Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki zestaw do 900zł ??


Mzk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Od jakiegoś czasu czytam to forum i odkładam kasę.Już miałem swoje typy i miałem kupować monitory aktywne po nowym roku.Niestety sprzęt padł już teraz i muszę kupić coś na szybko do 900zł.Zapewne wszystko jest do wyczytania na forum,ale tu też mam problem...mam teraz obronę i przez najbliższy miesiąc nie mam czasu siedzieć i czytać :( A miesiąc bez muzyki mnie po prostu zabije.Stąd ogromna prośba do Was - pomóżcie.

1.Manta V3 ,chyba że warto dołożyć do Manty V5 ?

2.A może lepiej rozejrzeć się za jakimiś kolumnami i tranzystorowcem? Co byście mogli polecić ?

3.Ta opcja jest ostatecznością,przemęczyć się trochę,dołożyć i kupić ALESIS M1 Active MK2.Kwestia czy warto ?

 

Zródło : EMU 1212M.Pokój ma 19m2 ze skosem.Preferencje muzyczne : ogólnie lubię wokale i ambientowe kawałki, ale techno i bas też ma dla mnie duże znaczenie.Ogólnie słuchałem Manty V7,ładnie to gra tylko trochę jakby mało basu miała,ale może dlatego że odsłuch był w kiepskich warunkach bardzo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz nic sensownego do napisania i nie chcesz pomóc to się po prostu nie udzielaj. Takie pouczanie mnie nie ma sensu bo czytanie zawsze się przydaje choćby po to żeby poszerzyć wiedzę na przyszłość i już spooro czasu poświęciłem czytając o monitorach i słuchawkach, ale teraz mam sytuacje kryzysową.Sprzęt mi padł i nie mam czasu siedzieć po parę godzin dziennie wertując fora i porównując często sprzeczne informacje użytkowników,a tak zajrzałbym do wątku i być może przeczytał czyjąś poradę.Nagle jestem zmuszony kupić coś w pułapie do 900zł a nie robiłem wcześniej rozeznania w sprzęcie do tej kwoty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra już się nie wysilaj,widzę wątki lampa atakuje low-end i inne,szkoda tylko że nie mam czasu na ich czytanie w tym momencie,liczyłem na prostą poradę,albo choć nakierowanie,ale na tym forum nie można na to liczyć ? Temat do zamknięcia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.