Skocz do zawartości
IGNORED

fotki z Audio Show 2009


pershuasion

Rekomendowane odpowiedzi

kondrax, 8 Lis 2009, 09:39

>Panowie więcej fotek prosimy, dla tych co nie byli :D

 

Wiadomo, je się oczami :-) Dołączam się do prośby kondraxa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tadeo, 8 Lis 2009, 11:36

 

>Wrzucajcie te foki .

 

Jakieś foczki hostessy były? :-)

Też można wklejać...

 

Wrzucajcie te fo(t)ki .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na AS jedzie sie po to by posluchac zestawow ewentualnie to co wpadnie w oko podkreslam wpadnie w oko zrobic zdjecie i tyle..

 

Irytujace jest to jak podczas odluchu wpada koles z mniej lub bardziej wypasiona lustrzanka i "wali" serie zdjec z roznych ujec sprawdza czy dobrze wyszly - caly czas przy tym zaslaniajac swoim laskawym tylkiem jedna z kolumn nie zwaracajac uwagi ze ktos slucha."Ok zdjecia wyszly dobre" i z usmiechem na twarzy wyskakuje z pokoju zeby dokladnie ta sama sytuacje powtorzyc w kolejnym.

 

Jesli juz zejdzie z lini dzwieku trafia sie kolejny "paparazzi" i robi dokladnie to samo...

No opamietajcie sie.. Rozumiem ze kazdy chcialby miec jakas pamiatke zrobic zdjecie ale uszanujcie tych co przyszli jednak posluchac zestawow..

 

Sam mialem aparat ale patrzac na ta "dzicz" stwierdzilem ze nawet nie bede go wyjmowal. Nie bede znizal sie do tego poziomu, dam posluchac innym bo i tak te zdjecia ktore ja zrobie to dokladnie te same ujecia a moze nawet lepsze (z racji nie najlepszego posiadanego aparatu) obejrze na lamach portali poswieconch tematyce Hi-fi

 

To tyle w kwesti zdjec...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze jest to ze ci wlasnie foto skoczki potrafia okreslic jak sprzet gra po wygladzie, moze pozniej czerpia lepsza radosc z ogladania a nie z muzyki:)

sam znam paru co to kupili sprzet bo recenzja dobra byla a i wyglad pierwsza klasa:))

wspolczuje takim ludzia....

ide posluchac swojego brzydkiego zestawu:))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba pozamykać te kolorowe pisemka o audio. Tak warunki odsłuchowe zaiste idealne, cisza, izolacja, brak ruchu tłuszczy. Po co ludzie chodzą do filharmonii jak najlepiej się słucha na Audio Show 2009 :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audio Show to chyba ostatnie miejsce do odsłuchów sprzętu ,to jest wystawa ,można sobie poogladać , ew. sfotografować :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tadeo, 8 Lis 2009, 14:16

 

>Audio Show to chyba ostatnie miejsce do odsłuchów sprzętu ,to jest wystawa ,można sobie poogladać ,

>ew. sfotografować :-)

 

Gdyby tak bylo to wystawcy wogole by plyt nie wlaczali na swoich sprzetach bo po co? Skoro ludzi tylko przyszli obejrzec i sfotografowac...

 

To nie Auto targi w Genewie ze tylko sie oglada... :) bez urazy tadeo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarno biało... ?

 

Można i to i to, a warunki tam są lepsze do oglądania niż słuchania. Wiele sprzętu ma dużą urodę techniczną i nie tylko, chyba że Lunatic tego nie zauważasz.

 

Nic nie szkodzi, żę ktoś lubi jak sprzęt TEŻ wygląda. A to skąd? :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pier**licie bez sensu, ludzie chcieli z 5 fotek zobaczyć a dyskusja nikomu nie potrzebna się zrobiła i umoralnianie innych co i jak powinni robić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Moja strona audio - kondrax.mayhem.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość masza1968

(Konto usunięte)

Tak sobie wczoraj przesiadywałem w różnych pokojach ze sprzętem i starałem się słuchać co dany zestaw sobą reprezentuje. W każdym z pomieszczeń, które uznałem za warte uwagi(w miarę możliwości) starałem się spędzić kilka minut. W trakcie tych kilku minut prawie w każdym pokoju zrobiono z 300 000 zdjęć. Nie licząc zawodowych fotografów robiących fotki do pisemek, dręczy mnie co rok jedno zasadnicze pytanie!

 

Po kiego ch... wafla są komuś potrzebne te zdjęcia? Wklei sobie do albumu rodzinnego czy odpali wieczorem komputer i będzie się nad nimi mocował z Fredem?

Możecie mnie oświecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak, wywalamy tu wszystkie zdjęcia z forum. Zostawiamy ew. gifki ze schematami pcb itp. Procent z oszczędności na transferze do mojej kieszeni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na te zdjęcia czekają tysiące ,które nie były na A.S.

Muszą wiedzieć co mają mysleć i co kupić i jakie są trendy :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pershuasion, 8 Lis 2009, 14:33

 

>Można i to i to, a warunki tam są lepsze do oglądania niż słuchania. Wiele sprzętu ma dużą urodę

>techniczną i nie tylko, chyba że Lunatic tego nie zauważasz.

 

Zauwazam - tylko na cos naprawde godnego uwagi jesli chodzi o wyglad i konstrukcje...

Np Cabasse - chyle czola projektantowi ale jesli chodzi o dzwiek to i tak wybralbym Sonus Fabera... Dla mnie najlepiej brzmiacy zestaw na AS2009 oczywiscie z monoblokami JADIS

 

 

PAPARAZZI bylo was tylu !!! Nie sciskajcie teraz zdjec tylko sie podzielcie skoro nie daliscie posluchac tylko strzelaliscie fotki!!!!!!!Dajcie zobaczyc nieobecnym kolegom co bylo na tegorocznym Audio show

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to głupie jakieś:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ibecyle imbecylom, żeby Lunaticom się ego poprawiło:

post-17422-100001091 1257690767_thumb.gif

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masza1968, 8 Lis 2009, 14:56

>W trakcie tych kilku minut prawie w każdym pokoju zrobiono z 300 000 zdjęć.

>Nie licząc zawodowych fotografów robiących fotki do pisemek.

 

Wyjdzie sporo gigabajciorów, zanikm to się przerzuci na komputer, to musi trochę potrwać. Ale potem może coś tu wkleją.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watek do kasacji, ludzie wrzucaja fotki do glownego tematu o AS i tam tez dziela sie wrazeniami.

 

Chyba ze ten temat zostanie poswiecony 'fokom':)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasacja? Tam wrzucają? Przecież fotki nie mają sensu. Więc skasować tamten, skoro tam taki bezsens a tu nie? Sam się skasuj kasiarzu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obojętne mi gdzie te fotki będą, w którym wątku. Liczę zresztą że portalik HiFiiMuzyka jak co roku zamieści ładną galerię. Mi zawsze podobały się sprzęty też od strony wizualnej. Stąd apetyt na fotki- myślę że zrozumiały. Ja tam na AS nie byłem- nie nasyłałem też fotografów ani paparazzich , nie kazałem nikomu przeszkadzać szanownym przedmówcom pstrykaniem w czasie AS2009 odsłuchów.

 

(Nie spowodowałem też żadnej odmiany grypy ani ocieplenia klimatu.) Pax vobiscum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, ja też w tym roku dziwnie odczułem natrętną obecność "fotografów". Sam trochę robię zdjęcia i nie bardzo mogę pojąć po co komu zdjęcie z mega fleszem, albo z komorki, które się do niczego nie nadają. Jakiś gość namiętnie strzelał zdjęcia tylnym ściankom i połączeniom - to już totalny bezsens. Chyba lepiej poczekać na profesjonalne zdjęcia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę bardzo:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

niechcący zacząłem w innym temacie, ale tu bardziej pasuje...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.