Skocz do zawartości
IGNORED

Furukawa La skala - znacie ten kabelek głośnikowy?


jary7

Rekomendowane odpowiedzi

Używałem go chyba ze dwa lata,obecnie korzystam z usług modelu niższego Aida.LaScalę byłem zmuszony sprzedać ponieważ po zmianie stolika i wzmacniacza kabel okazał się...za krótki.Było to jedynym powodem sprzedaży.Porównywany przeze mnie z wieloma kablami z podobnych okolic cenowych (~500zł/m) jak dla mnie nie miał konkurencji.Mimo słabego (prawie żadnego) marketingu cieszący się uznaniem wśród użytkowników,nie produkowany już i niezwykle trudno dostępny z drugiej ręki,a jeżeli już się gdzieś pokaże to w cenie jak kiedyś za nowy lub jedynie nieznacznie tańszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do La Scali podchodziłem dwa razy. W moim lampowym systemie dawał bardzo doładowany, energetycznie dynamiczny i "gruby" przekaz. Dla mnie za bardzo jednak "podrasowany" na basie, ogólnie za duży. W systemie pozostał Kondo KSL -SPC dający mniejszy i bardzie zrównoważony przekaz, z podobną detalicznością i niegorszą barwą oraz przestrzenią. W systemach o odmiennej charakterystyce brzmienia, szczególnie tranzystorowych efekt jaki wnosi La Scala może być jeszcze bardziej interesujący.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Pomnij, że sąd laika, gdy mówi o dziele

O dziele mówi mało; o laiku – wiele!”

— Henryk Elzenberg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Włsnie czeka na ten kabelek ( oczywiście z rynku wtórnego ) mam nadzieje, że wpasuje sie miedzy Pentagonem a Dali Grand Coupe.

Dzieki za wpisy do mojego postu.

Pozdrawiam.

Janusz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.