Jump to content
IGNORED

monitorki pod denon pma 560. mały pokój


barigotic

Recommended Posts

Witam. od jakiegoś czasu rozglądam się za monitorami do mojego pokoju 2x3m. będą one grały pod denonem pma 560. muzyka jakiej słucham to głównie funky, hip-hop, jazz, new groove, trochę elektroniki, muzykę filmową. generalnie zróżnicowanie ale z naciskiem na dwa pierwsze gatunki. od dźwięku oczekuje żeby był wyrazisty bas, nie tłuczący i nie męczący ucha. średnica i góra powinny brzmieć elegancko. nie jestem audifilem oraz nie miałem większych możliwości odsłuchowych. szukam monitorów z przednim bass reflexem ale jeśli macie do polecenia coś z zamkniętą skrzynią to słucham. źródłem dźwięku będą adaptery, ale podłączone pod mikser czyli dźwięk będzie szedł z miksera, oraz iPod. budżet nie jest powalający co zresztą widać po moich propozycjach... to co mi wpadło w oko to:

tannoy mercury f1

canton fonum 250

onkyo d-052ax

Wharfedale Diamond 9.2

AUDIO BRONZE B2

 

co byście z tego polecili i dlaczego. jeśli macie inne propozycje to chętnie wysłucham Smile z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.