Skocz do zawartości
IGNORED

Schematy łączenia poprzez HDMI oraz funkcjonalność DisplayPortu z HDMI


Matheo

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni... Mam dwa pytania/zagadnienia:

 

1.Pewnie było ale w setkach miejsc w formie mało przejrzystej - Mając DVD, Amplituner KD oraz TV LCD jak należy podłączyć okablowanie HDMI? Opieram sie na modelach YAMAHA DVD 663, które podobno upskaluje obraz do 1080i, YAMAHA RX-V765, która posiada również skaler i podobno takie coś jak deinterlacer oraz TV z HDMI - Sony KDL-40W4500. Czy mozna łącząc DVD z Ampli "puśćić" po HDMI zarówno dźwięk jak i obraz a TV przyłączyć do Ampli? I czy ma to sens?

 

2.Właśnie zakupiłem notebooka z czymś takim jak DisplayPort - wyczytałem, że mimo zapowiedzi, że nie będzie można pogodzić tego standardu z HDMI - powstały przejściówki z DP do HDMI. Czy ktoś z Was "wyrzucał" już obraz a może nawet dźwięk i obraz poprzez Display Port na TV? Puszczając np DivXy ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.