Skocz do zawartości
zwisu123

Spendor Club

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Funkcję HT bypass ma Hegel H100 i każdy model wyżej (H80 też ale po przepięciu zworki wewnątrz jak pamiętam). Niesety nie wiem jak on się zgra ze Spendorami  - osobiście jestem ciekaw i chętnie bym takiej konfiguracji posłuchał - H100 jest w dyspozycji w okolicy Bydgoszczy /Torunia  . Po przeczytaniu testu spodobały mi się S8e.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 27.02.2019 o 11:42, jacmos napisał:

Cześć. Funkcję HT bypass ma Hegel H100 i każdy model wyżej (H80 też ale po przepięciu zworki wewnątrz jak pamiętam).

Hej, dzięki.

A co sądzicie o połączeniu Spendor (nowych serii) ze elektroniką Yamahy, mam tu na myśli względnie nową linie A-S2100 (ponoć bardzo dobry wzmacniacz). Czy koś miał okazję tego posłuchać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.chcialem zapytać czy ktoś z  was  spotkał się z modelem ST STATMEN  CARBON?????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Też jestem użytkownikiem SP2/3. Gra to u mnie z Romulusem V3. Powinienem bardziej powiedzieć, grało. Najpierw w romulusie po 20 latach opaliły się rezystory.  Po wymianie , próbując dopasować ich wartość ,( czy miało to z tym związek czy nie , tego nie wiem) dosyć, że przestał grać wysokotonowy w spendorach. No i teraz, czy ktoś już wymieniał u siebie tweetery. Do kupienia są D2010/851300 moje mają 85134. Spendor nie odpowiada a Scan Speak nabrał wody w usta. No i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
5 godzin temu, j1arek napisał:

moje mają 85134

Jaki jest rok prod. kolumn? Wrzuć zdjęcie naklejki z tego głośnika.

Edytowane przez jbmar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem je w 1997. Już mam pełną wiedzę jeżeli chodzi o stanowisko producenta głośników i kolumn. Nikt nie puści pary z ust. Spendor przez przedstawiciela poinformował mnie że może sprzedać za 740 plus koszty przesyłki, ale nie będzie wyglądał jak mój (czarna gąbka z napisem spendor) a w skrócie tak jak na półce w sklepach. Więc za tyle to kupię w sklepie parę i na płytę zostanie.

SP.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy okazji, ma ktoś może dostęp do schematu Romulusa v3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
On 2/28/2019 at 5:24 PM, Ronaldo9 said:

Witam.chcialem zapytać czy ktoś z  was  spotkał się z modelem ST STATMEN  CARBON?????

Nikt w klubie spendor nie wie nic o modelu STATMENT????????poważnie???Nikt nic????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi