem że pewną niedogodnością jest zakup j-fetów,ale zawsze można dla porównania zbudować opierając się o wersję Phorosa na bipolarach.

Jeśli ktoś ma działającą Vampirię to ma praktycznie wszstko co jest potrzebne do budowy NFB i może sobie bez problemu porównać.Ale trzeba trochę chcieć , żeby sobie wybrać co komu pasuje.

Pozdrawiam.

ps. w tym wątku można do woli pluć jadem :),zalecane pisanie po dwóch trzech piwach :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.