Skocz do zawartości
IGNORED

NOWY SLAYER


thon022

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś premiera nowej, 10-ej studyjnej płyty Slayera - "World Painted Blood".

 

Utwór Psychopathy Red z tego albumu, zagrany na żywo :

 

 

Ktoś słuchał już tej płyty? Jakie wrażenia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajna płyta.Lepsza od ostatniej.Chyba ostatnia.Tom Araya troche nie wyrabia ale jest naprawde OK.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Grundig High Fidelity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę już się osłuchałem. Płytka fajna, różnorodna, ciekawa. Jeszcze bardziej w starym stylu, niż Christ Illusion. Tyle, że niczym nie zachwyca szczególnie. Wysoki poziom, ale bez fajerwerków. Christ Illusion jakoś mi bardziej podeszło. Generalnie podobny poziom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze z całej płyty jest to nagranie:)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mzawek, 3 Lis 2009, 17:49

 

>Nawet fajna płyta.Lepsza od ostatniej.Chyba ostatnia.Tom Araya troche nie wyrabia ale jest naprawde

>OK.

Koncertowo może już nie, ostatni raz Sleja widziałem już dość dawno, ok 3 lata temu więc nie wiem jak jest teraz, na płycie jest wszystko tak jak być powinno, w którym momencie agent Tomek nie wyrabia? ;). Dla mnie jest to płyta lepsza od CI, poza tym Slayer nigdy poniżej wysokiego poziomu nie schodzi. Fanatykom nie muszę tej płyty polecać, inni myślę, że po wysłuchani jej będą zadowoleni i to bardzo.

Na dzień dzisiejszy w moim rankingu jest to płyta roku.

Tom ponoć myśli od zakończeniu kariery ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem na www.empik.pl w wersji winylowej i odbieram w piątek. Zamówiłem w ciemno więc cieszę się że macie pozytywne opinie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za OT, ale znacie nową płytę IMMORTAL? Dobra?? O ta

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również przeproszę za OT, ale - choć jestem też pod wrażeniem NOWEGo SLAYERA - zaczyna mnie wk... że tak się afiszujemy tą czcionką w tytule z naszym przeżyciem muzycznym jakby było ważniejsze od przeżyć innych uczestnikow forum

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ricardozamora, 4 Lis 2009, 22:21

 

>Przepraszam za OT, ale znacie nową płytę IMMORTAL? Dobra?? O ta

>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Daje radę, jest to powrót norwegów do formy. Luźne skojarzenia z Bathory, dobra produkcja, myślę że się nie zawiedziesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bertrand - dzięki:))) Właściwie znam tylko Sons of Northern Darkness, także nie znam Immortal naprawdę.

Jakew - e tam, czepianie się z tą czcionką. Nadinterpretujesz wg mnie, że duża czcionka = afirmowanie (czy jak tam to nazwać) na tle innych tematów :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwór "Americon" z nowej płyty Slayera był dziś w Trójce o 10.50. Jako ballada. :) Chyba nawet można głosować na niego do Listy Przebojów Trójki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Jakew

 

Hańba Ci :D Nie bądź taka mimoza. Tak jakbyś od wczoraj był na tym forum...

 

Slayer i ballada - ?? Posłuchałem, ale na szczęście o rzeczy typu Nothig Else Matters nie ma mowy ;D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu doczekałem się świetnego wydawnictwa z obozu Slayer do którego chce się wracać. Jakoś nigdy nie mogłem przebrnąć bez "bólu" przez płyty, które się ukazały po "Season...." Myślałem poprzednim razem, że powrót Lombardo coś zmieni, ale po wysokim poziomie nic ponadto nie spowodowało zainteresowania. Tym bardziej cieszy, gdyż "konkurencji" w postaci Megadeth nieszczególnie udała się płyta - "Endgame", gdzie właściwie pierwsza cześć jest strawna dzięki świetnym i licznym solówkom.

;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nothing Else Matters to akurat wspaniały kawałek- dziwna ta Twoja ironia.

Natomiast spotkała mnie przykra niespodzianka- dostałem maila że zamówiona wersja winylowa będzie moja dopiero za tydzień, może ktoś już słuchał z czarnej płyty ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nothing Else Matters to akurat wspaniały kawałek- dziwna ta Twoja ironia.

Natomiast spotkała mnie przykra niespodzianka- dostałem maila że zamówiona wersja winylowa będzie moja dopiero za tydzień, może ktoś już słuchał z czarnej płyty ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Endgame jest nie tyle nieudane, co trochę za bardzo się Dave zapędził. Miało być w starym stylu no i jest, ale w tym czadzie za mało jest treści, a za dużo popisów. Ale z drugiej strony ja na (prawie) taką płytę czekałem, więc jestem z niej bardzo zadowolony i nie mogę się uwolnić od tej muzyki. Szczególnie genialne jest 44 Minutes, ale też np. otwierająca para Dialectic Chaos/This Day We Fight niszczy mocą, coś wspaniałego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 23

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.