Skocz do zawartości
IGNORED

Vampiria ,NFB i takie tam


APY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Żeby nie zaśmiecać wątków dotyczących zarówno Vampiri jak i NFB założyłem ten temat.Proszę tu wylewać swoje żale i uwagi.

Ja odszedłem od projektu Vampiria ze względu na zbyt szybko następujące po sobie zmiany,przynoszące różne nie zawsze oczekiwane przeze mnie efekty.UWAGA nie robiłem najnowszej wersji tego wzmaka i nie wiem jak gra.Nie będę nawet próbował bo zacząłem się powoli zniechęcać do tego projektu mniej więcej od czasu wprowadzenia regulacji DC.

NFB natomiast jest projektem dopracowanym u mnie ruszył bez problemu.Wiem że pewną niedogodnością jest zakup j-fetów,ale zawsze można dla porównania zbudować opierając się o wersję Phorosa na bipolarach.

Jeśli ktoś ma działającą Vampirię to ma praktycznie wszstko co jest potrzebne do budowy NFB i może sobie bez problemu porównać.Ale trzeba trochę chcieć , żeby sobie wybrać co komu pasuje.

Pozdrawiam.

ps. w tym wątku można do woli pluć jadem :),zalecane pisanie po dwóch trzech piwach :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.