Skocz do zawartości
IGNORED

Kable po raz kolejny


PM81

Rekomendowane odpowiedzi

Przez kilka dni poszukiwałem na forum opini pomocnych w wyborze kabli ale jakoś nie za wiele znalazłem.

Szukam neutralnych kabli, najlepiej jeżeli nie będą preferowały żadnego zakresu, ale powinny być detaliczne. Obecny zestaw Ampifon WT40II i Piega C8ltd (koaksjalna wstęga średnio-wysokotonowa, oraz aluminowe niskotonowe). Obecnie podłączone na pożyczonych z drugiego zestawu oehlbachach twinmix two.

Jak narazie moje typy to sonus oliva lub audionova quasarus active, moze cos z vdh. Budżet - raczej nie wiecej niż 2k pln.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

mam wrażenie, że Twoje oczekiwania może spełnić Argentum. Być może uda się je kupić z drugiej ręki w ramach założonego budżetu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, abyś uzyskał Kolego satysfakcjonującą Cię odpowiedź. Kable to rzecz subiektywna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable polecam o przekroju 2,5 mm kw. z przyzwoicie czystej miedzi. Piega są trudnymi kolumnami (impedancja na basie spada nawet do ~3 Ohm) więc dziwne że napędzasz je lampą. Daj może tego swojego amplifiona tylko do sekcji wysokotonowej a na bas może jakiś mocny tranzystor ? ... choć wymagać od lampy transparentności ... te wzmaki mają barwić pod gust a nie być transparentne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.