Jump to content
IGNORED

Chamskie i obraźliwe listy od forumowiczów

meloman 62

Recommended Posts

Dzisiaj od forumowicza bruner_ dostałem list na prv. Pozostawiam to bez komentarza - bruner_ sam wystawił sobie świadectwo. Wydaje mi się, że administracja forum powinna zareagować i usuwać konta takich osobników. Oto pełna treść otrzymanego listu:

"> TY sk***ysynu pier**lony

ZABIJĘ CIE,

I TWOJĄ RODZINĘ, GNIDO I SŁUGUSIE ŻYDOWSKI"

najnowsza wiadomość od bruner

wysłałem to do redaktora i paru jego przydupasów - zablokował mnie na tydzień po tym jak skrytykowałem Nobla dla Obamy - jest ten wątek przeczytaj sobie, nic nie zostało usunięte - minęły już trzy tygodnie ale Redaktor mnie nie odblokował - sam powiedz czy nie k**wa?

no to wysłałem mu to na pożegnanie, rezygnuje z brunera

cześć

I kolejny list. Tak się zastanawiam, czy ten typek nie powinien szybko trafić do psychiatryka - może być niebezpieczny dla swojego otoczenia. Wtedy jedynym sposobem byłoby zawiadomienie policji o groźbach karalnych; zwinęliby gościa i zawieźli go na leczenie. Może to jest jakieś rozwiązanie ?

"TY PARSZYWA KANALIO, ZA SZKALOWANIE NARODU POLSKIEGO ZOSTAŁEŚ SKAZANY NA KARĘ ŚMIERCI.

WYROK ZOSTANIE WYKONANY JUTRO."

Kolejny smrodek:

sprzedam | magnetofony

KABLE DO KRĘPOWANIA

KABLE DO KRĘPOWANIA

KABLE DO KRĘPOWANIA WROGÓW, SOLIDNE I WYTRZYMAŁE.

NADAJĄ SIĘ DO WIĄZANIA SWOŁOCZY TYPU ŻYDZI, RUSKIE, NIEMCY I UKRAIŃCY.

WIADOMOŚĆ U ALKA RACHWALDA

cena: gratis

Kontakt:

bruner_ bruner555@o2.pl

wyślij prywatną wiadomość do użytkownika bruner_ »

redakcja@audiostereo.pl

województwo cała Polska

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

mozartini, 1 Lis 2009, 01:51

>Ojej..jakie bidne chłopy..macie pretensje? przejrzyjcie dobrze tematy postów na forum...Jaki poziom

>reprezentujecie? żałosne teksty pełne seksu i żenujących dowcipów..

to jest jedna strona medalu. druga to taka, ze za grozenie w ten sposob chlop moze isc siedziec. pewnie nie ma takiej swiadomosci ale dokladnie tak jest. wystarczy zglosic na policje

pzdrw

soso

paww, 1 Lis 2009, 10:08

>Facet naprawdę może pójść siedzieć, powinien o tym wiedzieć. Redakcja powinna jemu to uświadomić.

Przecież ten osobnik o nicku bruner wysyła groźby karalne do innych użytowników forum. Uważam, że Redakcja powinna, a nawet musi podjąć działania prawne!!!

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.