Skocz do zawartości
IGNORED

Denon DVD-2930 - problem z czytaniem płyt CD


Waldek1968

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno miałem okazję kupić używane DENON DVD-2930. Po podłączeniu okazało się, że nie wczytuje kilku moich płyt CD (oczywiście chodzi o oryginalne płyty CD). Następnego dnia już czytał niektóre z nich, ale nadal z niektórymi miał problem. Po włożeniu płyty "mielił" i "mielił" i nie dał rady wgrać. O wczytaniu płyt CD-R można było tylko pomarzyć. Mój poprzedni odtwarzacz, czyli DENEN DVD-1920 nie miał problemów z żadnymi płytami jakie posiadam (DVD, DVD-R, CD i CD-R). Słyszałem pogląd, że im wyższy model tym moze mieć większe problemy z czytaniem niektórych formatów. Sam nie wiem, czy to prawda, czy można to włożyć między bajki. Wydaje mi się, że bardziej prawdopodobnym jest, że kupiony odtwarzacz DENON DVD-2930 miał przykurzoną optykę lub inną usterkę. Udało mi się go zwrócić, ale dylemat pozostał. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon PMA 2010AE+DCD 1510AE; Sonus Faber Sonetto III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

przepraszam za podpięcie, ale nie chciałem zakładać nowego postu. mam pytanie, otóż na ebayu jest do sprzedania Denon DVD-2930CI Multiformat DVD Player za niecałe 170 euro. jest to pewnie wersja na rynek amerykański, a pytanie brzmi czy jest możliwe używanie go u nas w kraju, mam na myśli różnice napięć oraz regionalność. dzięki za odpowiedzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bone13 możesz ale musisz kupic transformator zasilający 110 na 230v. Koszt uzależniony od mocy. A tak na dobrą sprawę to te nowsze dvd denona to jakieś usterkowe chyba są. Sporo ludzi narzeka na odczyt po kilku latach użytkowania. ;(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak do tematu Panowie?

 

Poza tym kupiłem inny egzemplarz DENON DVD-2930 i ten odtwarza bezproblemowo wszystkie CD,a nawet CD-R. Chyba miałem rację twierdząc, że z tamtym odtwarzaczem było coś nie tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon PMA 2010AE+DCD 1510AE; Sonus Faber Sonetto III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie jesteś pierwszy z tym modelem denona, było już kilka razy na forum o tym że poszczególne modele 2930 mają problem z odczytem innych płyt niż DVD, ja również się nad tym modelem zastanawiałem ale wybrałem 1940. Byłem w 2 salonach w Warszawie próbując ich możliwości i co się okazało że każdy model 2930 miał problem z odczytem jakiejś płyty poza DVD. Mocno się zawiodłem dlatego sprawdziłem niższy model 1940, na nim śmigały wszystkie płyt jakie miałem począwszy od Divx-ów na CD-r, DVD-r +,-, po nagrywane audio. Po włożeniu orginalnych płyt DVD DENONEK pokazał swoją prawdziwą klase, do dzisiaj jestem z niego bardzo zadowolony. Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.