Jump to content
IGNORED

Jaki zestaw do 900zł ??


Mzk

Recommended Posts

Witam.Od jakiegoś czasu czytam to forum i odkładam kasę.Już miałem swoje typy i miałem kupować monitory aktywne po nowym roku.Niestety sprzęt padł już teraz i muszę kupić coś na szybko do 900zł.Zapewne wszystko jest do wyczytania na forum,ale tu też mam problem...mam teraz obronę i przez najbliższy miesiąc nie mam czasu siedzieć i czytać :( A miesiąc bez muzyki mnie po prostu zabije.Stąd ogromna prośba do Was - pomóżcie.

1.Manta V3 ,chyba że warto dołożyć do Manty V5 ?

2.A może lepiej rozejrzeć się za jakimiś kolumnami i tranzystorowcem? Co byście mogli polecić ?

3.Ta opcja jest ostatecznością,przemęczyć się trochę,dołożyć i kupić ALESIS M1 Active MK2.Kwestia czy warto ?

 

Zródło : EMU 1212M.Pokój ma 19m2 ze skosem.Preferencje muzyczne : ogólnie lubię wokale i ambientowe kawałki, ale techno i bas też ma dla mnie duże znaczenie.Ogólnie słuchałem Manty V7,ładnie to gra tylko trochę jakby mało basu miała,ale może dlatego że odsłuch był w kiepskich warunkach bardzo.

Link to comment
Share on other sites

Jak nie masz nic sensownego do napisania i nie chcesz pomóc to się po prostu nie udzielaj. Takie pouczanie mnie nie ma sensu bo czytanie zawsze się przydaje choćby po to żeby poszerzyć wiedzę na przyszłość i już spooro czasu poświęciłem czytając o monitorach i słuchawkach, ale teraz mam sytuacje kryzysową.Sprzęt mi padł i nie mam czasu siedzieć po parę godzin dziennie wertując fora i porównując często sprzeczne informacje użytkowników,a tak zajrzałbym do wątku i być może przeczytał czyjąś poradę.Nagle jestem zmuszony kupić coś w pułapie do 900zł a nie robiłem wcześniej rozeznania w sprzęcie do tej kwoty.

Link to comment
Share on other sites

Dobra już się nie wysilaj,widzę wątki lampa atakuje low-end i inne,szkoda tylko że nie mam czasu na ich czytanie w tym momencie,liczyłem na prostą poradę,albo choć nakierowanie,ale na tym forum nie można na to liczyć ? Temat do zamknięcia

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.