Jump to content
IGNORED

Denon DVD-2930 - problem z czytaniem płyt CD


Waldek1968

Recommended Posts

Niedawno miałem okazję kupić używane DENON DVD-2930. Po podłączeniu okazało się, że nie wczytuje kilku moich płyt CD (oczywiście chodzi o oryginalne płyty CD). Następnego dnia już czytał niektóre z nich, ale nadal z niektórymi miał problem. Po włożeniu płyty "mielił" i "mielił" i nie dał rady wgrać. O wczytaniu płyt CD-R można było tylko pomarzyć. Mój poprzedni odtwarzacz, czyli DENEN DVD-1920 nie miał problemów z żadnymi płytami jakie posiadam (DVD, DVD-R, CD i CD-R). Słyszałem pogląd, że im wyższy model tym moze mieć większe problemy z czytaniem niektórych formatów. Sam nie wiem, czy to prawda, czy można to włożyć między bajki. Wydaje mi się, że bardziej prawdopodobnym jest, że kupiony odtwarzacz DENON DVD-2930 miał przykurzoną optykę lub inną usterkę. Udało mi się go zwrócić, ale dylemat pozostał. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?

Denon PMA 2010AE+DCD 1510AE; Sonus Faber Sonetto III

Link to comment
Share on other sites

witam,

przepraszam za podpięcie, ale nie chciałem zakładać nowego postu. mam pytanie, otóż na ebayu jest do sprzedania Denon DVD-2930CI Multiformat DVD Player za niecałe 170 euro. jest to pewnie wersja na rynek amerykański, a pytanie brzmi czy jest możliwe używanie go u nas w kraju, mam na myśli różnice napięć oraz regionalność. dzięki za odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Witam, nie jesteś pierwszy z tym modelem denona, było już kilka razy na forum o tym że poszczególne modele 2930 mają problem z odczytem innych płyt niż DVD, ja również się nad tym modelem zastanawiałem ale wybrałem 1940. Byłem w 2 salonach w Warszawie próbując ich możliwości i co się okazało że każdy model 2930 miał problem z odczytem jakiejś płyty poza DVD. Mocno się zawiodłem dlatego sprawdziłem niższy model 1940, na nim śmigały wszystkie płyt jakie miałem począwszy od Divx-ów na CD-r, DVD-r +,-, po nagrywane audio. Po włożeniu orginalnych płyt DVD DENONEK pokazał swoją prawdziwą klase, do dzisiaj jestem z niego bardzo zadowolony. Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.