Skocz do zawartości
IGNORED

klipsch F2, RF-52 coś więcej o nich


se8a

Rekomendowane odpowiedzi

Odwiedzając sklepy "dla idiotów" jak zwykle zaszedłem na dział audio-video i doznałem szoku.

Do ampli Onkyo 507 podłączony był zestaw kolumn KLipsch F2.

Dzwięk jaki się z nich wydobywał od razu mnie przyciągnał, pogrzebałem w ustawieniach ampli ( tez mam onkyo wiec chwila moment i mialem czyste stereo ), powyłączałem korekcje itp itd, wsłuchuje się i nie mogę uwierzyć, że te kolumny tak grają !! i to w połączeniu z amplitunerem, który szczerze mówiąc robił z nimi co chciał i to na takich poziomach głośności ze w całym sklepie było słychać.

Dzwięk bym opisał jako niesamowicie dynamiczny, bardzo otwarty, niesamowicie szczegółowy i te krystalicznie czyste i bogate wysokie tony. Średnica w normie na pewno nie była podbita, bas za to super, szybki, impulsywny ale nie twardy i żadnych buczeń czy turbulencji z bassreflexu.

Aha i nie był to dzwięk ostry ani męczący jak nie którzy piszą, żadnych ostrości nie ma.

Te kolumny rozjechały pod względem dzwięku jak dla mnie wszystkie pozostałe będące na sklepie: Heco, Jbl, Canton, Magnat, Wharefedale, nie mówiąc o M-audio, czy Taga.

Sprawdzam w domu na stronie Klipscha i faktycznie czytam o wysokiej skuteczności co jest prawdą bo już przy niskim poziomie glośności grają super.

Byłem tak zajarany że gotów byłem wyciągnać karte i je zakupić, poważnie.

 

Nie udało mi się na tomiast nigdzie znaleźć jakiegoś testu, zdjęć wnętrza, zwrotnicy, głośników itp.

 

Moglibyście się podzielić swoimi spostrzeżeniami odnośnie tych kolumn, może jakieś linki do zdjęć "rozbieranych" tych kolumn, testów, bo przegrzebałem forum i nic nie znalazłem.

Poniżej owe kolumny:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.